Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Profilova fotka
samain_night: ja sa zase obavam jesene kvoli tej tohtorocnej - ved vieme aky hnusny bol cely september - a ktovie ako bude v 2012..je to tazko s tymi datumami, ja nad tym stale uvazujem, lebo stale sa to da zmenit :-) Pri svojej nerozhodnosti som to asi mala riesit par mesiacov pred svadbou s tym, ze aky by bol volny termin, taky by som musela brat :-D , lebo teraz budem stale nad tym rozmyslat.
Odpovedať
Ahojte, tak aj my sme resp. ja z tych blaznivych :) termin sme stanovili na 2.6. vsetky moje kamaratky, ktore sa predminule roky v juni brali mali uprsany den, aj napriek tomu sme sa rozhodli pre jun. uz sa len treba modlit aby vyslo slniecko :)
Odpovedať
Videla som aj uprsane foto,sice posobia ako keby bola hmla..ale par vynikol aj tak ;) . kazde pocasie ma svoje caro-toto moc neriesim,ani ovplyvnit to neviem,takze nema to pre mna vyznam. Max ak by bola ,zabava, pod holym nebom,vtedy ano. Ake mate zatial predstavy?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som prave chcela mat obrad pod holym nebom, len ma drahy stale presviedca, ze to nie je dobry napad, nakolko sa pocasie v dnesnej dobe dokaze otocit behom 10 minut..a ze, co ked bude fujavica a burka a pod., tak neviem ako to nakonec dopadne - ale mali by sme mat kabriolet, takze by som bola velmi rada, keby neprsalo. Portretovky budeme fotit az po svadbe, takze tam mi o pocasie az tak nejde. A predstavy? Urcite by som chcela trosku netradicnu svadbu. :)
Odpovedať
Profilova fotka
mary677: vas datum mam tiez ako jeden v zalohe - aj ja som dlho premyslala (a stale premyslam) o juni, len toho pocasia sa obavam, lebo mi vela ludi potvrdilo, ze posledne roky v juni prsieva - ale tak, ako som uz pisala, v dnesnej dobe to s pocasim nemozme odhadnut ako kedysi. Musime verit, ze bude 2012 vynimocny rok a bude stale pekne. (alebo aspon v tie "nase" dni) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
2.6 som mala ako tretí termín prvý bol 17.3 na moje narodky ale zvíťazilo 12.5.2012 a od stredy máme zajednaneho aj starejšieho+DJ v jednom:) tak už niečo:) a neviete poradiť dobreho kameramana?
Odpovedať
ja mam 2.6.narodky tak preto :) kameraman Zitnansky alebo r65 sa mi pacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oni sa aj mne pačia ale podla mna cena je dosť draha hlavne u žitňanskych keby som na to mala tak by som nevahala ale všetky peniažky idu na domček..:(
Odpovedať
no ja asi ostanem u fotografa - máme jedného vyhliadnutého už pol roka :)) a zatiaľ nič rezervované, pretože všetko je otázne - hlavne s obradom - neviem na 100% povedať, kde budem mať trvalý pobyt - a ak by bola svadba v kostole, kňazi nechcú robiť prípravu, ak sa nebudem-e sobášiť v ich farnosti. Miesto na hostinu by sme mali vybratú, len zas rezervovať autobus pre x ľudí? nechcem na svadbu minúť všetky úspory, lebo ako mimiamiso - treba aj na bytík ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, pridávam sa k tejto teme. ;-) Páči sa mi :-D . Prečo by mala byť svadba do roka a do dňa?? Poznám ľudí , ktorí sú pekné roky zasnúbení. My tiež chceme svadbu v roku 2012 , svadba bude možno v kostole 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj henulkah vidim že sa nam to tu pekne zbiera...už mate aj niečo zajednane alebo sa aj ty len zatial kochaš a vymyšlaš?
Odpovedať
Profilova fotka
My mame rezervovaneho iba starejsieho+DJ-a, planovala som aj salu, len mi to akosi s nou nevyslo, tak to budem riesit neskor, ved sal je dost. Co sa tyka fotografa, toho zajednavat velmi poredu nemusim (chvalabohu :D), mali by nas svadobny den fotit nasi kamarati profici a portretovky nas dalsi znamy profi fotograf cez tyzden, takze to tiez az neskor budem riesit, aspon nebude mat ziadny termin, kedze to planujeme cez tyzden nafotit. Popravde by som sa najradsej fotila sama, ale to sa neda. :-D A ako baby pisete, tiez radsej dam peniaze na byvanie ako ich minut na hluposti na svadbe. Kopec babeniek tu na mojasvadba vyhadzuje peniaze na svadbu za veci, ktore podla mna nie su az tak potrebne. (Ale ked na to maju, budiz. 8-) ) Pozrite si temu Ktoré z vecí, čo ste mali na svadbe, považujete teraz za zbytočné? - fakt super tema a dost pomoze, ked sa clovek potrebuje krotit v rozpocte. :-) Kedy planujete skusat saty? Myslite si, ze bude chore, ked si nejake zacnem uz teraz? :) Lebo ja som strasne nerozhodna a keby som to riesila dva mesiace pred svadbou, tak by som bola vystresovana, ze si neviem narychlo vybrat. :-N Radsej by som skusila viac a mala viac casu na rozhodovanie. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pripajam sa k Vam :-) my zatial nemame termin presne urceny, ale pravdepodobne to bude jun 2012, po mojich statniciach, cize to bude velmi hekticke obdobie :-) sme zasnubeni uz od roku 2010 a viac naozaj cakat nevydrzim :-) ...my zatial konkretne neplanujeme nic, kedze nemame ani presny termin, ale aspon sa obzeram po nejakej sale a hudobnej skupine :-) pre sannussi: aj ja by som najradsej skusala uz teraz, ale zda sa mi to este trosku priskoro.. no viem, ze saty si vyberiem definitivne minimalne taky pol rok pred svadbou, cize skusat a hladat zacnem az od najblizsieho juna...priblizne...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja šaty by som už išla aj zajtra skušať, ale necham to až na rok neak oktober alebo tak možno nevydržim a bude to už v lete:D hehe ale tak času dosť aj mi mame len DJ+starejší zareezervovaneho a zaplatenu zalohu a sala tú až vo february alebo v marci...a ostatne tak to sa uvidi chystame sa vo february na svadobný veľtrh do nitry,tak aj tam si pozrieme par tipov a možno aj dačo kupime ako pohare a tak...
Odpovedať
taak ja som pár modelov už skúšala, keďže som mala "pár" termínov zrušených ]-( ; každá pani v salóne Vám povie niečo iné - 3 až 9 mesiacov pred .. záleží, či chcete objednať model .. + od januára / februára nové modely; svadobný veľtrh berte len ako "prezentáciu" a šaty neradím skúšať, pretože nemáte súkromie a všetci na Vás čumia; máme jeden salón v BA vybratý, už len nájsť čas a pani sa nám bude venovať 8-)
Odpovedať
mimiamiso No dobre si to napisala, kocham sa a zbieram. Po pravde mame zajednaneho mojej naj kamosky ocka ako starejsieho , dufam, ze si to nerozmysli ;-) saticky by som uz aj hned skusala, ved nakoniec ktora nie :-N
Odpovedať
Ahojte :) Rada vidím, že už teraz sa nájde veľa ľudí plánujúcich svadbu "až" v roku 2012. My (teda hlavne ja :-D ) už tiež pomaly začíname s prípravami. Teraz je to síce ešte len v štádiu zbierania nápadov, ale niekde začať treba.
Odpovedať
Profilova fotka
emily.s aj u nás je to tak že ja mam na starosti prípravy svadby a polovička odsuhlasuje, no a on ma na starosti prerábku naše buduceho hniezdočka:) hihi a už máte aj presný termín určený?
Odpovedať
Aky obrat planujete? My zatial civilny a potom cirkevny. Rozmyslali ste v ktorom obdobi mat svadbu?
Odpovedať
Ahojte. mimiamiso: Zatial presny termin nemame urceny. Radi by sme ale mali svadbu v maji. Ak bude mozne, zvolime si 12. maj 2012. samain_night: Nakolko nie sme veriaci, tak rozmyslame jedine nad civilnym obradom. Kolko ludi planujete priblizne mat na svadbe? Chcete velku, malu svadbu? Kolko hodlate do svadby investovat?
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mať cirkevný a bude 12.mája 2012 ...dufam že z neakych príčin nebudeme musieť prekladať,človek nikdy nevie:( investovať no presnu sumu vyradenu na svadbu nemame, ale tak vyberame všetko s rozumom a porovnavame ceny nech to je aj kvalitne aj cenovo rozumne takže nehrozi že za kameramana by sme dali 1000€ a za fotografa to iste...na svadbe bude cca 60-65 ludi tak si myslim že to je ešte taký normal len rodina a par kamaratov:)
Odpovedať
Emily.s Chceli by sme do 50 ludi-v jednej restike sme mali rozpocet, primerany bol. Kedze teraz zijeme v Ba,vsetko musime skresat.Tipujem to na najblissiu rodinu+par priatelov. Par veci mame kupenych,p.fotograf hadam nezdvihne ceny a ostane suma do 500e,video by som rada,len.. Satky rozmyslam kupit.. Rozmyslame nad takym datumom, medzi sviatkami, ktovie ci bude mozne ho zrealizovat
Odpovedať
Ahojte:) Tak ja sa tiež pripájam k Vám, zatiaľ máme vybraný termín 16.06.2012. My sme zatiaľ nič nerezervovali, predbežne máme vybraného fotografa, ktorý je drahého známy. Ale ináč zatiaľ viem iba to, v ktorom kostole to bude :) Všetko sa mi zdá ešte skoro :)
Odpovedať
Holky, dám vám radu. Je fajn sbírat nápady, to se vám bude hodit, ale šaty si ještě nerezervujte. Pokud totiž chcete mít bílé, do té doby už bílé nebudou, každé jedno půjčení a čištění jim ubere na zářivosti. Do té doby dorazí do salonů spousta nových. Pokud si chcete nechat šaty šít, tak zas nemůžete vědět, jestli budete mít za víc jak rok stejnou postavu.
Odpovedať
Ahoj. Planujeme svadbu v maji 2012 ako dost vela z vas:) Mam ale jednu otazku. Kedy by sa asi trebalo poobzerat po miestnosti? Neviem kedy je vhodny cas, resp kedy by som mala mat rezervaciu?
Odpovedať
mionag, podľa toho, kde chceš mať svadbu .. myslím, že KE je niečo podobné ako BA, a keď chceš mať vychytenú sálu, tak bude lepšie aj rok dopredu rezervovať adazbrna, my si termín svadby priebežne upravujeme, máme na to svoje dôvody ;-)
Odpovedať
No ja by som chcela na Zemplinskej Sirave v penzione juliana je to tam krasne, a je to aj napol cesty medzi mojim a jeho bydliskom.Ale este sa mozno zmeni miesto a mozno to bude v Kosiciach.
Odpovedať
opýtať sa môžeš, pri najhoršom budú čudne pozerať .. takže zvykaj :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby ktore ste na facebooku zahlasujte mi prosim za dcerku musite dat najskor paci sa mi skupina tu je link : http://www.facebook.com/pages/Sutaz-O... a potom na fotku dajte paci sa mi tu je link : http://www.facebook.com/photo.php?fbi... naozaj vam DAKUJEM
Odpovedať
Ahojte kočky takže ja sa tiež pripájam k tejto téme :-) pôvodne sme planovali svadbu v roku 2011 ale ked sa na to pozerám reálne tak to bude asi až v roku 2012 som naozaj rada že niesom jedina krorá sa nad tým už zamyšla ste ma strašne potešili touto témou :-) Baby je tu aj niekto kto planuje svadbu v NR??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?