Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • Ahojte kocky!
    aj ja sa k vam pridavam. svadbu budeme mat tiez 13 oktobra... prajem vam pekny vecer 🙂

• No čaute trinástky 🙂 🙂 . Tak sa pochváľte ak máte s čím. 😎

• lenka, my mame zatial istu salu a kostol. ale uz nejake tie inspiracie okolo svadby frcia... a ty si ako na tom?

• Sponzor fóra
  • My máme sálu, fotografa, DJ, kameramana, šaty 🙂

• tak to je fajn. velka bude svadba?

• Asi 80 ľudí. A vy?

• aj my okolo 80 ludi... a budete ju mat v kostole ci na urade?

• Urad, sme obidvaja ateisti 🙂 . A kedy ste sa rozhodli pre tento dátum?

• no hovorili sme o tom uz od decembra a tak sme radi ze aj sala bola vtedy volna... a vy? ste uz dlho spolu?

• O chvíľu 7 rokov.

• to uz teda dost... 😉

• Jaj tak to ti poviem 😃 😃 . A vy?

• no spolu sme vyse roka ale pozname sa uz od malicka...

• Tak to je super a žijete spolu?

• byva u nas ale momentalne je v zahranici tak sa vidime tak 1-2krat do mesiaca ale da sa to zvladnut.. a vy?

• Sponzor fóra
  • 5,5 roka spolu žijeme . A na šatky sa kedy chystáš? Aky štýl chceš?

• fuuu tak to keby som vedela... ja som velmi nerozhodny typ tak to budem mat tazke... ale pacia sa mi aj take co su okolo krku a take skor jednoduche... a ty mas uz ake vybrate???

• Ja som si šaty kúpila. Mám štýl morskej panny. Ak si nerozhodná tak sa nafoť a daj fotky na túto stránku. Tu ti kočky radi pomôžu. 😉 A kedy sa chystáš?

• mozno koncom mesiaca sa vyberiem... uz by som mala zacat... aj svadobna cesta bude?

• Zatiaľ nič neplánujeme. Ešte uvidíme koľko budeme mať voľného času po svadbe. Skôr pojdem s kamarátkou pred svadbou na týždeň k moru trošku sa opáliť. 😃 😃 - môj drahý je totiž to alergický na slnko. 😐 A vy?

• tiez uvidime ci nam vyde cas... dufam ze ano, ale to este nechavame bokom...

• A ako ste sa po toľkých rokoch dali dokopy? 🤔

• iskricky prebehli.... 😃

• dlho ste sa rozhodovali o svadbe?

• A kedy chceš objednávať ostatné veci? Ja som začala v januári obvolávať fotografa a kameramana ktorých som si vybrala a už boli obsadení, tak sme posunuli termín o týždeň a tak som 13- tka 😃

• no sice dj uz mame, bude to nas kamarat a kameramana a fotografa boli rezervovat svokrovci... 🙂 a ostatne ma este cas aspon dufam...

• Určite. Ak mám čas tak niekde zájdem do obchodov, firiem čo sa týka výzdoby a podobne a robím si prehľad o možnostiach a cenách.

• tak to uz by som aj mala zacat chodit po obchodoch... idem uz off.. maj sa krasne a niekedy nabuduce.. papa

• Jasné. Papa 😵

• ahojte oktobrovky, vyzerá to tak že sa k vám pridám lebo ideme prekladať svadbu z 22.9.07 na 6.10.07, tak septembrovky, asi opustím, aj ked nie doslova 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás