Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
my si budeme viac menej robiť výzdobu sami.. len neviem neviem ako to zvládnem.. :.-/
Odpovedať
Ahojte babenky, no uz sa to blizi, mam to 5.3. a uz rozdavame oznamenia :-). Vy uz mate vsetko porobene? Ja ani nie, nejak som rezignovala a uz neviem co mam vsetko vybavit :-(. Popolnocky som konecne nasla, svadobne potrebujem upravit, vyzdobu mi snad urobia v hoteli. Prave som zistila, ze mam viac hosti ako som planovala, nasi stale niekoho prisuvaju, no hruuza. Neviem co budem robit :-)
Odpovedať
baji neboj, bude to ok, čím viac ludí, tým vačšia zábava :-)) a odkial si?
Odpovedať
@barborav Obrad budeme mat v Trnave a oslavu v Senci, takze bude take male cestovanie. Snad to dobre dopadne, teraz rozmyslam, co sme si to vymysleli. Vsetko stoji tak vela penazi...juj
Odpovedať
Profilova fotka
barborav : aj my si budeme robit výydobu sami. Akú farbu si si vybrala? Ja rozmýšlam medzi fialovou a marholovou. Kde si budeš kupovat veci na výzdobu? Ja to budem kupovat cez internet. Kolko ludí budete mat? My 50.
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ahoj, to poznám, tiež sme mali mať pôvodne 20 až 30 ľudí, teraz je z toho 50 a možno bude aj viac, a kde v Senci budete mať hostinu? my máme svadbu tiež v Senci, 11. marca :)
Odpovedať
@lucia3006 hostinu budeme mat v hoteli Zatoka :-) a vy kde?
Odpovedať
Aj my budeme cestovať, z Ba do asi 30km vzdialenej dedinky :-) Budeme mať cerveno bielu výzdobu, návleky na stoličky a mašle máme, tak som tomu prisposobila výzdobu.. vôbec neviem čo na tie stoly dať.. asi sa pojdem pozriet do ikei na sviečky a svietniky.. a nejak to pokombinujeme :-N
Odpovedať
@barborav Juuj vidis, aj ja musim do ikei zajst na svietniky! Zakladnu vyzdobu mi urobia v hoteli, ruzovu :-D. A kytice si pojdem dat urobit do kvetinarstva a potrebujem este vazy a svietniky....no mala by som to uz davat dokopy :-)...Nic nemaaaam!
Odpovedať
ale neboj, pomalicky to zvládneme :-) ty budes mať kolko ludi?
Odpovedať
@barborav No planovali sme tak 80, len ked som to teraz ratala, tak ich je aj vyse 100, uvidime este kto pride, pretoze vsetci sa rozhodli rodit vo februari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 my máme v penzióne BAT - tiež na Slnečných jazerách na severe :) kúsok od hotela Zátoka :) a aké budeš mať šaty? princeznovské alebo niečo užšie? Čítam akurát, že si ideš kúpiť svietniky do Ikey, my sme tam akurát dneska boli, nakúpili ich - majú tam teraz supeer zľavy :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucia3006 Hem, to je asi mensi penzion, ci aj viac ludi sa tam zmesti? :-) No musim ist rychlo popozerat, ci nejake najdem....Ake si kupila, neposles mi prosim odkaz do ip, nech sa inspirujem, prosim? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 je tam sála na 70 ľudí - my budeme mať 50 hostí, plus večer prídu kamaráti a kolegovia, tak sa dúfam, pomestíme :) svadobné šaty som kúpila tu cez bazár od jednej kočky - La Sposa Sandaline - mám ich v albume príprav pod svojim nickom. Také princeznovské sú, klasika - biele. Aj tie svietniky z Ikey sú tam nafotené, pozri :) a kedy to máte presne svadbu?
Odpovedať
@lucia3006 Hem, no my budeme mat cca 100 ludi, tak by sme sa nezmestili...:-). Krasnucke mas tie satky, ja tiez budem mat biele a usite :-), ziadna znacka, su ale krasne, snad sa budu pacit :-). Hned sa pozriem na tie svietniky :-). Datum svadby mam v profile ak si s myskou zajdes na "moju fotku". 5.3. :-). Tyzden pred tebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ahaaaaa no jasnééé :) tak už sa nám to blíži - už si to začínam pomaličky uvedomovať - že za dva mesiace je to tu :) ale teším sa moooc, po toľkých prípravách to bude konečne tu a chceme si to poriadne užiť, zabaviť sa :) na hotel Zátoka som počula len chválu - kamoška tam robila aj recepčnú a majú tam peknú sálu . Šaty nemusia byť značkové - hlavne aby sa Tebe páčili a aby si sa v nich cítila super :) ale určite budeš krásna, každá štastná nevesta je krásna :)
Odpovedať
@lucia3006 No ja si to zacinam velmi pomaly uvedomovat :-). Skor ma stale napada, ze kolko veci este nemame :-(. Vy uz mate vsetko pripravene? Mne toho este vela chyba :-(. No snad to tam bude fajn, len ci to nebude male :-D
Odpovedať
@lucia3006 Ozaj, planujete uz svadobnu cestu ci este nie :-)???
