Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • Tvoje som pred chvíľou už pochválila 😉 . Ešte som nezháňala ale ja mám stále problem s topánkami takže už stresujem. Pri najhoršom si objednám z www. bialebuty.pl.com majú tam také aké by som chcela ale bojím sa kupovať bez vyskúšania. 😞

• to lovacka: ani nevieš ako rada by som na chvíľu vypadla zo SR 😛

• tak hybaj na chvlu 😉

• Sponzor fóra
  • babule odchadzam do rise driny a smradu a mokroty 😃 teda do cvicenia 😉

• 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nemôžem!!!!!!

• dakujem...ja sa im strasne vytesujem...ja sa chystam kupovat si tak saty cez net, ale budu mat moje presne miery. Lenka, a ty si nevies predstavit, ako rada by som uz ja bola na SR 😬

• Tak to musíte babuľky vydržať 😞 😞 😞 😉 🙂 .
    Šaty si chceš objednať cez ebay?

• asi hej. vsetci ma nahovaraju. no a jedna zena tu by mi s tym pomohla...neviem sa rozhodnut...no veru, treba len vydrzat...

• Moje šaty sú kúpené z ebay.com a sú super ale niektoré dievčatá zase spokojné so šatami neboli.

• a ty si si ich kupila z ciny alebo z druhej ruky? no asi to nakoniec len risknem za tu cenu a uvidim...

• Ja som ich kúpila od jednej kočky a ona ich má kúpene cez ebay a boli šité v Číne.

• no tak asi to nakoniec risknem. len este musim najst tie prave...je ich tam vela peknych...idem ja asi do tej postele trochu sa preliecit...

• Na beremese sa dosť veľa píše o kupovaní šiat cez ebay tak si to pozri. Základ je od koho kupuješ 😉

• to asi hej. mrknem sa na to. drahy mi akurat pisal, ze za pol hodinu tu bude, tak idem si zatial asi uvarit cajik 😞

• leni si tam?myslim lenkasutkova

• Sponzor fóra
  • ano som tu. preco. som tu este chvilu...

• haloooooooo kde ste vsetky? 😃 😃

• ahoj, ja som tu, ale neviem ako dlho. stale ta chripka a vobec to neije lepsie. asi len to, ze uz nemam tepolotu...

• Ahojteeeee.Je tu niekto? 🤔

• ahoj ja som ale uz na ceste do prace 😠 😃

• ahojte, je tu niekto?

• caute baby. no nejako to tu stichlo...

• ahojte, ako pokracuju vase pripravy? ja mam teraz trosku utlm. nejako sa mi do nicoho nechce ...

• so mnou je to tak isto. tiez sa mi nic nechce, ale u mna to bude asi preto, ze som chora...

• ahojte! tiez sa k vam pridavam, ze tiez sa mi nic nechce, aj mna nejako chytila chripka... 😞

• no teda, co je to vo vzduchu...ale potom je to tusim nad celou europou...toto je pre mna zly tyzden...uz nech som z toho vonku...

• ja som na tom tak isto. tiez na mna nieco lezie a nic sa mi nechce 😞

• u mna to zacalo chripkou a bolestou hrdla, teraz to je v pohode, ale mam asi nadchu a kasel...no snad ma to do oktobra prejde... 😃 😃

• halo kde ste?aj ked ja som sice pomaly na odchode do prace 😠 😃

• lovacka, tak sa mi zda, ze ty stale pracujes...teda hlavne po veceroch/.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.