Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
ahojte kocky, ako pokracujete v pripravach?
Odpovedať
Ahojte oktobrovky. Je tu niekto? =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute.. je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj kaatkaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.. ako pokracujete v pripravach?
Odpovedať
Profilova fotka
no nijako extra pravdu povediac :-( momentalne nic nemame nove :-N a vy ste ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
ani my nic nove nemame akurat sme boli popozerat obrucky.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tie uz mame a su naozaj krasne a ja mam svoj aj s diamantikom x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sa nevieme rozhodnut ake ale urcite budu z bieleho zlata, to vieme urcite.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nase su biele aj zlte zlato x-)
Odpovedať
Ahoooooojte babuľky. Tak čo sa týka naších obručok tak tie sú ešte v obchode ale zatiaľ ani neviem v ktorom. :-p :-S :-D Ale dnes som išla náhodou okolo obchodu Cipisek a našla som si krásne kroje na redový, len si ešte musím vybrať farbu- pôjdem tam na budúci týždeň a vyskúšam... tak sa teším že aspoň niečo x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! je tu niekto?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no nejako je tu mrtvo :-p co ste babule pozrusovali svadby? :-N
Odpovedať
Jaj Janka nastraš!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D Čo máte nové? Ja len chodím a snorím 8-) x-) aby som vedela čo a kde majú aby som mala prehľad. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam tiez nic nove.. ale uz postupne sa snazime ked sme uz aj obrucky boli pozriet.. :-)
Odpovedať
Ahojte :-) ja som na tom podobne. tiez chodim a obzeram co by sa este tak hodilo. ale su pri tom este aj ine vybavovacky, mimo svadobne, tak som sem sem-tam zabehla pozriet, ci je nieco nove. ale psiat som nestihala.
Odpovedať
ahojte. ja som bola dva tyzdne doma a nejako som nemala cas nic pisat. ale uz som znova v anglicku, tak sa to hadam zlepsie. za tie dva tyzdne som mala tolko toho, ze sa mi to normalne cele skoro znechutilo. s drahym sme si vybrali obrucky. mali by byt koncom aprila, zajednala som kameramana, videla som neuveritelne mnozstvo svadobnych dvd, zajednala som starejsieho, boli sme pre slavobranu, mala som stretnutie s aranzerkou...no proste hroza. a to boli len veci, co sa tykaju svadby... :-N no ale hadam sa to znova trochu ukludni, ked som tu.
Odpovedať
Ahojte októbrovky. x-) Ako sa máte? Už viac krát som čitala o starejšom. U nás nikto taký na svadbe nie. Ak som dobre pochopila tak je to cudzí človek, ktorý koordinuje svadbu alebo čo? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. lenka, ani ja velmi neviem co robi starejsi na svadbe ale tusim ze on sa stara aj o zabavu a srandu.. teda myslim si.. ani my take nic nebudeme mat.. ak je dobry DJ tak sa o zabavu postara aj on!
Odpovedať
baby, normalne, podla starych zvykov je starejsi krstny otec zenicha. moj otco raz bol a mal z toho len stresy, tak si myslim, ze je lepsie nezatazovat nikoho z rodiny. no a starejsi ma za ulhohu asi nieco take, ako je odobierka od rodicov. pride so zenichom k rodicom nevesty a vlastne ten starejsie hovori nieco v mene zenicha. potom vedie samotnu odobierku a usmernuje to trochu, aby to nebolo take chaoticke...pocas sobasu moc nefiguruje, ale potom ma nejake prihovory, ale to uz na hostine. vacsinou ide o take srandovne veci. u nas robieva aj nejake "scenky" s mladomanzeli aby to nebolo len o tancovani...no a potom aj samotne odcepcenie...je to vlastne komunikacia alebo rozhovor medzi nim a prvou druzickou a drzbom. no a hlavne by sa mal starat o zabavu, aby sa vsetci hostia zapojili...je to inak fain mat na svadbe niekoho takeho, kto trochu na take veci dohliada...
Odpovedať
Jaj tak u nás je na takéto veci takzvaný ,,starosta", ale viac krát som počula alebo čitala, že nevesty si starejších objednávajú a platia za ich služby- tak tomu som nerozumela. Aj minule v Inkognite na JOJke bolo povolanie starejšieho. :-)
Odpovedať
no je to mozne. oni su uz tzv. profesionali a nemaju taku tremu ako keby to mal byt niekto z rodiny. no a zase neide az o taku horibilnu sumu, tak sa to da...
Odpovedať
Len pre zaujímavosť: čo to stojí? 8-) - taký starejší =-)
Odpovedať
no ten moj, (zatial som s nim len telefonovala, takze neviem, ci som nepocula zle) hovoril, ze on berie 1500,-
Odpovedať
To tak to je asi jedna z tých najlacnejších vecí na svadbe :-p :-D . Aj tak sa mi to zdá dosť čudné objednávať si takého človeka. U nás stačí položiť flašu na stôl a každý sa mení na zabávača. :-| 8-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Ale nie srandujem, až také hrozné to u nás na východe nie je ak sa hovorí. ;-) x-)
Odpovedať
no neviem neviem...ja som zazila starejsiu na sesternicinej svadbe. rodina jej muza je taka, ze su skor taki utiahnuti a velmi sa do zabavy nezapajaju. tam sa mi ta starejsia celkom hodila, lebo zapojila aj ich. nasa rodina sa bavila v pohode, ale ich bolo treba zapojit.
Odpovedať
A šatky už máš? :-)
Odpovedať
cakam kym pridu...som si kupila a teraz len trpnem, co pride. ale ak to bude katastrofa, tak stale mam dost casu vybrat si v nejakom salone.
Odpovedať
Takže máš z Ebayu? Foto nemáš? x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?