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ale kdeže, ešte musíme veľa vecí zariadiť, budúci týžden ideme ešte do penziónu osobne sa dohodnúť, čo a ako, koncom mesiaca musím ešte objednať zákusky - ale naštastie už cukrára máme vybraného, s fotografom sa stretnúť ešte musíme - kameramana asi mať nebudeme. A ešte musím doobjednať časť výzdoby -ale to všetko naštastie online :)internet mi dosť uľačuje teraz život - keby ho nebolo, asi by som nemala ešte kopec vecí. a potom ešte tie topánočky musím ísť pozháňať. A nakúpiť materiál na výrobu menoviek, musíme sa s rodičmi dohodnúť na zasadacom poriadku, zorganizovať rozlúčku so slobodou a dokúpiť nealko a alko - ale to asi až ten týždeň pred svadbou, lebo to už nemám kde skladovať :) a ty ako? čo už máte?
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 svadobnú cestu zatiaľ neplánujeme, uvidíme po svadbe, ale najskôr aj keby sme šli - tak až niekedy máj, jún dakam k moru - alebo potom v lete s našimi do Chorvátska - predsa len po svadbe, musíme ešte vybaviť nové doklady, poďakovať sa hosťom, doplatiť všetko - a zase nechcem si brať dovolenku mesiac vkuse - aj tak budem v robote chýbať 16dní - týždeň si beriem pred svadbou, vyše týždňa po svadbe :) a vy sa kam chystáte? rozmýšlala som už aj o nejakom iba víkendovom welness pobyte - po tých všetkých stresoch a prípravách - ale to budeme riešiť asi až tesne pred svadbou :)
Odpovedať
@lucia3006 No pozeram, ze sme na tom rovnako, len ja uz satky a topanky mam poriesene, aj popolnocky a aj kroj budem mat :-D. A tiez tie rozlucky so slobodou, jednu planujeme tu v Brne, jednu u nas na SK, fu, tak sa uvidi ako to budeme zvladat :-D. Mne treba este toho vela, darceky pre hosti, menovky musim poriesit, vyzdobu, etikety, alkohol, no radsej to nebudem vsetko vymenovavat :-). taky wellness pobyt by bodol aj mne, juuuuuj! My rozmyslame nad Mexikom, ale az tak v juni :-), to tomu mojmu skonci skola :o). Ty si beries dovolenku tyzden pred svadbou a tyzden po svadbe??? Ja rozmyslam, ze staci tri dni pred a 2 dni po, snad to bude stacit :-D. Inak ako sa dakuje hostom???
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 no lebo ja robím na smeny - 12ky a my to tak vychádza - že keď si vezmem 4 dni voľno tak som 16 dní doma :) výhoda našej práce - ale zase robím aj cez sviatky, soboty, nedeľe :( a tak ja musím toho tiež ešte povybavovať, ale tak pomaličky to odbúda :) fíha, vieš že ani neviem ako sa ďakuje, my dávame výslužky - koláče a vínko a potom neviem, asi ich obvoláme a poďakujeme sa - fakt netuším. to sa budem musieť ešte popýtať skúsenejších, čo už svadbu mali a dám potom vedieť :) ja som tu dneska mala kamošky na návšteve - aj dokonca jednu z Francúzska - tak taká supeer babská jazda večer - už sme riešili rozlúčku so slobodou ... tak sa teším zase na ten babinec ... :)
Odpovedať
@lucia3006 Hem, ta to je super, dobre si to naplanujte :-D...My tiez tak pomaly riesime rozlucku...Mas to fajn, takto si naplanovat volno, to ja musim setrit :-)...
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 no ja mám ešte starú dovolenku nevyčerpanú a to mám ešte skoro 100 hodín náhradného voľna, čo si musím do apríla vyčerpať - tak si to teraz pekne vyčerpám - sa mi to hodí, lebo sa musím aj učiť na štátnice - robím si JUDr. - a ako bonus k svadbe ich budem mať asi v marci ... ale tak dúfam, že to stihnem všetko :) uvidíme ... potom si užijem to voľno, vytancujem a zabavím sa na svadbe... jaaaj veľmi sa už teším, neviem sa už dočkať, keby to bolo už zajtra ... aj ty sa tak tešíš?
