Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • Asi tak.... aj teraz majú dobrý výber na kvety kvôli veľkej noci tak sa asi trošku poflákam 😃 😃 😃

• ved mozno aj ja stihnem este nieco pred velkou nocou. aj ked mam toho hodne co vybavovat a vobec neide o svadbu

• ja by som chcela iba po jednom kvietku do malej vazicky dat po stoloch. len som zvedava, ci si nebudem musiet aj vazy kupit. ked budeme mat vyzdobu do zelena, tak by som chcela biele tulipany, ked bude vyzdoba lososova, tak male ruzicky. ale tiez sa mi nechce vyhadzovat vela penazi za vyzdobu na stoly.

• Sponzor fóra
  • Mne sa tiež páči vanilkovo-zelená alebo bielo- lososová výzdoba, ale steny v našej reštaurácii sú oranžové tak ešte rozmýšľam akú farbu výzdoby zvolím aby to nevyzeralo ako v cirkuse 😠 . Bola som v jednom kvetinárstve kde požičiavajú okrem iného aj ikebanu z umelých kvetov na hlavný stôl za 500,- tak som im pekne poďakovala. Mám pocit že aj zo živých kvetov ma možno toľko bude stáť. Vážne uvažujem že si pomaly nakúpim umelé kvietočky a sama si doma urobím ikebany aspoň budem mať na to dosť času, budú podľa mojích predstáv a hlavne sa nebudem báť či do polnoci nezvädnú. 😉 Čo vy na to? 🤔

• ahojte kocky. kde ste vsetky?

• Ahoj Katka. Som tu na chvíľku. 🙂 Čo nové?

• lenka, nove nic.. co sa tyka svadby tak to ma este cas, aspon si myslim tak sa do toho nejako nehrnem, to hlavne je uz vybavene.. a ty?

• Ja som tiež momentálne pasívna, zbieram inšpirácie a podobne. 🤔 Snažím sa urobiť si konkrétny obraz vecí ktoré budeme potrebovať aby som v lete už len kupovala a objednávala. 😉 Šatky už máš?

• nie saty este nemam.. chystam sa s kamoskou niekedy do salonu kuknut, tak uvidime.. ale myslim ze to do takeho maja ma cas.. 😉 boooze ved to je zachvilku..... 😮

• Nooooo letí to ako voda. 😛 😃 . Čo už vlastne máte?

• nooo sala, kameraman, fotograf, DJ, kostol... to staci zatial nie? a vy co uz mate?

• To čo vy okrem kostola- budeme mať sobáš na úrade, a ešte mám šaty a milý má oblek. 😎

• a ake saty mas lebo v albume ich mas dost... a drahy bude mat tmavy ci bledy oblek?

• Moje šatky sú úplne posledné a milý má čierny pásikavý oblek šitý na mieru. Košeľu a francúzku kravatu bude mať farbu ivory ako moje šatky. 😉 🙂

• jeej to mas krasne saty, ja by som taku odvahu nemala si ich dat... 😃
    ja vobec ani nemam sajno ze ake by som chcela...

• Sponzor fóra
  • Odvahu- kvôli čomu? 🤔

• tak myslim ze su take nezvycajne preto su take pekne, a ja by som ani postavu na to nemala... 😃 😃

• Tak ja som dosť vysoká (175) takže iný štýl by mi asi tak nepristal ako tento. Tak aké by si šatky chcela pre seba? 🤔 🙂

• ja by som ani nemohla mat take co su ako by som to povedala hole pri krku lebo mam strasne vela znamienok na tele a nevyzeralo by to dobre.. neviem mozno taky styl so sa dava okolo krku alebo na ramienka...
    a uz by som aj cvicit mohla zacat
    😃

• Tak to sme tu niekoľko čo cvičia alebo to určite do svadby budú potrebovať 😎 😛 😃 😃 😃 😃 .
    Ja tiež budem musieť trošku na sebe popracovať. 😠 😐 😬 .
    A tvoj ženích bude v bielom alebo tiež v čiernom ako môj? Mne osobne sa ženích viac páči v svetlom ale môj nie je práve najchudší 😃 😃 😃 tak preto bude čierny. 😶 😵 🙂

• on ma tiez presne tento isty problem tak bude mat aj on cierny oblek... 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a tiež hovorí že do svadby bude musieť s tým niečo urobiť? 🤔 😛 😮

• presne tak ale pochybujem, lebo je v zahranici a tam ma nepravidelnu stravu tak neviem... a ty si tiez v zahranici aj s priatelom ? ci to nejake ine??? uz mam v tom zmatok...

• Nie my sme doma. 😉 A ty si na Slovensku a on vonku?

• ano ja som doma a on v zahranici... je to tazke ale musime to nejako vydrzat a chodi domov dost casto...

• Tak to je fakt dosť ťažké. 😞 A potom budete v SR alebo pôjdete vonku?

• nie potom budeme tu doma.... a vy co planujete po svadbe? aj babetko hned? 😉

• Chceme bábetko hneď po svadbe tak uvidíme ako sa podarí alebo či nám niečo neskríži plány ešte uvidíme ako to vyjde. 😒 A vy?

• my tomu davame volny priebeh tak uvidime... 🙂

• Veď aj my nejdeme podľa nejakého plánu, ale už máme dosť rôčkov a aj spolu žijeme skoro 6 rokov tak nemáme veľmi na čo čakať. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre