Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Tak to poznám, tiež keď mu niečo kúpim tak mu to musím oznámiť ale nepoviem že čo. :-p 8-( :-D a tak ho proste ,,trápim"- veď nemôžu to mať také ružové predsa. 8-)
Odpovedať
katka, tak so mnou je to tak nejako podobne. uz ale zacina chytat hysaky, ze vela mindarim :-D Ale skor si ideme kupovat uz take veci, co budeme potrebovat potom, ako postel a tak.
Odpovedať
baby, ja sa v realnom zivote vobec nemalujem. ved to asi aj vidiet na mojich fotkach, takze hocico, co mi kozmeticka spravi, bude asi vidiet a dost ma to zmeni :-D :-N dufam, ze nie k horsiemu. no a co mi poradite s tymi satami? mam ci nemam ukazat?
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova aj u nas je to tak sice postel mame ale teraz kupil drahy kameru ze niekomu je pichne na svadbe do ruky nech nataca aj on.. :-D ... tak uvidime ze co z toho vznikne...
Odpovedať
Profilova fotka
lenkasutkova ani ja neviem ci mu ich mam ukazat... ale asi mu ich iba ukazem ale nebude ma v nich vidiet...
Odpovedať
Ja chodím ku kozmetičke pravidelne, okrem iného je to pre mňa relax- dobre sa tam cítim. Inač vaši milí tiež s vami nechcú chodiť nakupovať, vybavovať a podobne čo sa týka svadby alebo len ten môj je taký antiromantik??? =-)
Odpovedať
my sme planovali kupit vo febrari, ked som bola doma, ale akosi nebol cas, lebo sme sli lyzovat. no a nechcem, aby ju kupoval bezomna a ja ju nechcem kupit bez neho :-D my chceme este fotak kupit, ale ktovie co z toho bude...
Odpovedať
Profilova fotka
lenka3, moj so mnou poctivo chodi a vybavuje takze ja sa mam... :-D ved aj ked sme boli v kostole tak ja som ho chcela pockat vonku ale ma chytil ze ideme spolu, tak ze tak... :-D
Odpovedať
Tak u nás to funguje tak že mu dávam veci schváľovať na základe fotiek na nete, ale na druhej strane sa mi do veci veľmi nemontuje a mám ich aspoň podľa svojích predstáv- čo je pre mňa veľmi dôležité keďže máme dosť odlišný vkus. :-D :-D :-D
Odpovedať
To Lenka: šaty neukazuj jasné??????????!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no budem sa snazit, ale bude to tazkeeeeee. no ja som sa uz poucila a veci kupujem po obojstrannom schvaleni. raz som kupila daco o com nevedela citil sa dotknuty. ani nie preto, ze som to kupila, ale ze som sa neporadila...
Odpovedať
Profilova fotka
my sa skoro vzdy zhodneme... a ak nahodou nie tak po spolocnom pohovore ci vlastne vymene nazorov sa prisposobime jeden druhemu... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja všetko oznamujem ale väčšinou sa do toho vôbec nemieša ( možno ma ani nepočúva) :-D a necháva to na mňa :-D . S výnimkou šiat s tým som tvrdo nesúhlasila!!!!! :-)
Odpovedať
ved aj my sa zhodneme a aj vecsinou suhlasil, (akurat nesuhlasil s tym, aby sme mali menovky, tak som musela ustupit), len chce, aby som mu hovorila. ach, ti chlapi...
Odpovedať
lenka3 a v com sa vase nazory na saty rozchadzali? do akych ta chcel navliect?
Odpovedať
Nás ten odlišný vkus naučil robiť kompromisy takže pohoda ;-)
Odpovedať
Lenka: asi si ma zle pochopila, nám sa nerozchádzajú názory ale máme dosť iný vkus čo sa týka napr. oblečenia, ale o svadobných šatách sme sa nikdy nebavili aké by som mala mať a podobne, len chcel vidieť aké som si kúpila ;-) čo som nedovolila. 8-)
Odpovedať
no ved tak to treba. manzelsky zivot je hlavne asi o kompromisoch, dohodach a tak. s drahym to berieme tak, ze my dvaja sme tim a my sa musime zhodnut a podla toho sa stavat k okoliu...
Odpovedať
jaaaj, tak teda...ja som myslela, ze on ti ukazal, v akych by si sa mu pacila :-D :-N sorry.
Odpovedať
Profilova fotka
babenky dobru noc vam zelam, mna uz caka postel ;-) ... majte sa.. papa
Odpovedať
Nie on si šaty nikde nepozeral, ani netuší aké budem mať ale myslím si že sa mu budú páčiť aspoň dúfam. Inač už som tu čítala že jedna kočka si vybrala šaty v salone a ukazala frajerovi a on povedal že sú otrasné- celkom dobrý trapas. :-(
Odpovedať
tak to veru je trapas...no ale aj to sa stava. ja som z toho nemienila robit nejake tajnosti. radsej budem mat take, co sa nam pacia obom, ako robit tajnosti a dopadnut nejako podobne...inak, aj ja uz idem do postele, tak dobru noc a ozvite sa zase dakedy...
Odpovedať
OK kočky idem aj ja, papa a zase nabudúce ;-)
Odpovedať
:-) Ja mam datum 27.10. - je to nase vyrocie a uz pomalicky zhaname vsetko na svadobny den - kameru,foto,hudbu,navlecky na stol i stolicky,oznamka atd.
Odpovedať
ahoj lpp. tak vytaj medzi nami :-D ono to je este stale viac ako pet mesiacov, ale pomalicky treba, aby to najlepsie uz nebolo obsadene...ja stale neviem, ako to ju u nas s dj, lebo to ma na starosti drahy...musim ho zase trochu popohnat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, aj ja sa k vam pridavam, svadba bude 6.10.v Sali. Mate tu uz super debatu. 8-) Moj drahy vie, ake budem mat saty, je totiz moj hlavny modny poradca :-D vzdy mi vie najlepsie poradit, co mi pristane, tak sme aj saty vyberali spolu - budem mat Michelle od Maggie Sottero. Ja by som si saty bez neho ani nevybrala, som totiz taaak nerozhodna...este ze sme sa nasli. :-) A na to neverim, ze vidiet nevestu vo svadobnych satach pred obradom prinasa smolu :-|
Odpovedať
ahoj jankatomi...ani ja na to velmi neverim, ale je to pekny zvyk...teda mne sa paci...nemam nic proti tomu, aby moj drahy videl saty, teda uz ich aj videl, ale je to pre mna nieco take specialne, aby ma v nich videl az vo svadobny den. to zalezi od toho, ako to kto berie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lenka, jasne, vsak aj vo svadobny den to bude nieco uplne ine, budem mat uces, make-up, zavoj, doplnky,... nebojim sa, ze drahy nebude hikat nadsenim :-D Dievcata, jedna vec ma teraz trapi - rozmyslate tesne po svadbe nad nejakou svadobnou cestou? Chystate sa este niekam do tepla? Predsa len bude uz oktober a moznosti vela nie je... my zvazujeme, ci nepojdeme este do Tunisu alebo Egypta, aby sme si trosku uzili honeymoon. Dajte vediet vase plany a nazory. Vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
jankatomi...tak, s tou svdobnou cestou...moj drahy velmi teplo neoblubuje, takze to asi vyriesime tak, ze v zime pojdeme na nejaku lepsiu lyzovacku, co mame radi obaja. mozno nejake alpy alebo tak dako. tak konkretne ze svadobnu cestu mat nebudeme, ale mozno si spravime taku neskorsiu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?