Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
To mate stastie..tie ceny su v pohode, tu v BA je to o trochu drahsie...tak od 7.000 SK vysie...a ked chcem niekoho znameho ide to do ovela vyssich cisiel...a tak stale iba kombinujem....
Odpovedať
no ale pokial je z coho vyberat, tak treba sa ozvat a pytat. sa. no vies, v BA je asi vsetko o nieco drahsie.
Odpovedať
Rofo že vraj stojí okolo 10000-15000 :-S , to už je dosť takže 5000 je asi pohoda
Odpovedať
hej...som si toho vedoma ze v BA je vsetko o nieco drahsie...to bolo iba tak na okraj...ale obetovat tolke peniaze na fotografa 10.000 a viac je pre mna odstrasujuce...Ale co narobim...nieco hadam len vymyslim..
Odpovedať
no to veru je odstrasujuce. keby tu cenu videl moj drahy, tak povie, ze fotografa nepotrebujeme. no a neskusala si napr. z tt alebo zo senca alebo proste z ineho mesta co je nablizku.
Odpovedať
Tak to je fakt veľa, ale za kvalitu sa platí a on si to môže dovoliť :-)
Odpovedať
Zatial nie, pretoze nemam kontakty a este som sa do vybavovania velmi neponorila, ale ako to tak sledujem je najvyssi cas...
Odpovedať
no aspon tie najdolezitejsie veci je treba vybavit cim skor. tie detajly maju este cas. mne drahy vcera trikrat povedal, ze este sedem mesiacov. a to je este fakt kopa casu.
Odpovedať
a co vsetko sa zaraduje medzi tie najdôlezitejsie veci??
Odpovedať
Profilova fotka
Avojte Babenky!Chcela som Vam len napisat, ze som bala presne v tej situacii ako vy.Svadbu sme zacali planovat minuly rok v junh a pripadali sme si ako sibnuty!Ale kedze zijem v zahranici, tak sme si potrebovali zaistit datumy v kostole a salu a cuduj sa svete sala bola na datum ktory sme 12mesiacov do predu chceli uz obsadena! :-o a poviem Vam je to uslo to ako voda!Vsak aj tak ten svadobny den velmi rychlo ubehne tak si vychutnavajte aj tu pripravu 8-) :-N
Odpovedať
Lenka máme o mesiac menej ;-) , najdôležiejšie je kostol- úrad, sála, foto, kamera, DJ asi 8-)
Odpovedať
dakujem za povzbudive slova... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Máš pravdu Anculka, strašne to letí. Ešte chvíľu a budeme si písať na www.modrykonik.sk ako sa pripravuje sunar 8-) :-p :-x x-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
aj moja velmi dobra kamaratka-oktobrovka -..."bubatenko"...uz fici na na modrom konikovi, takze nieco na tom pravdy bude.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
možem Vam to zodpovedne potvrdiť ... vaša závislosť sa zmení len v tom, že nebudete závisle na ružovej, ale na modrej.... ;-)
Odpovedať
Keď som mojej najlepšej kamoške v septembri oznámila že sa budem v októbri vydávať tak sa na mňa vykričala ]-( že to je strašne ďaleko a od vtedy už prešlo 5 mesiacov ani nevieme ako :-p
Odpovedať
Babenky lucim sa, postielka ma uz vola.... Takze dobru noc.. ;-)
Odpovedať
Aj ja už idem zatiaľ papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stym modrym konikom mate pravdu :-D Tonedavna ma to moc nezaujimalo a ako sa svadba blizi (hoci este necakame prirastok)tak uz tam sem tam pokukujem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo kde ste babule?vikendujete? =-)
Odpovedať
ahojte. tak ako pokracujete? ja som si dnes kupila topanku. podla mna su krasne. dam si ich do albumu, tak mi potom napiste,co na ne vravite...
Odpovedať
Profilova fotka
lenka,no co si tu topanku nehodila?:) ale tie postavicky su nadherne,kde si ich zohnala?su fakt supis!!
Odpovedať
to mam z anglicka. nasla som ich v jednom obchode. su uplne uzasne...som sa do nich zamilovala...
Odpovedať
idem si tam dat tie topanky hned teraz...
Odpovedať
Profilova fotka
woooooooow, tak to hej,tie topanocky su uzasne,super,vazne!!krasa!! asi tiez z anglicka,co? snad sa najde nieco pekne aj na slovensku nasom krasnom :-) naozaj pekne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
no veru, su tiez z anglicka. dostala som jeden tip na ne. predstav si, ze stali 25 libier, co je asi 1250korun. mi to pripada ako zadarmo. teda neviem, kolko stoja svadobne topanky u nas...no a su z takej lesklej latky, takze by ma nemali ani dotlacit. a su mekke...
Odpovedať
Profilova fotka
a to je tam vysivka na nich?asi hej,ze?fakt super a za taku cenu..myslim,ze u nas by stali viac,aj ked topanky som este ani ja nezhanala.ale oni su biele alebo kremovejsie?a ake budes mat vlastne saty?
Odpovedať
no, je na nich vysivka ale aj goraliky. su biele, len vyzeraju tak kremovejsie...neviem preco... asi tam dam este jednu fotku, na tej vidno, ze su biele...no, saty este neviem...to je ta sranda. kupila som topanky a neviem, ake budu saty. chcem si nejake zohnat cez net, lebo zevraj sa to oplati...no a nevedela som tym topankam odolat...
Odpovedať
Profilova fotka
a nebojis sa takto cez net kupovat saty?teda,ze si ich ani nevyskusas, vies..ja by som sa bala,ze mi nesadnu,alebo, ze v nich nebudem vyzerat proste dobre..a chces asi biele saty, predpokladam:)
Odpovedať
no ved praveze sa bojim. stale nad tym rozmyslam...ono sa to kupuje tak, ze ich siju presne podla mojich odmeranych mier, co im poslem...no a chystam sa na skusku, aby som priblizne vedela, aky tip sa mi hodi. no a ked neco nebude sediet, tak ono sa vzdy da ist do nejakeho salonu a poziadat ich, aby to upravili, samozrejme za poplatok, ale aj tak sa to oplati. no ved uvidim. no a saty chcem biele...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?