Odpovedať
@lucia3006 Jeeeej to mas fakt super! Ja by som tiez prijala tolko volna! :-D... Ja som si preniesla 5 dni z minuleho roka, pretoze, to je max co mozeme preniest. Dokopy mam teda 30 dni :-D. Snad to bude stacit. A teda gratulujem k statnicham predcasne, to urcite bude v pohode :-). Len sa divim, ze si si dala svadbu, takto chvilku po statniciach, to budes zvladat? Jeeeej....:-) Ozaj a preco si sa rozhodla pre svadbou v marci? Nebojis sa zimy? :-)
Odpovedať
@lucia3006 Ja si to len tak pomalinky zacinam uvedomovat, ze bude svadba, a tak pomalinky sa zacinam tesit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 s tými štátnicami, ja som netušila že budú v marci - alebo vo februári, bola som ešte v decembri odniesť prácu do školy a čakala som že najskôr tak v septembri a oni že teraz vo februári alebo v marci, ešte mi pošlú oficiálny list s presným dátumom - ale keby som nestíhala tak si ich preložím na november - kedy je ďalší termín :) ale ďakujeeeem, si zlatá :) no marec - dúfam, že nebude snežiť už alebo teda pršať a nebude ani mrznúť - tento termín sme si vybrali preto, lebo presne v deň našej svadby to budú dva roky, čo sme sa prvýkrát stretli - takže je to taký symbolický dátum pre nás dvoch :) a vy? prečo ste si vybrali tento mesiac? inak má to aj kopec výhod - všade majú voľné - netreba sa báť o dodávateľov , že by mali plno. Svadobná sezóna začína až od mája juuchuu... :) a kde pracuješ? ja u hasičov, obaja sme hasiči, drahý zásahový - ja som na operačnom stredisku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 no ja tiež, niekedy si to neuvedomujem, stále mi to pripadá, že chystám svadbu niekomu inému napr. kamoške - ono si to človek asi uvedomí najviac tak deň pred a v ten deň :) ale tak - užijeme si každá ten náš deň no nie? :)
Odpovedať
@lucia3006 no tak to drzim palce, aby ste to vsetko postihali :-). Jeeej vy budete mat dva roky? Pekne :-), my sme najskor planovali 7.5., chceli sme to mat cim najskor, pretoze sme nestihali minuly rok a ten datum sa nam aj pacil a nechceli sme zimu. Lenze v ten termin zacalo byt nejako vela svadieb v mojom okoli a uz sa nam nechcelo tak dlho cakat, tak sme si mysleli, ze cim skor tym lepsie :-), tak sme to dali este pred post, kedze svadba bude v kostole a 5.3., tento datum sa nam tiez paci :-) a sa mi zapacili aj zimne kozusky. Tak dufame, ze nebude velka kosa a nebude clapkanica a prsat :-). Asi som moc narocna, no ved uvidime...Snad nam bude priat stastie. Mate velmi zaujimavu pracu, no a asi aj narocnu, fu... Pracujete teda v "jednej firme" ako aj my :-). Sme sa stretli tu v praci v Brne, pracujeme pre Microsoft :o). No pokusim sa ho uzit :-), ak nebudem moc vystresovana....Aj sa tesim, ze budeme mat rovnake priezvisko a budeme svoji, ale aj mam sem tam obavy, je to velmi velky krok! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ja budem mať tiež určite obrovské stresy - hlavne keď už budeme prichádzať v aute a pred úradom zbadám kopec ľudí - tak mi nebude všetko jedno, ale snažím sa si hovoriť, však je to náš deň, tak čo sa budem stresovať :) tak aj vy ste z jednej firmy? hehe no paráda :) nás síce zoznámila moja kamoška, ale vlastne nás dala dokopy práca - teda to, že obidvaja ju robíme s veľkým nadšením a baví nás to - ja sa ani necítim ako v práci aj keď sem tam sú veľmi ťažké služby, že sa ani nezastavím... veru, videla som pár fotiek zimných so snehom a vyzerá to supeer, tak netradične, každý má svadbu na jar alebo v lete - mne sa páči tá zimná - sneh by mi až tak nevadil, ak bude krásne bielo, len nech nie je tá člapkanica ako vravíš ... a vy žijete teraz v Brne, či v Senci?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?