Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • poslala som ti ip
    a mame sa smutne tak daleko ale tym ze uz mame tolko veci vybavenych aj sa nudim ale este mi treba najst kopec veci tak sa musim do toho pustit 🙂

• Pos vadbe ostávate na Slovensku alebo idete späť?

• Inač ďakujem za IP

• Sponzor fóra
  • este neviem co bude po svadbe dufam ze svadobna cesta a dalej nevieme 😃

• Aj ja by som rada nejakú exotickú svadobnú cestu ale môj nastavajúci povedal, že kým nebude vedieť po anglicky tak nikam nejde- a samozrejme sa ju neučí 😦 😦 😃

• no nam v oktobri ostava len exotika a chceli by sme kubu alebo dominikansku rep 😵

• Noooooooo tak to by som sa nechala presvedčiť. ale môj Martin je alergický na slnko takže ja to mám veľmi ťažké 😞

• no ten moj ma tiez rad stromceky a slnecniky ale nic ine mu neostava a chcem ho nahovorit na solarko aby dostal aspon akytaky zaklad 😃

• My základ získavame v lete na stavbe už 3 rok 😃

• no tak to nam nehrozi zatial to az ked sa rozhodneme prist domov a samozrejme ze nam prv treba financny zaklad 😃 😛 ale mojim snom je zaplavat si s delfiikmi a na kube to robia takze preto tam by som chcela ist 😵 😵 😵

• Tak to ti veľmi dobre rozumiem. U mňa sa leto nepočíta ak nevidíma krásne, teplé, azúrové, priezračné more 🤔

• tak idem ja teda zarabat ten zaklad aby sme mali za co ist na svadobnu cestu 😃

• ah jajjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😞

• vsak ale ani vy si nemozete velmi vyberat vsak pozeram ze aj ty mas svadbu v oktobri to ties len exotikou zyva 😵 😵

papa

• Aj ja odchádzam teraz do krčmy 😴 ale ešte sa dnes asi ozvem. zatiaľ papa 😵

• Sponzor fóra
  • Caute baby, to lenka3: ano, my budeme mat svadbu v Levoči. A kde si si kúpila šaty? Nemáš nejaký obrázok?

• To zlatik: šaty som si kúpila od jednej kočky z tejto stránky. Mam ich v albume na modelke. Pošlem ti do IP ktoré sú to. 😵

• ako bolo v krcme?

• Ahoj. Bolo to dosť náročné- asi do druhej rána 😃

• to so dnes mala volno? 😬

• Do práce som musela ísť a k tomu všetkému som trochu chorá a hlava ma bolí ešte aj teraz 😎 - no hrúúúúúúúúza. Inač dnes som sa ozvala p. Wittnerovi a náš termín už má obsadený 😞 ale odporučil ma na p. Šmerigaja o ktorom som do teraz ani nepočula 😒 . Nepoznáš ho náhodou?

• veru ze ho nepoznam.to vazne ma obsadene?ja ked som bola tak na oktober este nic nemal aj ked je pravda ze ja som ho objednavala asi pred rokom 😬

• Tak to asi preto 😃 . Prečo ste si vybrali tento dátum?

• neviem ja som dostala na neho odporucanie a hned ako som nasla jeho stranku tak som mu pisala a uz si spominam rezervovala som ho 1.aprila lebo mi volal s5 ze ci to nie je zart.a preco?neviem asi aby nam nebolo teplo ked budeme tancovat 😃 😃

• My sme si odsledovali október minulý rok a bol nádherný, preto sme si ho vybrali. Inač presne 20.10. bude naše 7. výročie zásnub- ani vo sne by ma nenapadlo že sa budem vydávať až po taaaaaaakom dlhom čase ale lepšie po 7 rokoch ako nikdy nie? 😃 😃 😃 😃 😃

• no my sa berieme 20 oktobra a 28 decembra je 7 rokov co sme spolu 😬

• V čase svadby budeme mať 7 a pol roka za sebou z toho spolu žijeme 6 a pol 😵 .
    A aký vek budete mať v čase svadby?

• ja budem mat 24 a drahy 25 a vy?

• Ja 27 a môj 32. 😎

• no tak to ste starsi od nas 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Ponúkame prenájom selfiekutikku-fotoboxu na svadby,oslavy,večierky.
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik