Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • ahojte. ja sa tiez pripajam k oktobrovkam. my budeme mat svadbu 13.10.2007 v Leviciach. baby, som v anglicku a budem tu do konca maja, ale ako som tak citala tie vase prispevky, ze co uz mate, tak ma normalne chytila panika a hned som volala mame, ze nech vybavuje. mame zajednanu salu. chceli sme 15.9. ale bolo obsadene a tak sme si dali na tento datum. dalej mame fotografku a knaza co nas bude sobasit. je to kamarat. no a to je asi tak vsetko. v aprili idem domov na dva tyzdne, tak budem musiet nieco podniknut co sa tyka siat. vela veci si kupim asi aj tu v UK. ako korunku, bizuteriu, nieco na vyzdobu a tak. no ale zatial to je este iba v plane. dnes musim drahemu povedat, ze nech zhana DJ, lebo hovoril, ze pozna niekoho dobreho. tak snad z toho daco bude. tak ma trochu povzbudte, ze este mam cas na vsetko, lebo teraz mi je vseliako... 😬 no a vsetkym vam prajem, nech sa vam dari...

• Ahojte,
    ja som si prave vcera vyplatila zalohu a zarezervovala salu 🙂 tak mam o jednu vec menej. kedze vacsinu vybavujem sama. dnes som volala DJ. na 13.10. ma este volno 😉 tak sa s nim buduci tyzden stretnem. tak uz buduci tyzden by som mala mat aj DJ. video a foto uz mam rezervovane. tak neviem, co este okrem zakuskov bude treba vybavovat ... mate nejake rady?

• cafte oktobrovky 😉 sa to tu rozbehlo 🙂 tak vitam vsetky nove buduce nevesticky a samozrejme ze to stihame 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • no to dufam, lebo fakt som asi dnes spanikarila. dnes musim drahemu povedat, ze nech zhada DJ. hovoril, ze pozna dakoho dobreho, tak nech to vybavi...

• lenka asi najdolezitejsie je naozaj uz mat tu hudbu,kameru,foto a kostol a aj saty zacat pozerat aby sa nestalo ze tie cu budu pre teba tie naj uz nebudu volne 😬

• lovacka, dakujem. foro uz je aj sala. hudbu bude vybavovat drahy a teraz mi pisala jeho neter, ze pozna dakeho DJ, tak hadam nieco zozenieme. kostol, to bude v pohode a aj sobasiaci. no a tie saty...to musim nechat len na ten april, lebo teraz este nemam sancu si nieco vybrat. tu v UK maju krasne saty, ale ja za tolke peniaze nechcem...

• a kde v Uk si?aj ja som v UK a teda je to tazke vsetko vybavit na dilaku a domov ideme tyzden pred svadbou.ty uz ostavas doma nastalo v maji?

• ja som kusok od Leicesteru. veru, je to hrozne takto nadialku. to, ze sa chceme brat sme oznamili asi 10.februara a odvtedy sa to siri ako poziar. no a hlavne som si myslela, ze osem mesiacov bude dost na to, aby som si vsetko nachystala...ale ako vidim...no chcela by som uz v maji...ja som au-pair a ak sa mi podari za mna zohnat nahradu, tak koncom maja koncim. velmi by som uz teda chcela. mam super rodinu, ale uz chcem byt doma a pomaly zariadovat veci...

• aha takze ty si tu sama hej?jmy robime v pube takze sme spolu a aj spolu pracujeme 🙂

• Ahojte babenky. Ešte ste tu?

• jasne lenka 😃

• No ahoj Jani. Dlho sme sa nestretli 😉 čo nové?

• no caf.ani nic nejako sa mi nic nedari nic sa mi nepodarilo kupit tak neviem co mam robit.nejako stagnujem 😠 a vy co nove?

• Vôbec nič. Nemala som na nič čas takže žiadne nové info nebudú. Zatiaľ zbieram len inšpiráciena nete . A snažím sa o seba viac starať. 😃

• no aj ja som sa zacala o seba starta resp triznit 😃 zacala som cvicit tak dufam ze mi to vydrzi a takztiez daam pozor co papam.ako dnes len jogrty 😛 😃

• Sponzor fóra
  • Pred 7 mesiacmi som po 11 rokoch 😎 prestala fajčiť takže mám ospravedlnenie na tie 4 kilká ktoré som nabrala takže teraz si ešte doprajem ale s cvičením začínam od 1. apríla. 🙂 🙂 A ako cvičíš?

• no nic zvlastne necvicim len na steperi takom malom si dam denne 2000 krokov co je nejakych smiesnych 280 kalorii a dnes som sa potocila na tanieri a este som dala 100 brusakov.vsetko chcem zacat nejako zvysovat a zacala som papkat podla dietnej knihy 😬 a dnes som mala bielkovinovy den tak som papala jogurtiky aj na obed aj na veceru.ale moj den este nekonci a toho sa najviac bojim 😬 ze do polnoci nevydrzim 😞

• A to musíš chudnúť? Čo sa nezmestíš do šiat? 😛 😵

• ale zmestim lebo su na snurovacku 😃 ale pre lepsi pocit 😉 proste nejake to kilecko dole ma potesi 🙂

• Jasné, ja musím aj kvôli letu ale aj kvôli šatám lebo ich mám obtiahnuté na telo a na zips takže prúser. 😒 🤔

• aha no to hej zips asi nepovolis a kolko chces scudnut?kolko vazis?mne treba aspon 10 kilov 😬

• momentálne 60 kg, keď dám dole 3 kilka tak bude všetko ok 😃

• fuha tak to ja mam co robit.ty si chudulinka tebe ani netreba chudnut pozeram ze si aj vysoka 😉

• Som aj vysoká 175 cm ale šaty aj tak nepustia 😃 😃 😃 keď chcem aby som v nich bola tip top 😵
    A čo s autičkom. Kupujete?

• hej kupujeme len este cakame na jednu ponuku 😉

• hod nejake vase fotocky do albumu 😉

• A kupujete na Slovensku alebo v Anglicku?

• na slovensku kedze nevieme ako dlho ostaneme v Uk tak ak sa rozhodneme ist domkov tak zbalime svestky a aj afto a pojde sa domov 😃 neoplatilo sa nam kupovat jazdene lebo tu v uk jazdene auto stoji tolko kolko u nas mozno aj nove

• ahojte kocky 😉

• ahoj katkaa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov