Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
noo tento sa este tak nepodoba na tu klobasku, este je maly a ma dlhsiu srst,takze v pohode vyzera
Odpovedať
Profilova fotka
to je este steniatko?
Odpovedať
Profilova fotka
hej ma 7 mesiacov
Odpovedať
Profilova fotka
tak to musi byt zlate, nase bude tiez este strasne malinke
Odpovedať
Profilova fotka
my ked sme ho priniesli domov mal 6 tyzdnov a vsetkeho sa hrozne bal..... aj ked niekto skrikol, alebo daco spadlo, vsetkeho sa bal.... a teraz je z neho riadny psisko....xixi
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze je to normalne u steniatok kym si zvyknu na prostredie, ja som zvedava co bude to nase male klbko vyvadzat ked ho prinesieme
Odpovedať
Profilova fotka
no priprav sa na prvu noc,ze asi bude plac......
Odpovedať
baby a co potom s psikom ked bude babatko?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to si viem predstavit, zazila som uz dvoch psikov, jeden plakal cely tyzden v noci a ten druhy zase neplakal vobec. Spinkal ako babo, poslusne.
Odpovedať
Profilova fotka
chvíľu sa tu človek neukáže a už nemá šajnu, o akom psíkovi je tu reč..? :-( lenni26 no to ja študujem sociálnu prácu a pravdupovediac, neprišla som ešte stále na to, k čomu mi to bude.. :-| ale verím, že k niečomu hej... som ale optimista zrazu.. :-N babeny, držte mi palce, zdrapla ma chrípka.. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka psika budeme lubit stale aj ked bude babatko a nijako nam nebude prekazat
Odpovedať
Profilova fotka
natanalv tak skore uzdravenie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ani nam psik nebude prekazat... skorej bude hrackou pre dieta...si myslim... ved psik je na dvore a dieta dnu..tak kde je problem....horsie je to ak je v byte... ale aj to sa da...
Odpovedať
Profilova fotka
inac co porabate kocky? Ja som si prave urobila kavicku
Odpovedať
Profilova fotka
evitka ďakujem, ale za 3 dni sa z toho asi nevysekám.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
evitka pracujeme... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
natanalv aj ja by som uz pracovala, ale este som na PN. Troska sa uz zacinam doma nudit.
Odpovedať
Profilova fotka
natanalv: prajem skore uzdravenie a krasnu svadbu Ked som prvy krat prišla ku mojim rodičom s naším malím uzlíkom( našim Patkom), Riki skákal od radosti a nazeral do perinky. Ale časom si zvykol a už nevyskakoval, ale ho ignoroval. Teraz ked je uz Patko väčší sa spolu hrajú. Patko mu hádže hračky a Riki mu ich donáša, češe ho a uteká pred ním, ked mu chce ziesť piškotu. Treba psíka pripravit na bábo a naučit ho čo si môže dvoliť a čo nie.
Odpovedať
Profilova fotka
adupal, ahojte mas pravdu, ale ako naucis 7 mes. stena? vcera po mne tak povyskakoval,ze som mohla dat ryfle hned do prania, je strasne besny, ma vela energie, ale snad sa casom nauci...a hlavne teraz ked prsi je to zle aj pre neho aj pre nas... mokre labky a tak... no ved uvidime... natanalv, zelam aj ja skore uzdravenie, nie je to nic moc takto ochoriet....no drzime ti palceky
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko babulky
Odpovedať
Profilova fotka
noo, ranko asi uz davno pokrocilo,... slniecko je za 10-tou dedinou...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi, ja som len vtedy vstala, lebo som akosi v noci nevedela spat
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty? aj ja... len som sa prehadzovala a o siestej ked zvnonil budik tak.... ach jaaaj
Odpovedať
Profilova fotka
Šteniatka sú živšie a hravejšie ako dospelé psíky, ale aj oni si zvyknú.Treba sa s nimi rozprávať ako s ľudmi a všetko im vysvetlovať. My sme mu Patka ukázali a povedali, že je to nový člen, ale že je ešte veľmi malinký a nemôže sa s ním hrať.
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeee, no ved hej... inak aj ked sa povie,ze pes....ale tie tvory velmi dobre chapu.....
Odpovedať
Profilova fotka
kam ste sa vsetky podeli? co ste na svadobnych cestach? ci ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu, len som upratovala a varila, lebo dnes pridu nasi k nam na vikend
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
servus
Odpovedať
Profilova fotka
kaatkaa ty si zo Sale? Ja som sa sem totiz vydala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?