Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
To maycuk:Tak to som sa nepochopiteľne sekla, ďakujem maycuk. Inač pre ktoré šatky si sa rozhodla, v dvoch vyzeráš super x-)
Odpovedať
Profilova fotka
v poho lenka, si ma tak potesila,ked si povedala ,ze len pol rok :-D ale vratme sa do reality :) no saty este neviem, trosku som sa tym prestala zaoberat, este chcem skocit do dvoch salonov..ale neviem sa rozhodnut, to som cela ja totiz..som strasna v tomto..jedno vsak viem,ze tie prve si nevezmem:)takze este 5 siat na vyber:)och joj
Odpovedať
Profilova fotka
hej leni a ty mas vybrane uz? chcem sa ist pozriet aj do presova na saty
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni akosi sa nevies dockat svadby :-N :-D :-D
Odpovedať
To lovacka: Ahoj Janka. Trošku som sa sekla :-| :-x . Tak čo bola si si zacvičiť? :-) To maycuk: ja mám kúpené šaty takže pohodička. Po salónoch som zatiaľ nechodila ale chystám sa o pár týždňov len tak sa poflákať, možno niečo vyskúšať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni cvicim kazdy den takze zatial je to v poho aj ked dnes som dietku trosku nedodrzala :-N ale chystam si pocvicit hodinku dve tak hadam to spalim a zajtra mam ovocnickovy den tak uz sa tesim :-N ale hadam to vydrzim a jaj zajtra sa po tyzdni vazim tak som zvedava ze co ale asi ziadna slava to nebude lebo som zo zaciatku nedodrziavala uplne dietu ale dufam ze to bude len lepsie a lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len tak zo srandy vyskusat saty? no to si pamatam ako sme chceli ist na strednej s kamoskami raz:) neodvazili sme sa:) to boli casy:) a kde si kupila?
Odpovedať
Tak nech sa ti darí podľa predstáv. Mňa to čaká od apríla ]-( . Asi budem cvičiť Zoru lates, že vraj je to super na chudnutie a hlavne spevnenie svalstva tak uvidím. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa mi dnes nic nechce babule juj musim sa pustit do cvicenia aby som do polnoci stihla :-N
Odpovedať
Svoje šatky som si kúpila od jednej kočky z tejto stránky. A prečo nechceš 1. šaty? Podľa mňa ti najviac pristanú :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja mam to cd zorateles alebo ako sa to vola ale chyba mi jedna cast a to hlavna na brucho ]-( ale teraz ideme domov tak si ju donesiem ;-)
Odpovedať
Že vraj je to zaberačka, ja budem mať tú časť kde cvičí v Egypte ale už sa teším len sa premôcť :-| :-S :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no aj ja mam tu z egypta ;-)
Odpovedať
Keď budem cvičiť tak si vysypem pred TV piesok aby som sa cítila ako na pláži :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
maycuk, ja si tiez myslim, ze ti prve ti z tych vsetkych co tam mas najviac pristanu...
Odpovedať
Profilova fotka
no to je dobry napad ;-) ja si stale zapnem telku nieco zaujimave a kym skonci tak aj ja koncim :-p
Odpovedať
Inač v Tunise sme asi 40 žien cvičili v mori vodný aerobic s animátorom, tak to bolo supeeeeeeeer!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
ach baby, ja sa teraz citim tak, ze by som nespravila ani jeden drep. skosila ma chripka... :-(
Odpovedať
Jaj tak skoré uzdravenie. Inač pekné topánočky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj leni tak sup do postele a teply cajik ktomu
Odpovedať
Inač nepoznáte nejaký internetový obchod s topánkami? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj leni neporadim ti lebo ja mam svadobne zo salona a ostatne z uK :-)
Odpovedať
no ved uz sa chystam...len som si chcela popisat so snubencom, ale asi to vzdam... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no leni asi veru chod do postielky dahy vydrzi ten jeden dva dni a potom to dozeniete ;-)
Odpovedať
Ja potrebujem pekné, elegantné ale na nízkom opätku čo je problem. ]-(
Odpovedať
no asi bude musiet, lebo cela horim. dam si nejaky paralen...
Odpovedať
Profilova fotka
leni tu by si nemala problem asi s kupou topanok :-D
Odpovedať
Lenka, a uz si nejake zhanala? ja som si teraz v sobotu kupila...su v albume...
Odpovedať
Možno si odskočím ;-) 8-) :-D . pojdeme na kávičku? :-x x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni no dojdi dame kaffe late ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?