Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
a bude to zlte alebo biele zlato? a budete davat aj menovky na stol?ja si myslim ze to je dobra vec aspon kazdy bude vediet kam si ma sadnut a nebude zmatkovat... ale to asi bude vlastna vyroba...
Odpovedať
Viac sa mi páčia obrúčky z bieleho zlata, ale môj snubák je zo žltého a chcem ho nosiť takže mu obrúčku prispôsobím. :-) Chcela som úplne klasické, jednoduché bez kamienka ale ako som si takú vyskúšala, tak ma to prešlo a budem chcieť s kamienkami a kombináciu matného s lesklým zlatom. :-p :-D A menovky určite budeme robiť a aj priblížne dám vopred inštrukcie kto kde bude sedieť aby hostia nelietali ako splašené lesné včely a neusádzali sa hodinu :-S 8-( :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
veru treba si vybrat ake sa nam zenam pacia ved to je na cely zivot!!! :-) ja len dufam ze sa mi drahy prisposobi a nebudeme tam šaškovat v zlatnictve... :-D
Odpovedať
Tak tak, vyberáme si my :-D :-p :-D . Inač upozorňovali ma v jednom zlatníctve na obrúčky, ktoré majú kamienky okolo celého prsteňa, že vraj zvyknú vypadávať. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-o dobre vediet... ja som sa bala aj pri zasnubnom ze sa mi bude zachytavat ten kamienok ale je to uplne v pohode...
Odpovedať
Tie ,, nebezpečné " obrúčky sú na tejto stránke medzi šperkami od firmy KIM GOLD, ak si otvoríš tú stránku tak sú hneď v 1. rade posledné 2 ks.
Odpovedať
Profilova fotka
lenka bohuzial mi nejde otvorit tu stranku... musime dat pozriet pc ale potom si ju urcite pozriem...
Odpovedať
Mne to funguje, ale neotváraj ich www stránku ale klikni iba na nadpis KIM GOLD a tam sa ti otvorí ich reklama ktorú majú na tejto stránke a nie na svojej- len pre istotu to vysvetľujem. Inač na ich stránke sa nedá dopracovať k obrázkom- alebo neviem :-| :-o x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-| aj tak mi to nejde... nevadi niekedy sa tam pozriem...
Odpovedať
Ok tak neskôr, proste mi to vysvetľovali že kamienky ktoré sú dookola prsteňa vypadávajú a ničia keďže sú zo strany dlane a často sa niečoho dotýkajú, šúchajú a podobne. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no takze predsa sa to len umudrilo.... :-D tie co si hovorila sa mi moc nepacia...ja skor take jednoduchsie... mne sa pacili tie co je pod nimi napisane 8H alebo 13A ale v bielom... ;-)
Odpovedať
Jaj tak moje favoritky sú prvé 2 obrúčky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj tie su celkom pekne... a este sme rozmyslali ze by sme si dali zvnutra vygravirovat mena...
Odpovedať
Hlavne chlapom treba dať napísať dátumy aby sa vedeli zachovať :-D :-D :-D aj mená môžu byť
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial si moj dobre pamata moje sviatky... uvidime ze do kedy.... :-D
Odpovedať
Už budem končiť, idem spinkať maj sa zatiaľ pekne a čo najskôr stretko tu ;-) x-) Papa Katka- nech sa ti sníva o obrúčkach x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna uz caka postel.. papa
Odpovedať
Ahojte oktobrovky. Ste tu niektorá? =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni ;-)
Odpovedať
No tak to som zvedavá kde ty sa flákaš, kde si bola tak dlho? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale bola som doma boli sme pre afto :-) a dnes som nakupovala kupila som si okulea slnecne a novy mobil a topanky do prace ;-)
Odpovedať
Takže ste boli na Slovensku? Tak to je super, ako ste sa mali doma?
Odpovedať
Profilova fotka
no boli sme ale len na jeden den :-( ale bolo super 8-)
Odpovedať
Inač ešte stále si mi nevysvetlila system čokoládovej fontány. :-| x-) Už máš preštudované, lebo neviem či sa mi ju oplatí kupovať
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ja som ju este ani neotvorila :-D aj ked som na teba myslela ale urcite sa oplati kupit :-)
Odpovedať
Ok tak ešte preštuduj a daj mi vedieť podrobnosti. Inač u nás sa ešte nedá veľmi kúpiť v obchode. Niektorá kočka ju tu predáva po 2800,- čo sa mi zdá dosť lebo viem že vonku sa dá kúpiť cca 800,-. Za koľko ju máš ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som svoju dostala na vianoce ale cca 20 libier okolo 1000Sk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa musim pochvalit, ze ta moja cokoladova fotnatana uz dnes dorazila do Presova. Juuuuuj tak sa z toho tesim. Cez velku noc ju vyskusame x-)
Odpovedať
Ahoj Ally. A odkiaľ si si ju objenala? :-) A ty Janka dnes nepracuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
Moja sesternica zije v Irsku a tak mi tam pokupila vela veci ako pohare v tvare srdca, postavicky na tortu willow tree a tiez tu fontanu-vsetko mam v pripravnom albume. Moja stala okolo 2500,- lebo je cela z nerezu aj ta spirala, po ktorej tecie cokolada. Len treba este zohnat cokoladu. Vraj ju maju v metre po 100,- tak tam pojdem zajtra mrknut.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?