Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
je to romanticka predstava, to je pravda - myslim tu plaz (tam si mozes dat aj tie saty) ale na horach... hm, neviem si to predstavit :-) A je pravda, ze tymto by si ukratila rodinu o tu zabavu. Neboj budes spokojna a budes mat na fotkach svadobcanov - kazdy tam bude pekny a usmievavy......
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak tak šaty by boli aj tak, aj keby bola svadba len pri dvoch svedkoch, mám také princeznovské už skoro rok doma nachystané ... :) ale jasné teším sa, že sa so všetkými stretnem, pokecáme, zatancujeme si, zabavíme sa ... lebo rodina v takom množstve sa dneska stretáva len na svadbách alebo pri tých smutnejších udalostiach ... a som rada aj preto, že v našej rodine už asi 9 rokov žiadna svadba nebola ...
Odpovedať
tak to si uziju vsetci - po tych 9 rokoch :-), Ale tesim sa aj ja. Hlavne ked uz dolezite veci su a uz si len doladujem detajliky :-D. Nechcem to prehanat s peniazmi, tak si postupne niektore veci robim sama. Bavi ma to. Raz som sa aj pristihla pri myslienke, ze neviem, ci vobec chcema by svadba bola tak skoro - lebo tie pripravy - to je zabavicka.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak no ja sa tiež snažím si niektoré veci porobiť sama, už aj tak tá svadba stojí kopec peňazí a tomu som sa chcela vyhnúť - mala som rozpočet na 1500euro, ale tým, že sa nám tak zvýšil počet hostí, tak sa dvojnásobne zvýšil aj rozpočet ... noo tak organizovať vlastnú svadbu je zábava, príjemné chvíle ... inak mňa by kľudne bavilo mať nejakú vlastnú svadobnú agentúru a takto organizovať svadby a pomáhať iným nevestám ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova tak ten krizik to by som chcela vidiet :)... aj ja rozmyslam,ze kupim nejaky, viem, ze v kostole poziciavaju na prisahu, ale ine je ho mat potom doma :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Lucka pisala si o tych topanockach na Nivach... ja som zvedava na svadobny veltrh, ci tam nejake najdem,mam vybrane,ale nie som s nimi stotoznena uplne,su krasne,ale moc vysoke.. kde na Nivach je predajna svadobnej obuvi???skocim sa tam pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 nie je to čisto predajňa svadobnej obuvy, ale je to hore nad autobusovými zástavkami asi tak v strede - ale mali tam veľmi pekné, skús mrknúť ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 ahoj Luci,ten krížik mám v albume. Tak sa pozri ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak ako? čo sa chystáte robiť cez víkend? idete aj na veľtrh do BA?
Odpovedať
@lucia3006 no s tou svadobnou agenturou to by som s tebou suhlasila :-) ale skor by som asi chcela podavat navrhy a tak. Keby niekto prisiel a povedal - cosi spravte ale aby to vyslo tolko a tolko penazi - to neviem, ci by som sa trafila do vkusu inych. Vraj je to velmi casovo narocna praca - ale mas vela roznych kontaktov... asi by to bavilo aj mna. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak tak to áno, ale myslím si, že odmena v podobe spokojnej nevesty a stále nové a nové zákazníčky by ma uspokojila a samozrejme aj tá provízia, no možno nad tým pouvažujem, netreba na to veľké počiatočné náklady - tak nebolo by zlé to vyskúšať... ako s prípravami? ideš aj na veľtrh do BA?
Odpovedať
@lucia3006 tak to ano, stale je ale na trhu vela novych a novych veci. Potrebovalo by to neustale sledovat. Pripravy pomalicky napreduju. Na veltrh? Uz som bola pozriet :-) - nemam moc rada tieto masove akcie ale nastastie tam vela ludi nebolo. No na inspiraciu to nie je zle. Len potom zacinam mat pocit, ze chcem asi vsetko co tam je :-D preto si treba od tychto veci oddychnut. Myslim, ze aspon tyzden uz nebudem nic hladat a ani pozerat - aby sa mi to utriaslo v hlave xixixi. A ty ako ? Chystas sa tam ist ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzikak ja nie, radšej tam nejdem lebo by som určite začala vymýšlať a dneska mi moja mamina úplne pokazila náladu na svadbu .. :( máme už takmer všetko, tak veľtrh je skôr pre tie nevesty, ktoré ešte niečo zháňajú a tak ... a tiež nemám rada, keď je niekde veľa ľudí, zajtra tam bude určite plno ... a dneska sa mi tam nechcelo... :)
Odpovedať
@lucia3006 ja ti uplne rozumiem Luci. Ja by som tam tiez najradsej nesla - koli tomu,ze fakt je to riadny napor na nervy (zrazu chces vsetko). Ale podarilo sa nam tam vybavit prstienky takze aspon jedno pozitivum to malo. Mama ti pokazila naladu - jooj, tak to ma mrzi. Nic si z toho nerob. To je vsade. Ja i napriek tomu, ze svoju maminu mam hrozne moc rada, stihla som sa s nou tiez pohadat :-( je to asi stretom generacii. Skus to pustit z hlavy ak sa da...........
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak tak supeeer že ste vybavili prstienky ... my sme obrúčky kúpili začiatkom januára na Obchodnej v BA, hneď na prvý šup :) no veru ale tak ja s ňou mám takéto problémy od začiatku, to jej nevyhovuje, hento jej nevyhovuje... som z toho už na nervy ... ale nebudem si robiť z toho ťažkú hlavu - nenechám si to pokaziť ... ona je ten typ, že keď niečo nevybaví ona, tak to není dobré ...
Odpovedať
jej ty si tu :-) taka poverciva je ? :-D tak to nechaj tak. Otazka je kto to plati. Ak vam rodicia davaju na svadbu peniaze tak maju pocit, ze si mozu narokovat na kybycovanie :-)) - to bolo u nich tak. Ked sa brali tak boli moc mladi a sprosti a nevedeli "co sa na svadbe patri a co nesmie chybat". No a tak sa to snazia teraz aplikovat na svoje deti - cize teba a mna :-)) - hlavne sa nedaaaaaaaaaaj !!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak no toto isté mi vraveli už viacerí ale tak už som aj v niečom ustúpila aj v niečom nie a stále nie je dobre, čo už ... no 80percent výdavkov si platíme my, niečo naši ... keby som toto vedela, tak sa vezmeme tak že by to nikto nevedel :)
Odpovedať
@lucia30ta tvoja posledna veta - tak prepac ale toto ti neverim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak ale hej a potom by sme iba poslali oznámenia, že sme sa zobrali :) ale určite by ma to veľmi mrzelo, tak to nejako prežijem ešte mesiac a potom už bude konečne kľud po svadbe chichi :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, tak je nemam problem s mojou maminkou- uz aj pre to, lebo som v Dubline a prideme tyzden pred svadbou a vsetko potrebne som vybavila v oktobri,ked som bola doma a drobnosti dotahujem cez internet alebo telefonicky. Moja mamina nema ani ponatie,co bude na svadbe- to bude ze BIG SUPRISE pre nu :-D . maminka akurat poslala oznamenia a pomahala mi vybavit ubytovanie pre hosti. Bola som jej ukazat moje svadobne saty- nebola nadsena ale povedala,ze je to moja svadba a popolnocne sa jej nepacia a dufa,ze si to rozmyslim. Co sa tyka penazi- vsetko platime my dvaja-takze si robime podla seba i ked, prijala by som financnu vypomoc,ale Jozkovi rodicia a ani moj ocino nie su zial medzi nami |-| . Nevesty hore hlavy ved to bude nasa svadba tak si to uzivajme,potom sa uz mozno stretneme na modrom konikovi a budeme sa tesit na babatko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova tak to áno, máš pravdu ... ale závidím dievčatám, ktoré majú maminy typu : je to tvoja svadba, tak si ju urob podľa svojich predstáv ... ešte že som aj ja taká tvrdohlavá a nedám si hovoriť do všetkého ... :) a nedokážem sa dlho pre niečo trápiť ... :) a ako každá nevesta, si plánujem svoju svadbu poriadne užiť a vychutnať... nenechám si ju predsa ničím a hlavne nikým pokaziť ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 presne tak Luci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova tak zachvíľočku to tu máme :) ešte mesiac a budeme pod čepcom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tesim sa, ja pojdem baby az po vas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ale iba o pár dní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Luci ja som bola na tom veltrhu obidva dni... starasne mnozstvo ludi, :-S ale zohnala som vsetko, co mi zatial chybalo- kym teda nezistim,ze mi chyba nieco dalsie, ale podla mojho zoznamu je to uz vcelku fajn.. hlavne sme kupili prstienky, kvoli ktorym sme tam planovali aj ist...z coho som happy -Ales Rehak.. mali asi jedniny prsten,kt.sa mi hodil na velku muzsku ruku mojho nastavajuceho:))), tak som spokojna :-) ...a este milion drobnosti sa tam dalo zohnat..menoviek na stol,podvazkov atd...no ale v sobotu to bolo velmi neprijemne, neznasam take mnozstva ludi nakope.. inak, bude svadobna vystava coskoro este v Nitre(tam ma uz nikto nedostane), nabuduci tyzden by mala byt vystava v Prahe
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 no tak to je skvelé, že sa vám podarilo zohnať, čo ste potrebovali ... my už takmer všetko máme, tak som tam radšej nechcela ísť, aby som nezačala vymýšlať ... :) tak a už sa nám to blíži, už iba mesiac, jupííííí .... :)
Odpovedať
@lucia3006 klud ? no ten nebude asi nikdy :-) Pocuj a posielas znamym oznamko aj cez mail? (pre tych o kt. vies, ze isto nepridu ale aj tak im to chces oznamit). Kolko dopredu - 2 mesiace je vela nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak svadobné oznámenia som všetkým posielala poštou také vytlačené, a vytvorila som si na facebooku udalosť o našej svadbe a poslala pozvánky, aby nám prišli zagratulovať (kto chce) s miestom a dátum svadobného obradu ... takto sa dozvedia o našej svadbe všetci naši známy a kamaráti... ale jasné, nie všetkým sme posielali tlačené oznámenia... to by sme ich museli dať vytlačiť aj tristo a mali sme sto - všetky sa minuli ... dva mesiace pred svadbou je tak akurát ... mesiac je už veľmi neskoro podľa mňa (aby si vedeli ľudia zariadiť voľno a hlavne ak je to v takom termíne, kedy sa chodí na lyžovačky, dovolenky)... kľudne môžeš poslať... :)
Odpovedať
@lucia3006 ja mam teda svadbu az na konci aprila a preto neviem, ci je skoro s tym otrevovat - i ked uz ak sa o tom konkretnom datume dozvedaju znamy - uz je cela ta svadba taka realnejsia :-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?