Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Ozaj a na svadobny veltrh do BA sa nechystate kuknut? :-) Ja som to len tak spomenula pred polovickou, ale ten sa na mna tak pozrel..ze som to radsej nechala tak.. ;-) Asi by tam aj tak bolo kopec ludi..
Odpovedať
ahojko bona: ja som premýšľala nad veľtrhom v BB, ale to len tak. No nechystáme sa. Ja si myslím, že tie šaty, ktoré by som chcela, tak asi nejdú tak "na dračku", tak by mali byť voľné, ale predsa, je lepšie keď si ich vyskúšam skôr, aby som vedela na čom som. Ak mi nebudú sedieť, budem veľmi sklamaná, :-( pretože sú to moje "srdcovky". Ale, čo už, budem potom musieť nájsť nové, nejaké podobné. Nooo, ja by som tiež mohla nejaké tie centimetri zhodiť, ale uvidím, ako šaty budú sedieť, a potom budem riešiť. Ak bude treba, tak začnem cvičiť, a ak budú v pohode, tak asi nebudem..... :-D ...uvidíme ;-) A Ty si aké šaty predstavuješ?
Odpovedať
zustka: jednoznacne z kolekcie Pronovias 2008 .. :-) Nadherne su tam vsetky, ale mne sa najviac zapacil Nerveo model..nechcela by som velmi korzetove saty, ale tak uvidim, co z toho bude nakoniec.. ;-)
Odpovedať
Ahoj bona: a nemáš nejaké foto šiat. Ja nie som taký dobrý znalec v značkách šiat. Ja poznám len tie moje. :-) Ak by si mala, tak mi pošli. Som zvedavá. Ja tiež nechcem korzetové šaty. Ja len v celku. Ozaj, dnes som si zobrala voľno, doľahla na mňa ešte únava z tých dvoch týždňov a z učenia na štátnice, tak som si zobrala dovolenku. Potrebovala som sa poriadne vyspať. Len pred pol hodinkou som vstala. No a chystám sa do mesta - Žilina, že si prejdem svadobné salony, len tak, skúšať asi nebudem nič, ale aspoň si urobím prehľad, kde čo majú. Využijem čas dovolenky aj na takéto veci.
Odpovedať
zustka: kukni sa na salonbella.cz, tam najdes kolekciu Pronovias 2008.. :-) Tak si den pekne uzi, svadobne sa nalad.. ;-) Ja idem cosi hadam s DP porobit, nech mam aspon trochu dobry pocit zo seba.. :-D
Odpovedať
bona: ok, kuknem sa. Tak nech sa Ti dobre píše.
Odpovedať
bona: naozaj pekné, zaujímavé.
Odpovedať
zustka: len ci budu tak pekne vyzerat aj na mne.. ;-) Uvidime.. :-)
Odpovedať
no ahojte kočky, tak ako pokračujú prípravy??? :-D :-D :-D čo všetko už máte?? :-N :-N ;-)
Odpovedať
bona: Veru, treba skúsiť. Tak ja som pobehala salony v Žiline, ale som sklamaná. Nič moc výber. Všetko je iba z kruhom a to nie je nič pre mňa. Tie moje číslo 1 mali moc veľké, tak som ich ani neskúšala, nedali by sa upraviť. Ja som zistila, že sú mi dobré aj 38, tak super. Predsa som si niektoré vyskúšala, nemohla som odolať. No, vyskúšala som si dvoje, ale ešte im majú prísť nové, tak sa potom zastavím, čo im prišlo. Tie mi celkom sedeli a aj som sa v nich cítila dobre, no neboli to moje vysnívané. Uvidíme, ale mám normálne chuť sa pozrieť aj do Čiech. :-)
Odpovedať
zustka: hmm, keby som ja obliekla do 38-cky, to by bolo radosti.. :-D Vacsinou mam velkost 40 (niekedy az 42 8-(, ale to pripisujem sprostemu strihu.. :-D ), to cez boky a zadok, potom v pase mi je to vacsie a hore zasa ok.. ;-) Tak som fakt veeelmi zvedava, co to bude, az budem skusat.. dievcence, taka otazka, kedy si idete davat robit oznamenia a napr. aj kupovat obrucky? S polovickou sme sa o tomto bavili a tak sme sa dohodli, ze zaciatkom jari, ze v marci by sme zacali pozerat co a ako..ci to je moc skoro? Alebo neskoro? ;-)
Odpovedať
Ahoj bona: No ja mám podobný problém ako Ty, čo sa týka postavy. Ja mám tiež širšie boky, v páse som úzka a hore som útlejšia, až by som povedala dosť chudá, ramená moc chudé a ruky mám ako paličky :-D. Ja si tiež tak kupujem 40, 38 veľkosť vôbec, preto som prekvapená, že som 38 obliekla. Pani v salone mi povedala, že na šatách je to inak. Tam skôr ide o vrchnú časť a spodok, cez boky keď je sukňa rozšírená, tak môžu byť aj väčšie boky. Takže ja keď som v ramenách a cez hrudník útlejšia, tak som obliekla 38 a sukňa bola voľnejšia, takže v pohode som obliekla. Len mne budú musieť upraviť dĺžku na moju výšku. Aj tú máme vlastne mi dve podobnú. Inak podľa fotky, čo tu máš na fóre sa mi zdalo, že si chudučká. ;-) A čo sa týka obrúčiek, tak tie sme ešte nepreberali, teda preberali, že si ich dáme vyrobiť jednej veľmi, ale veľmi šikovnej zlatníčke a za dobrú cenu, ale termín ešte nemáme, že kedy za ňou vybehneme. Možno tiež až tak v apríli. No a oznámenia: tak zatiaľ mám taký nápad, že si ich vyrobíme doma.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte ! pripajam sa do diskusie...ja som tiez oktobrova :-) Chcem sa vas spytat, ci pocitate so zlym pocasim? budete mat aj nejaku pelerinku alebo len nejaku stolu?
Odpovedať
zabka: ja osobne pocitam, ale verim, ze bude este pekne..minimalne, ze sa vrati babie leto..ved dnes sa uz neda velmi spoliehat, ze jesen bude uprsana a chladna a jar pekna a slnecna.. ;-) :-D Ja mam zatial len vyhliadnute saty, ku ktorym je take cipkovane? bolerko..ale vravim, zatial len vyhliadnute, este som nebola ziadne saty skusat. Ale aj keby som mala len nieco take navrch, snad to vydrzim..v najhorsom pripade poprosim, aby v kostole trosku prikurili.. :-D A na hostine sa triast zimou uz urcite nebudem.. ;-)
Odpovedať
bona: ved aj ja dufam, ze "vydrzim", nebude to snad take hrozne. ved v najhorsom sa rozhodnem tesne pred svadbou. tak padam, uz sem dnes nepridem ;-) clovek by len planoval a pozeral obrazky a pri tom zabudam, ze treba pracovat :-)))
Odpovedať
zabka: pozname.. :-D Tak peknu slnecnu nedelu prajem.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako sa máte? Ste tu niektorá, alebo všetky pilne študujete? Ako pokračujú prípravy?
Odpovedať
Ahoj katie.. :-) No, ja sa tu tak trochu zamotavam.. ;-) U nas, co sa tyka priprav, ani nic nove..ale stale sa bavime aj doma aj s polovickou co a ako, planujeme detaily a pod. A taktiez byvanie.. :-) U vas ako?
Odpovedať
Ahojte ja sa taktiež spolieham, že bude pekné počasie. Ani ma nenapadlo, že bude škaredo. Zabudli ste, veď krásne počasie na október máme objednané.... :-)
Odpovedať
babenky, počasie si musíme vymodliť, ale tiež dúfam, že si nás babie leto počká!! ;-) zustka: ahoj, nemáš fotečky zo skúšania šiat? Vyhliadla si si nejaké iné? Keď oblečieš 38, tak určite budeš mať veeeľa na výber! :-) Ja som skôr na tej 40 - tke.
Odpovedať
Ahoj piskottka no, som smutná, že tie šaty, ktoré som chcela som si ani nemohla vyskúšať, keď mali až 42 a to sú dosť veľké. Ja som sama bola prekvapená, že oblečiem 38, to som normálne nechápala, pretože ja som tiež taká 40, no ale podarilo sa obliecť 38 a to mi ešte povedali, že mi ich treba zúžiť v páse. :-D Ja si myslím, že tiež asi oblečieš 38, ak si útlejšia v hrudníku. Výber ako výber... :-( Mne sa páčia šaty bez kruhu, no a tých je veľmi máličko. Väčšinou sú s kruhom. No fotečky nemám, to bolo len také predbežné skúšanie, nemohla som odolať a bola som vlastne sama. ;-) A Ty si aké šaty predstavuješ?
Odpovedať
zustka: ja si predstavujem niečo jednoduché, biele a chcela by som šaty vcelku, nie korzetové. Ale uvidím ako ktoré sadnú. Mne nejak kruh nevadí, hlavne, aby dobre sadli. Hm...veru, aj ja čo som vtedy pozerala, výber nič moc... Ale skoro všade čakajú nové kolekcie, tak potom snáď viac poskúšame... :-)
Odpovedať
piskottka: aj ja sa na to spolieham, že prídu nové, zaujímavé šaty, aby bolo z čoho vybrať. ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky, kde ste? ja som natrafila na veľmi pekné šaty a na prvý pohľad som sa do nich zamilovala :-D a sedeli mi super, teda museli by mi ich v páse zúžiť, a potom to bude úplne super. Mama mi hovorila, že aby som si ich zajednala, ale predsa ešte mám čas, a možno prídu ešte nejaké iné. Ale, možno už ani meniť nebudem, lebo boli super. Boli krémové, mali ten najmenší kruh, no minus je v tom, že majú vlečku, ale keď sa dá vlečka vypnúť, tak to snáď zvládnem. :-D
Odpovedať
Ahojte baby, ja som tu a nikde nikto... to ma tesi, ze aj zustka a piskottka - ze ste oktobrove. Ani ja nemam este saty. Vela som toho vyskusala, ale este skusim dalsie. Snad je este cas...
Odpovedať
zabka: jasné, ešte máme čas na výber šiat a ešte do októbra budú lacnejšie. :-D
Odpovedať
Caute kocky..tak sa hlasim :-) Som vcera bola u kadernicky, trochu pomenit image.. :-D Do svadby budem iny clovek..krajsi, stihlejsi.. :-D :-D Som sa v pondelok straasne potesila, ked som sa postavila na vahu, som mala o 1,7kg menej ako minuly tyzden.. 8-) Aspon som namotivovana pokracovat pekne dalej.. :-) Dnes sa chystam napisat mail jednemu DJ-ovi, nech uz mame dalsiu vec z krku.. ;-)
Odpovedať
zustka: a nemas fotkuv tych satach? :-)
Odpovedať
Ahojte,tak aj ja sa pridavam s datumom 25.10.2008.Bona prave som si prezerala tvoj album takze vyzdoba bude jednoznacne cervena?Ja snivam o medenno-zlatej s kremovou.
Odpovedať
Ahoj adkaaa a vitaj :-) Tak, tak, u nas bude bielo-cervena..kyticku chcem z cervenych ruzi, takze uz sme to len prisposobili.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?