Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova není zač, zároveň prajem krásny víkend :)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky prajem Vám všetkým krásny víkend, my ideme dneska na hasičský ples, tak už sa mooc teším ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tak príjemnú zábavu vám prajem :-)
Odpovedať
Baby krasny vikend Vam prajem, dobre zaplesajte...My ideme v pondelok na lyzovacku do Talianska, tak sa tesim! nebudem vidiet net cely tyzden :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ďakujeeeeeme :) a teraz celý víkend v práci ... no čo už ...
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ahoojky, tak si dobre oddýchnite, vylyžujte sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, my mame svadbu 5.3.2011 v Bratislave a zacinam citit, ze sa to bliizi. ako ste na tom? my vcelku ok, snubenca sa mi podarilo celeho uz vychystat a neuveritelne za jedno popoludnie v dvoch obchodoch :) ... ja som komplet tiez, az na topanky-mam vybrate,ale su dost vysoke,drahe a pouzitelne asi len na svadbu, takze hladam nieco praktickejsie,aj na neskor :)..cakam este na svadobny veltrh, snad tam nieco objavime :)... drzim vsetkym palceky pri pripravach ,nech Vam cas prebehne s radostou a bez stresov..inak chystate niektora nieco ako rozlucku so slobodou???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucinka266-to je velmi dobré ze uz más vsetko vybavené a tak nebudes mat ziadny stres na poslednú chvílu. Ja som mala snúbenca z Rakúska a týzden pred svadbou havarovala nasa cukrárka a tak som musela na poslednú chvílu zhánat inú-bolo to strasné a bez snúbenca :-| ale vsetko dopadlo super.vybavila som vsetko a nemala som ziadny stres v najkrajsí den mojho zivota.Más uz fotografa?bývam nedaleko Bratislavy a moj svagor je velmi dobrý fotograf-aj my máme nádherné fotky.ak by si nemala fotografa kludne sa ozvy a mozme sa dohodnút. dovtedy ti prajem krásne odrátanie dní a vela stastia na spolocnej ceste:)je to nádherný pocit byt s manzelom ktorý ta lúbi a ty jeho tiez.Som velmi velmi stastná a prajem aj tebe aby si cítila to isté ako ja:)pa
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 ahoj Lucka, my máme svadbu 11.marca 2011, pár dní po Vás... my už máme tiež takmer všetko nachystané, už len nejaké detaily ... jasné chystám rozlúčku so slobodou, len to musím ešte dohodnúť s kočkami, kedy môžu, lebo ja robím na zmeny, tak nemám každý víkend voľný ... a ty chystáš? a kde pôjdete? ja rozmýšlam, že budeme najskôr u nás na byte a po tej 22ej by sme sa presunuli možno niekam do nočného baru ešte alebo do disco clubu...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 my urcite podobne, pojdeme niekam do mesta zatancovat si,aj ked popravde v Ba je to dost zabite s disco clubmi.. takze bude to spontanne rozhodnutie :))..mozno Harley, mozno Lemontree,Rio - uvidime podla nalady ..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 a u nás v Senci ešte horšie, tu nič není iba v lete na jazerách ... tak tiež to budeme riešiť asi nejako spontánne... ale do BA sa nám nechce ani do TT, to by sa jedna musela obetovať ako vodička ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 a koľko budete mať ľudí? a kde máte hostinu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dezideria ahojcek, to sa krasne cita:). nech Vam to stastie vydrzi navzdy.. zo srdca prajem tebe a vsetkym stasnym nevestam a mladomanzelkam:))... ved dobry manzel je v dnesnej dobe vzanost ...fotografa uz mame:),ale mam kamaratky co sa idu vydavat, tak keby si poslala kontakt na stranku s jeho fotkami urcite sa potesia, lebo tiez hladaju fotografa..
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006..ahoj Lucka, som ti naposala postu, okolo 50ludi dokopy budeme mat a Vy???
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 my do 60 ľudí, pošta mi prišla, díky ... :) plánuješ aj rozlúčku so slobodou alebo už ju máš za sebou? tebe sa to už dobre kráti...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, sorry že vám do toho len-tak vstupujem, ale my to máme den "D" 5.marca a stala sa nam taka vec, ze si neviem dat rady:(. Nas planovaný a objednany starejší ochorel (vazne, lebo je v nemocnici na liečbe) a porusil vsetky akcie na par mesiacov dopredu. Som uplne zufala, neviem, co mam robit. Nasla som na nete zopar mien, hned som ich obvolala, ale bud uz maju ten termin plny, alebo su z obrovskej dialky (250km) a odmietli prist. PROSÍM, neviete o nejakom dobrom starejšom, najlepsie zo Zilinskeho kraja, ja som konkretne z Bytce, ale ak by bol ochotny, nevadilo by, keby mal prist aj z vacsej dialky, da sa mu po pripade vybavit aj ubytko. Baby moje, ak niekoho takeho poznate, prosim poslite mi meno a tel. kontrakt. Neviem si predstavit, ze by som prihovor, hry a odcepcovanie mala nejakym sposobom viest sama:(. Uz vopred dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 Ahoj, chystam rozlucku so slobodou, dokonca by sme chceli vidiet pansky striptiz :), ale su počty takych barov obmedzene:). U vas v BA je to ine, co? A planujes aj nejake blaznive oblecenie pre seba a baby, alebo zavoj vo vlasoch?
Odpovedať
Profilova fotka
@svetlankaaa ja budem mať rozlúčku v Senci, tu toho moc na výber nie je - chceme začať u nás doma, a potom možno pôjdeme ešte dakam do baru, ja zase striptíz nechcem, čo sa týka oblečenia, nad takým niečim som ani nepremýšlala, možno tak ten závoj vo vlasoch ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Aha:) Ja sa tiez presuvam rozlucku do Ziliny, predsa len vacsie mesto. Na stripterovi netrvam :-D , len baby vymyslaju ako prehovaraju, ze to bude 1x za zivot a uz nebudem mat prilezitost :-N. A planujes aj nejake tie "poamerikanizovane" tradicie, ze baby ti nieco donesu, napr. spodne pradlo na svad. noc? Myslim, ze tu na Slovensku do asi neleti, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@svetlankaaa tak to naozaj netuším, či niečo prinesú, nehovorila som s nimi o tom ...nechám sa prekvapiť ... no bude to taká klasická akokeby oslava, pripravím občerstvenie, nejaké to vínko, šampanské, pustíme si dobrú hudbu, pokecáme, pospomíname, potancujeme a potom o tej 22ej sa vyberieme dakam do baru, aby sme nerušili nočnú pokoj a nerušili susedov ... :) Žilina je dobrá voľba, bola som tam dvakrát, jeden krát skoro dva mesiace a potom dva týždne som tam bývala - v hasičskej škole v Považskom Chlmci :) supeer mesto
Odpovedať
Profilova fotka
@svetlankaaa ahojky, noo zavoj vo vlasoch znie celkom zaujimavo:))..ale necham na spontannu situaciu, nic extra planovane...
Odpovedať
Profilova fotka
@svetlankaaa fuu,ten starejsi zo Zilinskeho kraja netusim,ale skus tu pohladat, podla mna najdes...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no veru sa mi to neuveritelne kraati....:)))...jednu rozlucku sme uz mali s kamaratkami v decembri 13.12.-aj s meninami, bolo prijemne,marcipanova torta,kecali sme,vinko a presunuli sme sa na tanec v Harleya asi do tretej :)...ale planujeme este jednu ladys tancovacku.. a tiez bez striptera, toho tam nechcem ani nejakym omylom vidiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 tak supeeer, mňa hrozne mrzí, že jedna naša dobrá kamoška nemôže prísť, žije vo Švajčiarsku a práve cez tent víkend kedy bude rozlúčka ide s priateľom do Ríma a iný víkend už nemôžem, všetky ostatné víkendy pracujem... :( ale už sa teším na takú babskú jazdu ... pospomíname aj na staré dobré časy ... :) a koľko budete mať ľudí? akú máte farbu výzdoby?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 Však skúšam hladať, už som z toho chorá :-( . Ale popozerám aj tu, máš pravdu, niečo sa môže nájsť, ďakujem ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ..vyzdoba bude zladena s prostredim..jemna smotanova kombinovana so zelenymi a jemne kremovymi servitkami- vyzera to v kombinacii farieb a prostredia luxusne a asi najelegatnejsie z vyberu,kt. mi ponukli, ..som spokojna zatial :-) ...verim,ze to pekne vyzdobia :-) a Vy mate aku vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 to je veľmi pekná elegantná kombinácia farieb - my budeme mať fialovo bielu výzdobu, nevedela som sa dlho rozhodnúť aká farbu, ale nakoniec som sa zaľúbila do jednej fialovobielej kytičky( mám ju v albume príprav) a bolo rozhodnuté - že bude fialová ... a šaty budeš mať aké? úzke či princeznovské? v dnešnej dobe si je aj ťažko vybrať ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 fialovo biela vyzdoba je tiez krasna, rozmyslala som chvilu aj nad nou,ale do toho priestoru by sa nam nehodila...hmm,saty mam a la Sisi zo salonu Nicolle-talianska cipka,maslovo biele,vyskusala som ich ako prve,potom dalsiach desat siat a skoncila som pri tych co som chytila do ruk ako prve :-).. tvrdia mi,ze ich nemala este ziadna nevesta na sebe,lebo su nove,ale myslim,ze to tvrdia asi vsetkym nevestam,aby mali radost:-D ..vidim na foto,ze aj ty mas krasne saty, tiez princeznovske ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 jeeej ďakujeeem, no kúpila som ich tu cez bazar, v salóne som si ich bola odskúšať so spodničkou... fíha, no takže tiež bude z teba princeznička, musia byť krásne, nemáš tu foto? to tak býva, aj kamoška skúšala a skúšala a nakoniec zostala pri tých, ktoré sú skúšala prvé ... :) mne sa páčia aj tie úzke, ale som si povedala, že úzke môžem mať hocikedy ale biele princeznovské iba na vlastnej svadbe raz za život ... a tieto boli za super cenu, vyšli ma menej ako požičovné...
Odpovedať
@svetlankaaa dievcata len sa chcem spytat, to mate svadbu v marci a este len teraz zhanate saty? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?