Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni tak ako sa mas?
Odpovedať
Teraz už výborne. Už len nájsť rodný list a utekám na Mestský úrad. :-p :-D A ty?
Odpovedať
Baby taka mala otazka.... Kolko peniazkov planujete vrazit do svadby... co sa tyka svadonej hostiny....na osobu Jednu financnu ponuku mam poslali.. pripitok+polievka+hlavne jedlo+svedske stoly(syrova misa pre 10 ludi, sunkova misa pre 10 ludi a dve teple jedla)+ po polnoci jedno jedlo=750sk mne sa to zda dost ked si k tomu zaratam este alhohol kolace ..... hm mozem pocitat takych 1000 sk..Je to vela, priemer ci normalna cena? v akej cenvej hodnote sa pohybujete vy?
Odpovedať
Ahoj klapinka. My platíme 500 Sk na osobu. Je v tom prípitok, predjedlo, polievka, 3 hl. jedlá a káva. Za sálu a obsluhu neplatíme nič. Konečnú sumu neviem kedže sa to zmení tým, že namiesto 2 chodov budeme mať švédske stoly ale aj ja počítam okolo 1000 Sk na osobu s alkom, nealkom, sladkým, slaným a podobne čo je asi normálna cena. Dá sa zohnať aj lacnejšia sála ale to už je na úkor kvality a to nechcem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak aj nas asi vyjde okolo 1000Sk na osobu a platime aj za salu aj za obsluhu :-p co sme nevedeli lebo si to dali od januara 2007 a my sme si zarezervovali salu v roku 2006 :-N nas asi dokopy vyjde svadba okolo 150-200 tisic :-p |-|
Odpovedať
To že sa platí od januára za sálu a obsluhu by sa vás týkať nemalo keďže ste si rezervovali sálu minulý rok. Tak to by som sa na tvojom mieste hádala Jani. Ale aj tak sa mi zdá že je to strašne veľa koľko počítaš. Koľko máte ľudí?
Odpovedať
Profilova fotka
leni budeme mat cca 80 ludi a platime okolo 700-750 Sk na osobu teraz za salu 6000 sk za hudbu 8000 Sk foto 8000SK kamera 8500 Sk teraz 0brucky 13 000Sk a saty 10 000Sk a oblek draheho 8000Sk
Odpovedať
Profilova fotka
teraz kroj 2000Sk popolnocne este nemam teraz topanky ratam pre oboch okolo 4000Sk vyzdoba 3000Sk kytica 3000Sk no je toho dost plus alkohol a kolace a nealko a ovocie a cokoladu do cokoladovej fontany
Odpovedať
My ušetríme za oblečenie, lebo to máme svoje. Ten kroj je nejaký drahý odkiaľ ho budeš mať?
Odpovedať
Profilova fotka
ono ked si leni zratas komplet vsetko a to myslim naozaj aj drobnosti tak to nie je vobec lacny spas.neviem ale ja budem rada ak sa nam podari zmestit do 200 tisic a teraz svadobna cesta to nam treba dalsich 200 tisic no proste hruza ale co uz vsak ked svadba tak poriadna.Ale tesi sa jednemu ze nemusime ztazovat nasich rodicov a ze si to mozeme dovolit zaplatit :-) a nasi nebudu musiet utahovat opasky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni ano je drahy kroj stoji 1870 a plus cizmy no hruza ale ja som nemala cas chodit a zhanat lacnejsi a bola som v jednom subore a ked som videla tie kroje tak som radsej obetovala 2000 :-D a mam ho zo zeleziaru a co si myslela ze usetis za saty?nbudes si brat zo salonu?
Odpovedať
Jasné. Ja aj tak počítam s tým, že formou darov a redovej sa nám peniažky vrátia. Ale ja počítam že nás to vyjde menej cca 120000.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no uvidime ze co podostavame ja dufam ze len financne nam prispeju lebo najradsej by som si pokupila veci sama vtedy ked nam bude treba a nie sa trapila nad tym ze co a haraburdami :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a na svadobnu kam idete?
Odpovedať
Vy mate objednanú fotografku na celú svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemame mame len fotenie pred sobasom potom na sobas a asi zaciatok hostiny a vy?
Odpovedať
Tak postupne. Na svadobnú cestu neideme ]-( . Môj milý ako som už spomínala je alergický na slnko a nerád chodí k moru lebo sa tam nudí ]-( ]-( ]-( - no hrôza. My máme fotenie pred sobášom a sobáš. A čo sa týka šiat tak tie mám kúpené a môj má na mieru ušitý krásny oblek, nohavice a vestu takže my sa môžeme brať aj zajtra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni ani ten moj ne je na lenosenie na plazi takze preto by som chcela ist na Kubu lebo tam si mozes spravit na kazdy den nejky vylet.Mozes sa ist pozriet na rucnu vyrobu havanskych cigar a plavanie s delfinmi a potapanie no proste je tam toho vela.My sme este neboli na spolocnej dovolenke takze na svadobnu cestu sa velmi tesime x-) teda aspon ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj ma tiez oblek a ma aj vestu a mame aj koselu uz nam len treba topanky a manzetove gombiky a mozeme sa brat aj my :-D x-) x-) inac ja sa ti uz tak neviem dockat x-)
Odpovedať
Ja môjho nepresvedčím na žiadny výlet a ani na nič iné :-| ]-( ;-( 8-( . My sme boli spolu asi na 5 dovolenkach a bolo to čím ďalej tým horšie preto som bola na poslednej s jeho sestrou.
Odpovedať
Profilova fotka
no leni ako dobre ze tato bude nasa prva este nevie co ho caka :-D ale boli sme na jednej bolo to v nimnici v kupeloch.boli sme tri tyzdne a bolo to super x-) x-)
Odpovedať
Snažím sa ho pomaly prehovárať, aj cestovky- neviem odkiaľ majú našu adresu 8-) stále pošlú nejaký katalog ale vidím to čierne. Pri najhoršom pôjdem v septembri s nejakou kamoškou na predsvadobnu cestu a hotovo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
leni mas co robit aby si ho prehovorila ale casu dost :-D
Odpovedať
Najhoršie je že čím viac do ňho hučím tým som ďalej od môjho cieľa :-D :-D :-D . Ešte uvidíme partia ide v júli do Čiernej hory tak možno pôjdeme a to sa zvykneme rozhodnúť 2 dni pred tým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by ste mali miesto svadobnej cesty ;-)
Odpovedať
Mne je úplne jedno či pred, po s ním alebo bez neho ale hlavne vypadnúť aspoň na týždeň :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej ja pozeram len na dva tyzdne :-D aby som si poriadne oddychla x-) x-) x-)
Odpovedať
A hudbu budete mať DJ?
Odpovedať
Profilova fotka
nie budemem mat zivu hudbu a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
leni a afto uz mate?ja sa snazim nieco pohladat ale nejako sa mi nedari :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?