Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Ešte stále poctivo hľadám Lenka ;-)
Odpovedať
jasne, v poho. ved ja som tu...
Odpovedať
No tak už to neviem najsť ale keď niekde niečo uvidím tak ti dám vedieť :-)
Odpovedať
no ved nevadi. budem rada nejakym inspiraciam.
Odpovedať
A už si si pozerala agentúru Daisy ona má tam nejakú výzdobu vo vanilkovej so silnejšou potlačou ruží na obrusoch alebo servítkach? =-)
Odpovedať
nieco som pozerala, ale nie velmi detajlne. hadam dnes vecer budem mat trochu casu.
Odpovedať
Caute baby, tak som k Vam spadla, termin 13-teho bude ten stastny
Odpovedať
Profilova fotka
čaute oktobrovky - ticho vam závidim.... a držím Vám ako minuloročná oktobrovka palčeky a užite si den D najviac ako viete :-D
Odpovedať
Tak vitaj doma evita!!!!!! :-D :-D :-D Dobre ste si vybrali x-) . Čo už máš?
Odpovedať
Cauko, ten termin sa nam pacil...hlavne to cislo 13.. :-) Máme: kamera, miestnost, kostol, DJ a aby sme mali z coho pit tak uz aj pohare....na ostatne je este trochu casu. A Ty si na tom ako?
Odpovedať
evita, a mali ste aj nejaky iny termin? ci len tento?
Odpovedať
Máme to čo ty a aj fotografa a mám aj kúpené šaty. ;-) A ty si ako s oblečením?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mali sme stanoveny iba jeden termin aj ked jeho uprava nie je vylucena v zavislosti od okolnosti... :o))) Kde si kupila saty? ja som zatial bezradna...iba pozeram a neviem ako najst tie spravne....Koho mas ako fotografa??
Odpovedať
Mám Alenu Maskaľovú z Prešova, je super fotografka- dnes som sa s ňou náhodou zoznámila ;-) x-) a šatky som si kúpila od jednej kočky z tejto stránky- sú také ako som si priala takže som mala šťastie 8-) . A ty máš akú predstavu?
Odpovedať
To Bubatenko: až teraz som si všimla tvoj príspevok tak ti za všetky ďakujem :-) :-) :-)
Odpovedať
Saty som si zatial pozerala na stranke: www.salondiamond.sk...asi stvore sa mi tam celkom pacili...Jena, Michelle, Aseel, Rosemary - bez rukavov...ale potrebujem to skombinovat s dajakym bolerkom alebo niecim takym,pretoze nechcem mat holy chrbat ...-nie je pekny.... Posli foto tvojich siat...
Odpovedať
Tá tvoja adresa nefunguje skús ju znovu poslať. Ja mám šaty od cestovateľky tak si pozri jej album keď chceš :-)
Odpovedať
Tak este raz: http://www.salondiamond.sk/ :-)
Odpovedať
Už som to pochopila že kde je chyba v tej adrese, šaty sú krásne, už si nejaké skúšala? =-)
Odpovedať
Dakujem, skusala som tie ktore som ti napisala..ale este nie som rozhodnuta....este by som rada dajake vyskusala...tak uvidim...
Odpovedať
Dobré by bolo aby si sa nafotila a my ti tu s radosťou poradíme :-D :-D :-D
Odpovedať
Nakolko som saty skusala na vetrhu, nechcela som tam brat foto, bola by to v tom dave starost navyse...Ale ked budem dajake skusat v salone dufam ze foto povolia.
Odpovedať
A fotografa chceš niekoho známeho?
Odpovedať
To este neviem, vies mi niekoho poradit??
Odpovedať
lenka, vy uz mate fotografa? vies mi povedat, kolko chce?
Odpovedať
Tak ja som myslela na na Rofa, Čechovského a podobne. Poznáš?
Odpovedať
My máme Alenku Maskaľovú, máme ju objednanú na fotenie v exteriery a úrad, stojí to myslím 5000,- aj s fotkami a albumami
Odpovedať
Dik za info, ale podla mne dostupnych informacii je on vzdy na minimalne rok vopred uz obsadeny...takze som to ani neskusala...
Odpovedať
aj my budeme mat asi tak za 5000. to je myslim celkom v pohode.
Odpovedať
Za opýtanie nebijú :-) tak sa im skús ozvať, pozerala si na fotografov na tejto stránke? Je ich tu dosť z BA a okolia ,fotky vyzerajú pekne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?