Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte oktobrovky btw plevo reklama nie je povolena =-) inac ako stojite babule s pripravami? my uz mame aj manzetove gombiky a su naozaj suprove.len este neviem ako ukazu na obleku ale hadam to bude ok :-)
Odpovedať
No čaf Jani. Tak už som doma ok? ;-) Tak kde si sa túlala, nebola si tu dlho?
Odpovedať
Profilova fotka
ale vies ja aj obcas pozriem ale ked tu nikoho nevidim tak ani nepisem a zacala som chodit do skoly na anglinu tak aj to mi porobilo sarapatu lebo tym padom nemam ziadne volno takze toho casu za pc je naozaj pomenej.a treba sa este aj ucit do skoly lebo ta anglina je sakramentsky tazka ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
alebo len moja hlava je uz taka ze si nezapamata tak rychlo ako volakedy.ale asi najvacsi problem je v tom ze v skole nas naucili bludy a teraz sa ich tazko zbavujem.vsak stale si zapamatame to co je nespravne ale hadam sa len nakoniec k tomu certifikatu dopracujem aj ked to bude asi beh na dlhe trate
Odpovedať
Veď už si tam dlho tak nemôže byť angličtina pre teba ťažká :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
ale teraz som sa pustila do gramatiky.akoze to co chcem povedat nie je problem a aj rozumiem ale gramatika je brutal sv..na tak sa ju pokusim zmaknut.aj ked daco viem ale nie je toho vela :-D :-N btw ako sa mas?a co mate noveho? btw uz len 176 dni :-p :-D
Odpovedať
My ,,13"- tky to máme za 169 dní. mám pocit že sa to veľmi rýchlo kráti. :-p Inač dnes Jani pracuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja teraz uz pracujem kazdy den a tri dni pondelok,utorok a streda mam doobeda volno a to som v skole takze mam kazdy den nieco.a vecer makam zachvilu zacinam :-( inac moja mamina uz zacina stresovat kde davate piect kolace?
Odpovedať
Preto o svadbe ešte rodičia nevedia a to si v zahraničí. Predstav si že by si bola v SR a počúvala o svadbe každý deň!!!!!!!! :-D Koláče zatiaľ neriešim.
Odpovedať
Profilova fotka
no je to tazke zajtra sa vydava sesterka tak som zvedava ako im dopadne svadba kedze ja na nej nebudem (co som neskutocne rada )ale sa obavam ze ako potom dopadne ta nasa.mamina je cela bez seba a zhana torty kolace a tak no vsak ale ten cas aj tak leti takze som aj rada ze sa zaujima a vsetko odsuhlam samozrejme ja.este aj tortu co nam daju nasi upiect si mam vybrat sama :-D ale inac nic take akurat som ju poslala pozhanat oranzovy tyl na darceky a este ma vymysliet nieco na redovy lebo pernick su uz otrepane :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
minuly tyzden sa mi vydavala spoluziacka sama svadba v tomto roku :-) aj ked oni skor museli ako chceli :-N ja mam taku raost z toho ze si svadbu mozem naplanovat a nemusim ju narychlo zbuchat aj ked verim tomu ze sa to da ale predsa.svagrina vravela ze ona si ani neuzila pripravy lebo jej bol zle tak bola rada ze len prisla povedala ano a mala to za sebou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
leni nezda sa ti ze lovacka si tu pise sama so sebou =-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
No tak to je aj u nás, že torty ktoré dostaneme si vyberiem sama- hlavne farbu, neznášam modré ružičky a podobne. ]-( 8-) :-D . Aj ja som už rozmýšľala že čo na redový, keď budeš mať nápad tak daj typ ok? Ak ma nič nenapadne tak dám perničky a hotovo. A máš už kroj?
Odpovedať
ahojte...jani, ja mam uz skusky z angliny za sebou a teraz cakam na certifikaty, ale to je nekonecne cakanie :-N ]-( no, pisete o tom stresovani rodicov...ja som bola doma cez velku noc a mala som dost. stale dokola to iste...uz mi to zacinalo vadit. nastastie, my mame o tortovu a zakuskovu starost menej, lebo to donesie rodina :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej mam kroj budem ho mat zo zeleziara a stal ma 2000 korun ale nemala som cas behat a hladat nieco lacnejsie ;-) na redovy uz ma mamina nejaky napad tak ked ti potom poviem ale nezverejnim to tu na stranke az ked po svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni no ako ti fajne ze mas ten certifikat resp skusku za sebou.a ktory si si robila?mna strasne mata ta gramatika :-(
Odpovedať
OK, tak potom daj vedieť ja nikomu nepoviem ;-) :-x :-D . Ja som bola pozrieť kroj v obchode Cipisek a majú veľmi pekné Zemplínske kroje a aj Šarišan viem že má krásne. Len ešte som si zatiaľ nenašla čas na skúšanie. ]-( A ako? už si schudla? Ešte cvičíš? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne kamoska vravela ze robila jej kamoska nejaku skusku co musis vediet celi slovnik naspamat a oni ti len povedia ze napr dvaja ludia ktory tvoria par a ty mas povedat couple a tak cely slovnik.a to je uz asi iny brutal :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no cvicit som prestala lebo sme sli domova nejako nebolo potom casu a chystam sa zase od pondelka :-D aj ja budem mat krasny cerveny zemplinsky a utekam do prace lebo ako stale zase meskam tak papa :-)
Odpovedať
Ahoj Janka. :-)
Odpovedať
Inač aj ja chcem červený alebo sveto modrý kroj, ešte sa rozhodnem keď vyskúšam.
Odpovedať
baby, ako tak citam, tak vy tam mate uplne nieco nie, ako my. ja napriklad ani neviem, co je to ten redovy tanec :-N :-N moja babka sa stale oblieka do kroja a mohla by som mat, ale pripada mi to dost komplikovane...ja budem mat asi len biely cepiec, ktory mi spravi babka a potom uz normalne popolnocne saty...
Odpovedať
U nás pred polnocou odchádza nevesta a oblieka sa do kroja čo značí že je už vydatá žienka a s každým svadobčanom si musí zatancovať, ktorý jej symbolicky za tanec ,,zaplatí". Medzi tým ženích dáva pozor aby ju nikto neuniesol, keď už si s každým zatancuje tak ju ženích vezme na ruky aj s vytancovanými peniazmi a spolu újdu. - tak to je vlastne redový tanec. Potom sa nevesta prezlieka do popolnočných šiat.
Odpovedať
u nas to byva tak, ze neveste daju dole zavoj a daju jej cepec alebo satku...potom sa ide prezliect do popolnocnych a uz v tych si vytancovava veno a tiez jej ludia platia za to, ze s nimi tancuje. no a zenich je posledny a ten musi dat celu penazenku :-D :-D asi to bude nieco podobne...
Odpovedať
Jaj tak u nás odčepčenie nie je. Ale inač je to asi to isté len my si požičiavame kroje, ale to nie je pravidlom niektoré nevesty si dávajú nejaké jednoduché šaty alebo spoločenské šaty ale me sa páči kroj aj táto tradícia. x-)
Odpovedať
jasne, ved kroj je urcite krajsi. u nas keby bolo nieco take, tak tiez by som chcela kroj. aj sa ma pytali, ze ci budem aj v kroji, ale nie. to by zas musela robit babka a uz aj tak ma s tou mojou svadbou dost starosti. no ale budem mat na svadbe babiku v kroji, ktory je pre nasu oblast typicky. tak aspon taka mala nahrada :-D
Odpovedať
Inač nevieš o nejakom dobrom internetovom obchode (aj zahraničnom) na bižurériu?
Odpovedať
nieco pozriem...viem, ze som mala jednu fain stranku najdenu pre nevesty. mali tam vsetko...idem ju najst...
Odpovedať
ok, čakám ;-) :-)
Odpovedať
zatial som nasla www.hair-we-go.co.uk a tiez velmi dobra stranka co sa tyka svadby a doplnkov je www.bestbridalprices.com
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?