Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
ako čo??? to nebudete mať žiadne poháre, či ako to mám chápať?? žeby si našla nejaké krajšie??? :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aohjky
Odpovedať
hallo :-) niki:nie asi nebudeme, nejak v tom nevidim vyznam :-N ale mozno sa este rozmyslim :-D
Odpovedať
no vitaj a čo ty nič takto na fóra sa nezapájaš??? a to prečo?? veď to je celkom fajn a srandaaaaaaaaaa... však Luko?? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jasne vid vyssie :-D
Odpovedať
a to prečo? my ich síce máme ale nedali sme si ani mená ani dátum.. veď stačí, že mi vieme, že to máme svadobné.. takže sme si nechali len také pekné jemné.. vieš aké sú nádherné v skutočnosti..som s ních bola očarená prvý raz... x-) x-) x-)
Odpovedať
oki babule idem už spinkať, bo sme dnes behali po tej Jablonke a som takaaaaaaaaaaaaa unavená... 8-( 8-( 8-( tak papa a dobrú... :-)
Odpovedať
no aj my ak tak bez pieskovania a bez mien, mozno len inicialy...este som to uplne nezavrhla nasla som tie lososove len v inej farbe..ale na su uplne rovnake: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
dobru niki :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikiarudi....anoobručky sú kombinácia bieleho a žaltého zlata.... :-) .
Odpovedať
som si aj myslela..ale to oznamko je naozaj fešnéééé.... ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, nejako sa s Vami minam, no uz som konecne nieco hodila do albumu, tak sa mrknite, inak ja len pozeram co vsetko uz mate- ja som si este neni ista ani satami, ale mam popolnocne - zelene so strasom - od kamosky - odfotim a este dam do albumu. takze idem nieco vyrabat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, takze ako pozeram tiez som zameskala :-) vidim tu vela peknych veci a napadov, luko tie saty su naozaj pekne a odkial ich inac mas? Lebo ja tiez zhanam, ale kedze maju byt popolnocne a na mojej svadbe musia ma hned zaujat, ale co je horsie aj sadnut mi ;-) asi tiez este budem volit Polsko, kedze to mam z domu na skok, len naposledy sme tam boli v najvacsom lejaku a poriadnej zime, tak som si kupila prve saty co som skusila, aby som neumrzla od zimy :-D . Ideme totiz este na 2 svadby pred tou nasou. Idem este detailnejsie pokukat tie vase albumiky.
Odpovedať
tak mame popolnocky :-D a obrucky zajednane...dufam, ze budu podla obrazku :-N ale zlatnik vyzeral velice kompetentne :-D kombinacia biele a cervene zlato a pre mna maly briliantik.. :-D cena 10tis.zalto sme ale zohnali lacnejsie aj kamen
Odpovedať
Profilova fotka
nikiarudi...dakujem-....za pochvalu oznamka...pa
Odpovedať
lucka mam ich z jedneho Ba obchodiku ale videla som ich aj an nete
Odpovedať
j80 tie svadobne saty su uplne uzasne co mas rezervovane...no a co, ze nie su biele, ak ti sedia, neboj sa byt originalna ;-) :-x
Odpovedať
luko, tak daj typ na nejake obchodiky v BA...rada by som nieco aspon popozerala... a suhlas so svadobnymi satami, ja mam tiez maslove a su uzasne, aj ked z toho mnozstva si uz ani poriadne nepamatam :) ale nemam ich v albume, lebo ze ich nesmie vidiet drahy....no co uz, mne to je osobne dost jedno, ale tak...ale su z nicole a tie obrucky luko m ate fakt pekne a lacne, my uz tiez sme objednali ale len ciste biele zlato a len so zirkonom, nie briliantikmi x-)
Odpovedať
lucka kukni do temy http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... tam sme dali dost tipov ;-) ja som ich teda presla dost..moje stali 2900,- dali mi zlavu, lebo je tam vybehnuty zips, ale mama je krajcirka, spravi :-) luci, ten kamienok do prstienka mam od buduceho svokra...ale fakt len taky malinky :-) cos me pozerali podobny typ prstena v katalogoch na veltrhu, tak 15-20tis. tak som rada, ze sme to takto vymysleli
Odpovedať
ahoj Mati (luko) - naozaj pekné obrúčky...a fakt sa vám to super podarilo vyšpekulovať a budete ich mať tak aj lacnejšie, treba šetriť keď sa dá... a aj tie popolnočky sú krásne...no nie na moju postavu.. bo ja som malinká, preto som si dala urobiť dlhé..až vyzerám dlhšia.. resp. vyššia... :-D aj keď boh vie či mi to pomôže... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, ja som tu včera nebola, ste poriadne popísali :-) Ďakujem za rady o Poľsku. Asi by sme teda skočili do nového targu, lebo v stredu nemôžem ísť. Už nemám poriadne dovolenku. Tak to musím nejako inak vymyslieť. My tam chceme ísť s budúcou svokrou a švagrinou. Nemajú šaty a u nás je umenie kúpiť pekné a za normálnu cenu. Tak som zvedavá. V pondelok odchádzame na dovolenku, tak asi keď sa vrátime, by sme tam zbehli. Uvidíme. Dnes ide môj drahý pre poháre, už máme na nich napísané, tak som zvedavá. Inak máme všetko okrem fernetu... Ten nám treba kúpiť, len by sme chceli za normálnu cenu, lebo ho potrebujeme dosť veľa...
Odpovedať
niki, no vdaka, dufam, ez sa tie obruce vydaria a budu take ako na obrazku :-D ja by som kludne tiez dlhe saty, len 5tis. sa mi uz nechcelo davat za saty a pod 5tis. som pekne dlhe nevidela, tak som si kupila kratke :-D
Odpovedať
no hej ale ty si to môžeš s tvojimi chudými nohami dovoliť..ale nie ja a ešte si aj vysoka... :-D :-D :-D
Odpovedať
ved presne to je ten problem, ze ja som tiez nizsia a nie som najchudsia :-| , takze s vyberom siat je to o to tazsie ;-) :-D , no snad nieco do oktobra este vymyslime pocujte baby, my ideme este na svadbu kamoske buducu sobotu, neviete poradit nejaky coooooolovy darcek, rozmyslala som svadobne tricka, truhlicku plnu eur minci, prip. flasa so zrolovanymi papierovymi eurami.......
Odpovedať
no neviem ale tie nápady čo si napísala sú super... :-D :-D :-D
Odpovedať
niki, inac fakt kraaasne mate tie obrucky. Problem je, ze za tyzden sa toho vela objednat neda, lebo povodne som preferovala tie tricka, no moc pekne som nenasla az dnes, co uz je neskoro :-) No mozno este nejake draheho fotky dame zaramovat.
Odpovedať
no ako chceš... my sme dávali na svadbe prasiatko plné peňazí a napísali sme tam: "Aby bolo, keď nebude!" a boli veeeeeeeľmi radi...
Odpovedať
no to su tie take prakticke darceky, ale zaroven aj pekne na pamiatku ;-)
Odpovedať
jej niki somsi vsimla obrucky.ten tvoj je fak kraaasny s tymi kamienkami x-) x-) x-)
Odpovedať
lucka: pripajam tip: ked prakticky darcek, tak osobnu vahu s pripojenym textom "Aby ste si vazili jeden druheho po cely zivot".. ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?