Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
ano. foto nemam. kupovala som ich cez kamosku. ak ich najdem, tak ich sem dam...teraz si akurat pozeram nejake tiary a zavoje...asi aj to kupim cez net...
Odpovedať
Čo sú tiary? :-x bižu?
Odpovedať
tiary su korunky, takze zrejme to je sucast bizu...
Odpovedať
A kedy šaty prídu- som zvedavá??????
Odpovedať
no bolo pisane, ze do 20dni. len teraz neviem, ci mysleli pracovnych alebo normalnych :-) :-D zatial cakam...a mozes mi verit, ze aj ja som zvedava.
Odpovedať
Tak zatiaľ aspoň nájdi foto ;-) . Inač aj ja plánujem objednať cez Ebay bižutériu lebo u nás som nič zaujímavé nenašla, ale to asi vyjde dosť draho kvôli poštovnému tak ešte uvidím.
Odpovedať
ja som teraz nasla nejaku americku stranku...tam pozeram aj tie korunky a zavoje a prave som na bizu...celkom pekne. no ale neviem ako to bude s tym postovnym...no ved uvidim. inak ceny zavojov su velmi priatelne. inak tak sa mi zda, ze som tie saty videla v nejakom albume. mali by vyzerat ako tie od maggie sorreto.
Odpovedať
Čo som ja pozerala tak poštovné vychádza cca 1000,- tak ak ide o šaty ktoré stoja niekoľko tisíc tak je to dosť nepodstatná čiastka, ale pokiaľ už ide o bižu za 15 EUR tak tisícka už je navrch dosť napr. za náhrdelník. :-( Inač nebojíš sa kúpiť závojcez net - myslím kvôli farbe aby sedela k šatám?
Odpovedať
ked ti mam pravdu povedat, tak postovne bolo niekolko nasobne drahsie ako samotne saty. a pri bizu za taku cenu sa to fakt neoplati. jedna zena tu v anglicku mi hovorila, ze ma kartu do svadobneho velkoskladu, tak ze ma tam dakedy zoberie, nech si vyberiem. no a ak uz ani tam nic nenajdem, tak budem musiet objednat. saty budem mat biele, tak hadam sa ta biela od bielej nebude az tak velmi odlisovat.
Odpovedať
Tak to máš dobre s tým veľkoskladom u nás nič také nie je. Ja hľadám niečo také z bižu ako mám v albume a všetko je z Ebayu takže prúúúúser. :-. 8-( :-)
Odpovedať
aj jaj...no co narobis...ja sa na ten velkosklad dost spolieham aj co sa tyka servitok, kosika pre neterku, bizu a este uvidim co vsetko ma napadne. mozno nejake rukavicky ak najdem nieco co ma fakt uputa. povodne som ziadne nechcela, ale co pozeram albumy, tak to celkom fain vyzera. no a rozmyslam este aj o spodnicke, ale to by bolo utrpenie trepat ju domov...
Odpovedať
Ja ešte uvažujem nad klobúkom, veľmi sa to páči x-) ale asi bude problem s účesom. :-p Ja už pomaly idem spinkať, zajtra skontrolujem tvoj album či tam máš šaty jasné????????? :-D :-D :-D :-D Zatiaľ papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja si na sebe klobuk neviem ani predstavit...vlastne som ani nerozmyslala...ved aj ja uz idem spinkat. no, v albume mam napisane, ze tam dam veci co uz maaaam...a saty este nemaaaaam :-( :-( no ale ak ich najdem, tak ich tam dam. maj sa a dobru noc.
Odpovedať
halooo babenky...ste tu niektora? dnes mi prisli saty a neviem, co mam od radosti robit. zevraj su velmi pekne. len skoda, ze ich uvidim az za sest tyzdnov...
Odpovedať
A prečo ich uvidíš tak neskoro? :-( :-( :-( To akože ich dokážeš nevidieť??? :-p =-) :-D Šup šup Lenka so šatkami do albumu . :-)
Odpovedať
no ono je to trochu komplikovane. saty su na slovnensu a ja som v anglicku. a domov idem az koncom maja :-( :-( no a dala by som si ich aj do albumu, ale neni su to presne tie saty, co by som si tam dala. len im podobne ale podla nich site. ale mozem dat. su mi robene na mieru...
Odpovedať
No tak daj foto aspoň tým podobným šatám, kto tu bude čakať do mája. ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre, tak ich sem idem hodit...za chvilu su tu...
Odpovedať
lenkasutkova tie saty su pekne :-) a velmi sa mi pacia aj pierka, ktore si urobila. ako si ich robila? das radu?
Odpovedať
neviem povedat, ci budu tie saty presne hentake, lebo tie na obrazku su znackove a ja nemienim dat cely majland za saty. preto si ich kupujem. a k pierkam...boli velmi jednoduche...kupila som si bielu a kremovu taftovu stuhu a tie malinke goraliky, no a tu bielu taftovu stuhu som zlozila do takej maslicky aku som chcela mat a prichitila si to ihlou. potom som tam uz len dostelovala tu kremovu do takej slzicky, pridala goralku a zasila. neviem to lepsie opisat...ale ak by si chcela, mozem sa este pokusit, ak nieco nieje jasne... :-)
Odpovedať
pozrela som este raz fotku a zda sa, ze by som to mohla zvladnut. dakujem ;-)
Odpovedať
neni zac. je to fakt uplne jednoduche, len zacat. ja som to prve robila asi na desat krat a potom to uz slo. normalne som mala radost, ked som ich robila. je lahsie ich kupit, ale je to taky super pocit, ze hostia budu mat pierka, co som ja sama spravila... :-)
Odpovedať
skusim zabehnut do galanterky a snad sa mi to podari :-) len neviem kedy ma to chyti, aby som to aj robila ;-) ked bude odfotim.
Odpovedať
jasne, skus. ja som to robila, ked som pozerala svadobne dvd. ani neviem, ako boli hotove... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. je tu niekto?
Odpovedať
ahoj. ja som tu. co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
U mna nic :-( .. a u teba?
Odpovedať
ani u mna velmi. akurat tie saty, ale to ma len stve, lebo ich nemozem vydiet a vyskusat si ich. :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
citala som tu nieco ze ich mas doma.. a kedy prides domov? aspon sa mas na co tesit :-)
Odpovedať
mala by som ist domov 27.maja. ak ma pustia, ale ja ujdem :-) ale nie. snad to bude v pohode. to veru, mam sa na co tesit. inak, prisli minuly tyzden vo stvrtok a ja som odila minuly tyzden v pondelok. sakra, styri dni...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?