Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • My máme DJ- milého kamarát, ja ho, že vraj je veľmi dobrý. A auto budeme mať svoje

• hmmm my zhaname afto tak neviem ze pri akom skoncime 😬 ale este musim vybrat ozdobu na auto lebo som uplne zabudla
     😠

• Keďže na aute ideme z domu na úrad a potom do reštaurácie tak nepokladám za dôležité mať ozdobu takže tú ani neplánujem ešte uvidím. Tak isto nechcem ani poháre. Nemám chuť z nich ďalšie roky utierať prach.

• Sponzor fóra
  • lenka no ja pohare uz mam a to som ich dostala od sefky a dali sme si vygravirovat mena a kedze to robili dlhsie jak mali tak sme to mali zadara 🙂 😵

• Tak to áno, ale ked čítam že dievčatá tú dávajú 2500 za poháre tak mi je dosť ťažko- ani by mi z toho pohára nechutilo vínko a radšej si dám návleky na stoličky a budem mať z nich väčšiu radosť. 😉 Vy budete mať návleky?

• hej budemem mat navleky a pohare b som ani ja nekupovala za 2500 Sk takze ja som rada ze nakoniec mame take pohare ako mame a su aj velmi pekne takze sa nestazujem 🙂 ale ja ked si nieco zoberiem do hlavy a sa mi to paci tak si to zase kupim takze je mozne ze ak by som nasla pohare ktore by sa mi nesmierne pacili by som mozno kupila 😬 😃

• Aj ja som ochotná dať veľa peňazí za blbosť 😛 ale toto sa mi zdá nepodstatné. Ja som zaťažená na stolovanie a minule som dostala od mamky krásne vínové poháre na vysokej stopke tak si ich ozdobím mašľou a hotovo.
    A koľko stoja návleky ktoré budete mať?

• leni nase budu stat 5000Sk 😛

• Takže cca 60 Sk na osobu? To je ešte celkom dobrá cena. Odkia ich máte?

• mame ich priamo z glorie takze asi preto a je jedno kolko kusov budes brat je to 5000 SK

• Ja si tiež návleky určite objednám, bez nich to nie je ono 😉

• no ved to aj mne sa navleky strasne pacia a jednoducho ich chcem 😵 leni idem do prace tak sa zatial maj 😉

• Tak papa 🙂

• papa 🙂

• kde ste babule?hadam vsetky zaneprazdnene? 😃

• Sponzor fóra
  • jejha tu sa akosi nic nedeje co to je?asi vikendujete co?ja mam sice pracovny vikend ale neva zajtra mam off a nic nebudem robkat len si popratama pozehlim a zvysok stravim na nete 😬 😃

• Ahojte októbrovky je tu niekto? 🙂

• ano ja 😃

• Ahoooooooj Janka. čo nové?

• ahoj ale ani nic nemam nove nc z toho co som chcela som nespravila 😠 😞

• Čo si nestihla?

• ale mala som zly den 😬

• Tak sa kľudne posťažuj!!!! 😒 😬

• ale ani to nestoji za rec lebo by som sa zase len vytocila no proste vsetko co mohlo byt na prd vcera tak aj bolo.a este som si dala oprat tricka 3 a pustili mi farbu a su pofarbene a neviem co s nimi

• Tak pozitívne na tom je- keďže sa pokazilo všetko čo sa dalo znamená že už bude len a len lepšie 😃 a čo sa týka tých tričiek tak tie si nechaj na spanie ok? 😶 😵 😎

• no ale to su elasticke do prace 😞 😠 takze spat sa v nich neda

• A dlážku máš s čím umývať? 😎 😃

• no ale to je nove tricko z vianoc 😢

• Tak už na to zabudni. 😐
    Inač teraz som pozrala a mám 235 dní do svadby. Ty o 7 dní viac. 😶 😵

• jejha tak uz sa nam to krati co?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov