Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • Tak viac ich už nebude 🤔 . O koľkej máte sobáš?

• o 16 tej a vy?

• Ešte len rozmýšľam buď o 15.30 alebo 16.00. Neviem čo je lepšie- o pol hodiny viac prípravy alebo o pol hodiny dlhšia zábava,

• Sponzor fóra
  • ja som dala o 16 tej lebo bola som na dvasbe co zacinala skoro a uz o 4 sme chceli ist domov(myslim 4 poobede nie rano)preto som volila neskorsie hodiny aby sme mali aj vac casu na fotenie a odpytovanie.nebudeme sa palsit a myslim ze zabavy si kazdy uzije az az a komu bude malo pokracovanie bude u nas 🙂

• Ešte uvidím, už som si dnes doniesla od našich rodný list tak asi na budúci týždeň pojdem na mestský úrad. 🙂

• Ahojte dnes som nasla na fore tuto temu. ja sa tiez vydavam v oktobri. tak som si precitala co uz vsetko mate vybavene, lebo ja toho zatial vela nemam. tak cerpam dobre napady 🙂

• tak vitaj babs medzi nami oktobrovkami 🙂 no neboj casu mas dost este pozhanas kopec veci a aj take co nebudu treba 😃 ja sa teraz zaoberam nasou svadobnou cestou 😵 😵 pozeram cestocky ktora ma ake zlavy a ake ceny 😉 ale jednoznacne u nas zvitazila Kuba 😵 😵 uz sa normalne neviem dockat

• Niekto tu provokuje a riadne!!!!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃

• leni 😵 😵 😃 😃 😃

• Fakt zábavné, to ty ešte nevieš ako ja dokážem trpieť kvôli dovolenke 😞 😐 😠 😒 😛 😃
    Čo nové?

• prepac leni
    ani nic ako som napisala momentalne nejako zaostavame s pripravami mame vsetko dolezite takze nestresujem len sme skonstatovali ze ten cas nejako rychlo leti 😛 a este sa zaoberame yberom auticka tak je mozne ze do mesiaca este aj poletime domov pre afticko 😵 😵 😵

• Aké auto chcete?

• nieco male ale nove rozmyslame na seat ibiza 5 dverove alebo nad ford fiesta 5 dverove

• To ako chcete kúpiť nové?

• hej nove chceme.nemas niekoho znameho v predajni aut?

• Sponzor fóra
  • Napíšem ti niečo do IP

• ok cakam na ip 😉

• a vy inac ako s pripravami?

• Zatiaľ nič nové. Mala som jedno poobede voľno tak som sa trošku prešla po zlatníctvach a dosť ma to chytilo takže posledné dni mám záľubu v hľadaní obrúčok. 😎 😃

• pocuj a kde hladas v po alebo Ke?

• v PO

• neviem ci poznas kosive dobre ale ak chces mozem ti poradit jedno zlatnictvo kde aj nam robili a v porovnani s ostatnymi zlatnictvami nas vysli lacnejsie o 4000 Sk

• nase obrucky su rucne robene a moja je aj s diamantom a plus gravirovanie a su kombinacia biele a zlte zlato 😵

• Myslím že už si mi písala odkiaľ máte vy. Neplánujem veľa investovať do obrúčok, lebo môj milý ju určite nosiť nebude takže to nebudem komplikovať. Asi si vyberiem v Rubíne. Stoja od 4000 do 6000.

• aha no alebo potom este ked pojdes aj do leo gold sa to tusim vola tak aj oni maju lacne.
    utekam ja do prace tak sa maj
    papa 😉

• Kuba je dobry napad 🙂
    to ja este ani len nad svadobnou cestou neuvazujem. zatial som sa tak daleko nedostala. este ani miestnost nemam zarezervovanu. tento tyzden idem pozriet este jednu miestnost a potom sa rozhodnem, co zarezervujem. mame nahlaseny na matrike termin sobasu, ale aj tak mi povedali, ze mam prist tak 6 mesiacov pred svadbou si to potvrdit a vyplatit.
    inak co som stihla je rezervacia siat. tak aspon nieco 🙂 😵

• babs a co mas platit na matrike?lebo ja som bola na matrike a dali sme jej z fary potvrdenie v january a nic od nas nepytala ze treba platit a ani ze mam prist este 6 mesiacov vpred 🤔

• lovacka, budeme sa brat na urade a polovicka je z ciech. takze si musi zaplatit poplatok za cudzinca a este sa budeme brat v primacialnom v BA, tak si musime zaplatit nie len za miestnost, ale tu od nas budu chciet poplatok za obrad, ze tam pride nejaky poslanec a zosobasi nas.

• Ahojte októbrovky. Čo sa tu nič nedeje? 😕 😵 Je tu niekto?

• Ahojte, je tu dnes niektora? ako pokracuju vase pripravy? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov