Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • a kde si vonku? ak sa smiem spytat...

• ja som v anglicku...uz skoro dva roky...

• a aj priatel je stebou?

• Sponzor fóra
  • veru nie. pekne doma na mna caka...

• hmm aj u nas je to tak len naopak...

• nic moc to neni, ked mam pravdu povedat. no ale ked som odchadzala, tak sme si povedali, ze ak to cele vydrzime, tak aspon budeme vediet, ze naisto patrime k sebe. no a uz nam chyba len tych 5 tyzdnov...

• a potom ostavas na stalo uz doma?

• uz potom hej. no este budem pendlovat medzi trnavou a levicami, ale doma uz budem u snubenca. asi zacneme nieco s domcekom a tak...

• aj my take nieco spolu planujeme tak dufam ze nam to vyde...

• to aj ja dufam. tam u nas je to dost komplikovane, lebo zostaneme s jeho rodicmi. ale chceme rozdelit dom na polovicu, aby aj oni mali svoj priestor a aj my. 🙂

• to mate rozumne riesenie... ako tak pozeram ze si z Levic tak to je kusok od nas... 😃

• je to najrozumnejsie. rozmyslali sme vseliako, ze si blizko postavime svoj dom alebo pod. ale vsetko by to bolo mnohonasobne drahsie. aj takto to bude dost. no a nam ostane trojizbovy byt a oni budu mat dvojizbovy...ty si zo sale?

• ano a drahy je z nitry ale byva u nas v sali... takze tiez to mame take rozlietane...

• a zostavate byvat v sali?

• rozmyslame tiez nad nejakym domcekom na okoli...

• Sponzor fóra
  • ja s buducimi svokrovcami vychadzam dobre, ale asi neni nad to mat vlastny priestor. no a oni su uz stary ludia a nemame to srdce nechat ich samych...

• sobas bude v kostole?

• ano. bude v leviciach. sobasit nas bude moj kamarat...

• to mate super.. a tiez musite chodit na nejake prednasky? lebo nam povedali ze ano..

• no ked mam pravdu povedat, tak este sme na fare neboli. pojdeme ked pridem 😬 no ale uz sme sa pytali v kostole, kde bude svadba, tak ze neni problem. no a na prednasky...tie si chceme vybavit tak, ze ich bude robit ten kamarat...takze pojdeme za nim, pokecame a on nam daco povie...no a este asi budeme musiet ist na tu, kde hovoria o tej bilingsovej metode. neviem, ako to moj drahy prezije 😃 😃

• my mame nejake 4 prednasky a tiez neviem ako to zvladneme ked byvaju len v sobotu a drahy chodi domov 1-2 krat za mesiac. ale hadam to zvladneme...a este aj spoved treba absolvovat...

• no a drahy kedy pride na stalo? inak, to chodi dost casto. veru, este spoved. ale to hadam tiez zvladneme...

• a nevies ci treba aby isli na spoved aj rodicia? na stalo by mal prist na buduci rok niekedy, uvidime podla situacie..

• myslim, ze to je uz na rodicoch. asi ich nutit nikto nemoze. ako poznam mase maminy, tak oni pojdu urcite. a aj tatkovia. ja prave pozeram na ebay saty. normalne zasnem ake krasne saty sa tam daju kupit a ako lacno...

• a je aj nejaka stranka na to? prvy krat to pocujem...a o satach nemam este ani ziadnu prestavu... 😞

• no ja prave pozeram na www.ebay.co.uk aj ja mam stade. tam si das do vyhladavaca wedding dress a najde ti to celu kopu siat. len ak chces nakupovat, treba tam byt zaregistrovany.

• diky uz volaco pozeram, dufam ze to s tou mojou anglictinou zvladnem 😃 .. ale na ispiraciu dobra stranka.. ty si si kupila odtial?

• ano. ja mam stadeto saty. ale co pozeram, tak este som ich tam nenasla...

• a kolko si za ne dala?

• no samotne saty stali 15 libier, co je smiesnych 750,- ale spolu s postovnym a poistnym ma to vyslo na 4500,- no a s maminou som chodila po svadobnych salonoch co su u nas v lv a hovorila, ze to sa ani len neda porovnat. tie v salonoch vyzerali take obnosene a uz velakrat cistene. na tycho vidno, ze su nove a su aj krasne biele. bala som sa, ze budu zozltnute, alebo ze latka nebude kvalitna, ale mam povedala, ze mozu konkurovat hociktorymm aj z tych najdrahsich salonov.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov