Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • no..ked to je takto na miery,tak snad to bude ok..ale ja si nerada nechavam sit hocico, svadobne by som sa asi neodvazila..juj ale nechcem ta prehovarat 😃 je to asi o moc lacnejsie,aj bude to tvoje a mozes si ich aj nejako prerobit na normalne saty potom 😉 nooo tesim sa az ich budes mat,och ale tie topky su super🙂

• ozaj a kde sa kupuju tie postavicky na torty?nemam sajnu.. 🤔

• maycuk, myslis tie, co mam v albume. oni su neni na tortu. su dost velke a tazke...maju asi 20cm. no a kupila som si ich v anglicku.

• Sponzor fóra
  • jaaaaj,ja som myslela,ze su na tortu.hups 😃 ale mala som na mysli,ze kde sa daju kupit postavicky na torty, hoci neviem,ci ich budeme chciet..v nejakych cukrarnach?alebo co ja viem,kde?cize tie vase postavicku su len tak na okrasu?

• no hej, len tak na okrasu. budeme ich mat na stole pred nami...no a take tortove postavicky neviem kde...fakt netusim...

• maycuk, postavičky na torty sa dajú objednať aj na nete.

• jaaj, vlastne hej. tiez som videla na nejakej stranke nejake...

• ahojte baby,
    ja som zatial nezhanala nic, co sa zakuskov a torty tyka. mam nejaky kontakt na cukraren, ale to je vsetko. to sa mi zda este skoro. zatial sa vytesujem z toho, co mam vybavene 😉

• no ja sa o zakusky a torty neobavam. u nas to funguje tak, ze rodina podonasa zakuzky a aj torty...tak aspon o nieco menej starosti..

• tak to mate pekne zariadene 🙂

• to veru hej. ono to funguje tak, ze ked sa vydavala tetina dcera, tak moja mama jej dala napr. 4 bednicky zakuskov, tak teraz ona tak isto donesie nam 4 bednicky zakuskov. je to celkom fain...

• to je pekne vela. to sa u nas tak nedrzi. takze ich budem musiet kupovat. ale pri vybere cukrarne si mozem pochutnavat, na co sa tesim 😉

• co je vela? 4 bednicky? zatial mama co pocitala, tak napocitalal 17... 😬

• 17 😮 to je pekne vela. to je pre kolko ludi?

• no to bude uz aj na vysluzky z toho. no a bude to pre rodinu. na svadbe nas bude asi 80.

• Sponzor fóra
  • ahojte kocky. Ja to mam tiez v oktobri. Ako ste na tom s pripravami a kolko budete mat ludi?

• vitaj nechtuska a pozdravujem vsetky babule 😉

• vdaka. my 80 ako som pisala. a ty?

• caf leni tak co mas nieco noveho?ja som dnes bola pozerat popolnocne satocky len este pockam ci neschudnem 😃

• no my budeme mat 100, lebo drahy ma velku rodinu.My uz mame vybavenu salu, saticky uz tiez mam, kameramana, hudbu, fotografa, kolaciky nam pecie bratrancova babka

• sa nas tu nazbieralo oktobroviek co poviete 🙂

• no je nas tu dost

• baby, je tu niektorá z Liptova? Lebo v téme liptáčky nie je teraz nikto.

• peti kosice ti nestacia? 😃

• od minuleho tyzdna mam vybaveneho kameramana, kakze uz mame salu, forografku, zaistenu aranzerku a od soboty uz mam aj nove topanky. asi budu svadobne. no a mam aj popolnocne saty, ale tie mam uz dost dlho. no veru, tusim ze oktober je najziadanejsi mesiac na svadbu...

• V podstate by mi aj stačili 🙂 Len som sa chcela opýtať, či mi niektorá neporadí dobré miesto na svadbu na Liptove. Teraz mi je ľúto, že sa nebudem vydávať v Košiciach 😞

• no prepac, ja asi nie... 😃

• petra ale co luto ved aj od vas tu musi byt kopec bab 😉

• Ahojte kočky. Celkom dobrý babinec 😎 😛 😃 😃 😃 Ako sa dnes máte? Inač trinástky zajtra máme presne pol rok do svadby 😵 🙂

• ja pocitam 7 mesiacov, ci nie? aaale ved pol roka je menej, som za 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov