Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
my už sme babka s dedkom pomaly :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a babo je uz na ceste?
Odpovedať
Nie :-( aj keď už chceme a aj babo je hlavne dôvod prečo sa berieme- chceme mať všetci rovnaké meno x-) a čím skôr po svadbe :-D :-D :-D a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no my este pockame s babom ale ked sa podari budeme len radi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ked vy ste vekovo v predstihu takze my sa nemusime az tak ponahlat :-D
Odpovedať
Veď ešte uvidíme ako sa podarí my už nemáme na čo čakať a na druhej strane nemám chuť chodiť na rodičovské združenie ako stará baba ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a kde pracujete?
Odpovedať
Pracujeme v PO
Odpovedať
Profilova fotka
ako co?
Odpovedať
Môj milý podniká a ja pracujem v jednej firme ako asistentka
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak to mas dobre ze si moze dovolit ist na matersku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a odkial si z presova?nasi byvaju pri presove
Odpovedať
Článok sa načítava...
My bývame priamo v Prešove. A prečo máte svadbu v KE?
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ja som z ke a nasi sa prestahovali len pred dvoma rokmi na dedinu :-) sesterku som mala zo sidliska 3 chodila na OA v PO
Odpovedať
Ešte som ti zabudla napísať že som volala aj p. Maskaľovej a aj ona už má na náš termín fotenie v KE ]-( ale mám sa jej ešte v pondelok ozvať a možno nafotí aj nás. A ja som si myslela, že budem dosť trápna keď si budem objednávať týchto ľudí 7 mesiacov vopred a nakoniec mám problém :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si zarezervovala vsetko rok a viac dopredu a som rada aj ked ti poviem ze bolo aj take ze mi povedali ze to je este skoro ale nakoniec som dobre urobila x-)
Odpovedať
tak to určite
Odpovedať
Profilova fotka
inac ja aj ked som oznamenia dala robit a obrucky a vlastne komplet vsetko tak sa na nas pozerali ako na doch debilkov co sa nevedia dockat ]-( a az po niekolkonasobnom vysvetleni ze zijeme mimo Sk a prideme tyzden pred svadbou nam niektore veci zarezervobvali a pod :-N
Odpovedať
Ja som si chcela čím skôr objednať foto, kameru, DJ a sálu aby sa mi nestalo presne to čo sa stalo- že vyvolení ľudia už budú obsadení, ostatné veci budem riešiť až v lete. Ešte rozmýšľam či si objednáme na hodinku cimbálovku čo ty na to?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame zivu hudbu ale tiez by som nieco volila ak by nebola ziva
Odpovedať
My chceme DJ, ale pre pestrosť rozmýšľam nad tou cimbalovkou no ešte uvidíme. Musím na chvíľu skončiť mám povinnosti ale este sa ozvem. - inač super pokec ;-) zatiaľ papa
Odpovedať
Profilova fotka
ok maj sa ja idem do prace takze ked tak zajtra papa :-) ;-)
Odpovedať
Ahoj lov. Napísala som ti do IP tak mi prosím ťa odpíš čím skôr.
Odpovedať
Tak ja skúsim zajtra prevolať čo už mám rezervované a zmeniť termín tak uvidím :-( . Vôbec sa mi do toho nechce. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
leni hadam to bude stat za to ;-)
Odpovedať
Uvidím či budú mať všetci voľné termíny o čom pochybujem. A to som dnes dala zálohu za sálu a napadlo ma opýtať sa či je problem zmeniť dátum ale nejak som to nechala tak. Dám ti zajtra vedieť. A vy čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som dostala krasny darcek na valentina hodim foto zachvilu
Odpovedať
Profilova fotka
a daj urcite vediet ze ako si dopadla ale ked toho este vela nemate zalohovane tak by to nemal byt problem
Odpovedať
Namáme toho tak veľa takže nemala by som mať problem ide o to že stači aby bol obsadený jeden z týchto ľudí a som tam kde dnes. A čo za Valentín prišiel tak skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
no boli sme dnes v meste lebo robime v stredu tak sme dnes boli kupit x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?