Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Ahoj Leni. ;-) Pozerala som a tiež som našla takú sumu ako ty. Takže asi sa veľmi neoplatí odtiaľ objednávať, to poštovné to riadne predraží. Kúpila by som iba v tom prípade ak by to bola moja vysnívaná bižu. x-) Ale ja si veľmi rada pozerám takéto stránky a zberám inšpirácie, takže kľudne ešte nejaké stránky daj ak ťa napadne. Ja som mala jednu obľúbenú- www. bridesave.com- ale už dlhšie nefunguje. :-( Inač rozmýšľala som, že keď vhodný náhdelník nenajdem tak si ho skúsim urobiť sama. 8-)
Odpovedať
no, to by fakt asi bolo velmi predrazene...dnes vecer este mozno budem mat trochu casu hladat. teraz si pisem s drahym...no a prave ma sokoval. dal mi navrh ake by mohlo byt nase svadobne auto...
Odpovedať
ake ti navrhol??? :-. :-)
Odpovedať
no, moj drahy je kamionista, tak ze bud budeme mat svadobne kamion, alebo nam kamion bude robit doprovod...hm?
Odpovedať
halo baby...kde ste vsetky? :-) :-D
Odpovedať
Ahoj. No takže ty na kamione???????? :-D :-D :-D :-D Aspoň budeš mať dobrý výhľad. :-) ;-) . Úplne v pohodičke choďte do toho. Len budete musieť kúpiť naviac niekoľko kilometrov látky na výzdobu. :-p
Odpovedať
ahoj. este to je len taky navrh. najviac mu robi starost, ako sa tam ja hore vystveram :-D mam uz za kotuc vlizelinu, tak to by sa na to mohlo pouzit, keby bolo treba...som zvedava, ako to dopadne...
Odpovedať
Ako si dnes strávila deň? :-)
Odpovedať
ani neviem, ze dnesok vobec bol. rano som zacala makat a zastavila som sa asi pred hodinkou. z jednej roboty do druhej a tak. no ale uz pocitam dni. zostava mi ich este 26 :-D :-D ci uz len?
Odpovedať
26 dní kým pôjdeš domov? =-) a kde si? nejako sa mi to pomiešalo že kde ste ktorá októbrovka, prepáč |-| ;-)
Odpovedať
ved v pohode. ja som v anglicku uz skoro dva roky. no a za 26 dni by som mala ist definitivne domov. inak, aj mne sa to miesa, ze kto je kde. no a ty si mala aky den?
Odpovedať
Dnes sme mali taký papučový deň. Vonku bolo síce slnečno ale zima 8°C a fúkal taký hrozný vietor, že ani cez okno sa na to nedalo pozerať. Tak to musí byť radosť ísť domov navždy čo ? tak nech ti to zbehne. x-) x-) x-) A čo plánuješ robiť doma?
Odpovedať
Článok sa načítava...
a kde si ty? tak to bola fakt zima...no, je to radost, ale...bude to aj dost velka zmena. predtym som si to ani neuvedomovala, ale dva roky som tu, v mojej rutine a zrazu zmena...este neviem, co budem robit. najskor sa asi spametat, ze uz som doma navzdy :-D :-D mozno uz aj zacneme nieco robit s domcekom no a ja si budem urcite hladat pracu. no a drahy chce zacat pracovat na babetku :-D :-D takze asi hodne. no a este moja babka si ma rezervovala na jun, aby som jej pomahala piect a draheho mama chce, aby som jej k hodom poumyvala okna... :-D :-N
Odpovedať
Ja som v PO. My tiež plánujeme babätko po svadbe už nie sme najmladší :-S 8-( ]-( . Aké hody to spomínaš?
Odpovedať
moj drahy sa chce pokusat o babetko uz pred svadbou :-D :-N no ved uvidime, ako sa nam podari. asi mu biju biologicke hodini hihihi...no a v tej dedine, kde byva drahy, tak tam budu mat hody. je to taka dedinska slavnost...
Odpovedať
Nám tiež už tykajú ale nemôžem mať na svadbe bruško lebo sa nezmestím do šiat. Aj teraz som pribrala 3 kg a už mám problém ]-( , tak každý deň poctivo športujem a cvičím cca 1,5 hodiny. :-D
Odpovedať
aj jaj, no u mna to je zase opacne. ja nie a nie pribrat. zakazdym, ked dojdem z anglicka, tak dostanem hubovu polievku, ze zase som schudla...no a keby sa nam aj to babo podarilo, tak by som bola v druhom mesiaci a to je pohodicka...dufam. no, my este nemam vela...ja 25 a drahy 27. no ale on ma 70rocneho otca a vadi mu, ze je medzi nimi taky velky rozdiel. tak teraz sa chce poponahlat :-D :-D
Odpovedať
No väčšinou je to tak že čím väčší vekový rozdiel tým si menej rozumejú alebo nie sú tsi aký blízky ty ľudia. Mý máme 27 a 32. :-| :-N . Ja som prestala fajčiť (po 11 rokoch) :-x :-D takže sa to niekde ukázalo. Ale bude to ok len potrebujem pocvičiť ešte pár týždňov nech aj v lete trochu vyzerám. :-p :-D
Odpovedať
oni si myslim celkom rozumeju, ale predsa su to uz dve generacie rozdiel. vies, je to s nimi ako so starymi ludmi. jeho mamina ma 63. no, ved aj na mne sa chystaju pracovat...napchavat ma a vyvarat mi, nech tiez nevyzeram ako kostra. mam 175cm a asi 55kg. viem, ze je to malo, ale proste sa mi nedari nijako pribrat. no a uz ani velmi nemozem, lebo mam saty a su na mieru, takze tak...ale zase maju snurovacku :-D :-D
Odpovedať
Tak to sme rovnako vysoké :-) ale ja mám momentálne o 5 kg viac. Ale v lete som mala 56 kg a vtedy som si šaty kúpila a teraz ich na seba ledva natiahnem :-p . Ale asi aj priberieš keď prídeš domov- predsa domáca strava.......... :-D :-D :-D čo? ako to vidíš?
Odpovedať
ja by som sa k tym 60kg chcela nejako dopracovat :-D :-D no a urcite sa vsetci budu velmi snazit, aby som trochu pribrala. u draheho rodicov je to nekonecne jedenie...daj si toto, daj si hento, najedz sa...proste nekonecne ponukanie, az mi to dakedy vadi :-N :-N no ved do svadby este zhodis, ked na tom budes pracovat. inak vcera som si vsimla, ze ako nam tie dni rychlo odbudaju... :-N
Odpovedať
Ubúdajú rýchlo ale aj tak mám niekedy chuť aby už bolo 12.10.2007 večer a išla som spať. Zatiaľ je také hluché obdobie že len pozerám, plánujem a nič nekupujem ani neobjednávam až mi to začína liezť na nervy. ]-(
Odpovedať
jaj, este nie...ja este kopu veci nemam. prave mi ale drahy napisal, ze vybavil dj. ja mam inak tiez uplne hluche obdobie. ved co aj mozem odtialto. ale chystam sa tu na nakupy do jedneho svadobneho velkoskladu.
Odpovedať
My tiež toho máme zatiaľ málo ale podstatné je objednané. Zober foťak do toho obchodu aby sme sa mi tu na SR inšpirovali. :-D :-D :-D A návleky budete mať?
Odpovedať
urcite zoberiem. idem do londyna tento vikend, ale necham si nejake miesto. ja si tam planujem kupit dost vela veci. navleky asi nebudeme. tam, kde bude hostina maju pekne stolicky. ak tak len hlavny stol alebo len my dvaja.
Odpovedať
Tak v našej reštike sú klasické stoličky takže ja návleky chcem. Inač už som bola v jednom obchode rezervovať doplnky na stôl ako vysoké svietniky na hlavný stôl, vyzdobené stlpy a podobne a teta sa až zhrozila že to stači 2-3 týždne pred svadbou ]-( ]-( , normálne ma dojala. Ale ja som celé leto v práci alebo mimo PO takže ja nebudem mať na nič čas. =-) x-)
Odpovedať
ved ja som uz tiez bola za pani aranzerkou a vobec mi nepovedala, ze idem neskoro. boli sme si dohodnut nejake veci a potom este podrobnejsie asi tri tyzdne pred svadbou tam mam ist. uz sa vidim, ako budem lietat medzi levicami a trnavou :-D :-N
Odpovedať
Musela som dať net milému tak som ti nemohla odpísať. Ale aj tak už pomaly idem spať tak zatiaľ papa. x-) :-)
Odpovedať
neva. ved aj ja pisem s drahym a tiez nestiham. tak dobru. pa
Odpovedať
ahojte baby Ak prebiehaju priparavy? Ja mam pocit ze coho sa chytim, alebo na com mi velmi zalezi to nedopadne podla mojich predsatav. Chcela som svadbu bez stresov, bez toho aby sa nasi co najviac stresovali. Planovali sme s drahym svadbu u nich. Maju velmi pekny novy kostol, vybrali sme pekny penzion na svadbu. No nasi sa to nepacil ze svadba musim byt u nevesty. Tak je svadba u nevesty. Vybrali sme dufa ze fajn penzion aj u nas ..no nieje to to prave orechove, ako bol prvy vyber. Vcera mi prisli saty z ebay ale niesu take pekne ako na obrazky..spodnicka je kratka...takze musim zohnat novu, a saty siroke takze krajcirku aby mi ich zuzila... dufam, ze to nepojde takto dalej. Casto hovorim, ze svadba nieje o peknych satach a supernom aute...a krasnej vyzdobe..ale o niecom hodnotnejsom... o LASKE... a to mi uspokoji zle pocity ked sa mi nedari... drzte sa a nech Vam ide vsetko ako po masle
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?