Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
no si zlata ze mi nedoprajes ani den volna :-N :-D makala som do vcera v kuse od pondelka vecera z pred tyzdna takze jeden den off mi dopraj :-D
Odpovedať
Ja ti prajem aj celý mesiac voľna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D Inač nič nové si nenakúpila?
Odpovedať
Profilova fotka
ale nic nove len podpiri lebo uz to bola bieda :-D nemam nic nove rozmyslam ci si mam kupit svadobny dazdnicek :-D porad nevesta :-D
Odpovedať
Daždnik je dobrý na fotenie aj vejár, ale zdá sa mi dať 500,- dosť za vec ktorú použijem na chvíľu, ešte uvidím a možno Alenka má takéto rekvizity.
Odpovedať
Profilova fotka
leni mala by si zistit ze ci nema ;-) co ty na to nebrnknes jej niekedy?a povedz jej ze stresujem nad fotenim ze nech uz teraz premysla kde sa pojdeme fotit :-D :-D :-D
Odpovedať
Jasnačka, zistím a dám ti vedieť a možno si to tu prečíta sama, niekedy tu chodí... :-p :-D ale pre istotu jej idem napísať. Ale to že stresuješ jej určite poviem! :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kde mame babs? ok povedz jej :-D
Odpovedať
Ja neviem kde je Babs... :-( Inač nilonky máš akej farby? Ja som nevedela aké si mám kúpiť, viem že by mali byť biele ale hnedé sa mi viac páčia tak som si kúpila hnedé s krajkou. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemam biele saty takz ja budem mat kremove akurat k mojim satam :-)
Odpovedať
Ja tiež nemám biele šaty ale ivory ale nilonky sú od šiat o dosť tmavšie. Takto sa mi to páči a hotovo 8-) :-D A ako ide cvičenie? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ale nebola som tyzden lebo som nemala cas makala som kazdy den tak zajtra si dam asi dve hodky :-p
Odpovedať
No nejako to flákaš :-p :-x :-D slečna, ja sa tiež musím priznať že som včera nebola cvičiť lebo sme boli na huby. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
flakam aj som mala stopku a nebolo mi najlepsie tak som nebola :-N ale aj tak cvicenim nchudnem takze sa nezabijem ja by som musela len vodu pit aby som schudla ]-(
Odpovedať
Ja od kedy cvičím nemám menej kíl ale objemovo som o dosť menšia a o to mi išlo kvôli šatám už sú mi dobré takže už sa len tak musím udržiavať. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aha no uvidime ja sa necitim ani mensia ]-(
Odpovedať
Jááááááááááj Janka tak to máš smolu :-D :-D :-D :-D a dietu stále držíš?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nedrzim :-( chcela som dnes zacat ale boli sme na bryndzove hakusky asi zacnem zase zajtra :-p u mna je najhorsie ze mam obrateny rezim a koncim pol nocou a to som neskutocne hladna kedze pred tym mam len jedno jedlo okolo 5 tej
Odpovedať
No s tým nepravidelným režimom v práci je problém, ja som tiež niekedy pracovala nepravidelne do noci takže to poznám, už len najsť niečo úplne dietne čo si dáš v noci. :-| A vypiť liter vody a ísť spať nepomáha? :-x
Odpovedať
Profilova fotka
leni vies ked od rana nic nejem max nejake ovocie a potom prve jedlo mam o 5 tej niekedy 6 tej tak veru nepomaha :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som cely den nic nejedla okrem trochu bryndzovych halusiek a kusku maska a teraz som hladna ako pes
Odpovedať
Inač potrebujem si kúpiť krajku, jemnú farbú krémovú, potrebujem ju na závoj ako lem, neviem ju nikde u nás kúpiť... :-( nemáš nejaký typ?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm no to ti ja neporadim to ma byt nieco ako stuzka?
Odpovedať
Profilova fotka
tu to urcite kupis v tych obchodoch ako su s latkami ale neviem ako u nas a zavoj mas dlhy?
Odpovedať
Chcem si dať zavoj ušiť a bude asi cca po kolená a u nás nič také nepredávajú ]-( proste nemajú žiadne krajky už som myslela že odstrihnem z nejakej záclony 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm to by si mi ho mohla poziciat aj aj zhanam nieco take dlhsie hmmm a nepacia sa ti tie nelemovane?
Odpovedať
nie ja chcem ten talianský štýl závoja, jednoduchý len tak prehodený cez hlavu olemovaný krajkou, v jednom salone mi ho ušijú len si mám kúpiť krajku a tú nemôžem zohnať. ]-( Inač oni mi vysvetľovali že takéto na požičanie nemajú lebo tento závoj sa prichytáva o tú krajku a tá sa zvykne potom trhať takže to je taký jednorázový ale to mi nevadí. bude stáť cca 600-700 aj s tylom a prácou čo je dobrá cena. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozicis mi ho? :-D utekam do obchodu tak zatim papa
Odpovedať
Inač ja mám závoj, kúpila som ho aj so šatami je farby ivory, dvojvrstvový asi pod zadok, je krásny ale nie je to štýl ktorý chcem aj kvôli účesu, inač ja ti závoj požičiam pokiaľ ti pristane jeden alebo druhý /ak ho budem vôbec mať/ a myslím to vážne. Pošlem ti ho po rodičoch. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni vsak ja si pre neho mozem aj dobehnut a ak stihnem tak sa pridem pozriet aj na vas.v ktorom kostole mate svadbu?
Odpovedať
baby, teraz tocha z inej strany... uz ste riesili menu na svadbe... vymyslali ste nieco speeci? ci vam pomulki ze to alebo ono je fajn...alebo je na menu este cas?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?