Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • noo tento sa este tak nepodoba na tu klobasku, este je maly a ma dlhsiu srst,takze v pohode vyzera

• to je este steniatko?

• hej ma 7 mesiacov

• Sponzor fóra
  • tak to musi byt zlate, nase bude tiez este strasne malinke

• my ked sme ho priniesli domov mal 6 tyzdnov a vsetkeho sa hrozne bal..... aj ked niekto skrikol, alebo daco spadlo, vsetkeho sa bal.... a teraz je z neho riadny psisko....xixi

• myslim ze je to normalne u steniatok kym si zvyknu na prostredie, ja som zvedava co bude to nase male klbko vyvadzat ked ho prinesieme

• no priprav sa na prvu noc,ze asi bude plac......

• baby a co potom s psikom ked bude babatko?? 🤔

• no to si viem predstavit, zazila som uz dvoch psikov, jeden plakal cely tyzden v noci a ten druhy zase neplakal vobec. Spinkal ako babo, poslusne.

• chvíľu sa tu človek neukáže a už nemá šajnu, o akom psíkovi je tu reč..? 😞
    lenni26
    no to ja študujem sociálnu prácu a pravdupovediac, neprišla som ešte stále na to, k čomu mi to bude.. 😐
    ale verím, že k niečomu hej... som ale optimista zrazu.. 😬

babeny, držte mi palce, zdrapla ma chrípka.. 😢

• klapinka
    psika budeme lubit stale aj ked bude babatko a nijako nam nebude prekazat

• natanalv
    tak skore uzdravenie

• ani nam psik nebude prekazat... skorej bude hrackou pre dieta...si myslim... ved psik je na dvore a dieta dnu..tak kde je problem....horsie je to ak je v byte... ale aj to sa da...

• inac co porabate kocky? Ja som si prave urobila kavicku

• evitka
    ďakujem, ale za 3 dni sa z toho asi nevysekám.. 😐

• Sponzor fóra
  • evitka

pracujeme... 🙂

• natanalv
    aj ja by som uz pracovala, ale este som na PN. Troska sa uz zacinam doma nudit.

• natanalv: prajem skore uzdravenie a krasnu svadbu
    Ked som prvy krat prišla ku mojim rodičom s naším malím uzlíkom( našim Patkom), Riki skákal od radosti a nazeral do perinky. Ale časom si zvykol a už nevyskakoval, ale ho ignoroval. Teraz ked je uz Patko väčší sa spolu hrajú. Patko mu hádže hračky a Riki mu ich donáša, češe ho a uteká pred ním, ked mu chce ziesť piškotu. Treba psíka pripravit na bábo a naučit ho čo si môže dvoliť a čo nie.

• adupal, ahojte mas pravdu, ale ako naucis 7 mes. stena? vcera po mne tak povyskakoval,ze som mohla dat ryfle hned do prania, je strasne besny, ma vela energie, ale snad sa casom nauci...a hlavne teraz ked prsi je to zle aj pre neho aj pre nas... mokre labky a tak... no ved uvidime...
    natanalv, zelam aj ja skore uzdravenie, nie je to nic moc takto ochoriet....no drzime ti palceky

• dobre ranko babulky

• noo, ranko asi uz davno pokrocilo,... slniecko je za 10-tou dedinou...xixi

• nevadi, ja som len vtedy vstala, lebo som akosi v noci nevedela spat

• aj ty? aj ja... len som sa prehadzovala a o siestej ked zvnonil budik tak.... ach jaaaj

• Šteniatka sú živšie a hravejšie ako dospelé psíky, ale aj oni si zvyknú.Treba sa s nimi rozprávať ako s ľudmi a všetko im vysvetlovať. My sme mu Patka ukázali a povedali, že je to nový člen, ale že je ešte veľmi malinký a nemôže sa s ním hrať.

• dobreeee, no ved hej... inak aj ked sa povie,ze pes....ale tie tvory velmi dobre chapu.....

• kam ste sa vsetky podeli? co ste na svadobnych cestach? ci ako?

• ja som tu, len som upratovala a varila, lebo dnes pridu nasi k nam na vikend

• Ahojte kočky!!! 😉

• servus

• kaatkaa
    ty si zo Sale? Ja som sa sem totiz vydala.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.