Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuska_29: vitaj :) takže aj vy máte náš dátum svadby:) vidim že si zo šale alebo aspon z okolia svadba bude tam? mi sme rozmýšlali nad central hotelom ale to sa ešte uvidi:) príjemné prípravy želám
Odpovedať
@mimiamiso dakujem za mile privitanie :-) som zo sale ale v sali zrejme svadbu mat nebudeme. nad hotelom som rozmyslala aj ja, ale kedze by som aj na danom mieste chcela mat rovno aj sobas, niekde vonku v zahrade, tak v hoteli to asi nepojde...tak musime hladat nieco v okoli, ale netusim kde...pokial mate nejaky dobry navrh - sup sem s nim :-)
Odpovedať
zuska_29 ahoj vitaj ako vidim mame rovnaky datum :)
Odpovedať
@anitt2312 tak sme si pekny datum vybrali :-) no nie? my sme sli kalendarom a hladali kedy bude 12.teho sobota :-))) a nasla sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby asi by sme mohly založiť tému svadba 12.5.2012 lebo ako vidim tak sa tu zbierame:)
Odpovedať
@zuska_29 Mate velmi pekny datum, budem Vam drzat palce. Ja osobne nemam rada frazu , ze svadba do roka a do dna.... :-) palec hore :-D
Odpovedať
Ahojte, tak sa pridavam. My sme sa bavili s drahym, a predbezne by to malo byt 22.09.2012. Skor nechceme. Ten datum 12.05. sa mi paci, ale nechceme v lete svadbu, aj ked to laka :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@mimiamiso : tak potom super, ked fotograf tak povedal..ja len, ze niektori uz teraz od januara zajednavaju, tak som pre istotu uviedla v "najskor vybavovanych" polozkach na svadbu aj fotografa. :) henulkah, zuska_29: vitajte medzi nami :-) A henulkah, preco v lete nie? kvoli teplu? :)
Odpovedať
@henulkah dakujeme :-) aj mna by zaujimalo, preco nechcete svadbu v lete :-) ja som inac tiez rozmyslala nad septembrom, ze uz nebude take teplo, ale....ten maj lasky cas sa mi paci viac. kazdopadne prajem vela radosti pri pripravach na vas den D :-) @sannussi dakujem za privitanie :-) ... nemala som moc cas prelistovat celych 5 stran tohto fora, ale mas nejake rady, ze co treba co najskor vybavit? :-) ak ano sup sem s nimi aj ku mne :-D
Odpovedať
Ahojte, ja sa k Vam tiez pridam ak mozem. Svadbu sme chceli mat v septembri 2011,ale z casoveho hladiska to nevyslo,lebo vacsina lepsich fotografov je uz obsadena, takze sme sa dohodli na june 2012, ale presny datum este nie je:) Prave rozbiehame pripravy a nevieme, z ktoreho konca zacat - iba to ze foto a kamera treba zajednat co najskor:) A vedel by mi niekto z Vas poradit nejake pekne miesto v NR alebo v blízkom okolí?Chceli by sme obrad a hostinu na jednom mieste, obrad niekde v zahrade a hostinu v miestnosti pri nej. Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@zuska_29 no ja osobne si myslim, ze takto dopredu ked budes vybavovat a rezervovat nic nepokazis s fotografom, kameramanom, starejsim a salou - o tieto polozky byva najvacsi zaujem zo strany viacerych neviest. Ostatne veci zozenies aj skor pred svadbou. A ak mas nejaku z tychto poloziek vytipovanu alebo vysnivanu (=to/toho/tu jednoducho musim mat! :-D ), tak to duplom by som vybavovala skor, aby to nebolo neskor uz zajednane. 8-)
Odpovedať
@sannussi no veru vytipovanu mam akurat fotografku, sestre urobila krasne fotky, tak by som ju chcela aj ja :-) tak snad sa mi podari ju zajednat :-) kazdopadne dakujem za tipy :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, babenky! Ani som len netusila, ze existuje takato diskusna skupina, ale velmi ma to tesi, ze ma niekto podobne "starosti" ako ja.... Mna priatel po takmer siedmich rokoch vztahu poziadal teraz cez Vianoce o ruku a kedze sme sa dali dokopy 12. mája a buduci rok vychadza 12. máj presne na sobotu, tak by to bolo priam uzasne, keby sa nas vztah presne na den zmenil z partnerskeho na manzelsky... :) Som veka puntickarka, o nasej svadbe snivam uz velmi dlho, zalezi mi na vyzdobe, kvalitnej hudbe a pocasi, ale to si clovek asi nevyberie... Podobne ako vy, si kladiem otazku, ci je este velmi skoro alebo kedy vlastne zacat s pripravami... Verim, ze si navzajom poradime :) Inac, som velmi prekvapena, kolko svadieb bude toho 12. maja... :)
Odpovedať
@lasiacik ahoj vitaj medzi nami :) vazne by sme si asi mali zaloziť tému s názvom 12.5.2012 lebo sa tu nejak zbierame :) a ako to tu uz bolo vel krat povedane nemyslim su ze myslime velmi dopredu kedze chceme mat to najlepsie :) a inak aj mna poziadal priatel o ruku na vianoce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Len nedavno som sa nahodne dostala na tuto stranku cez google. natolko ma zaujala ze som sa zaregistrovala. zatial ani poriadne neviem co a ako na tejto stranke ale nejako som dosla k tejto diskusii ,,svadba 2012´´ takze ak vam nebude vadit tak sa zapojim aj ja, vzhladom na to ze aj ja s mojim snubencom planujeme svadbu v 2012. Konkretne by to malo byt v septembri, ale este nevieme presny den. Neviem ci ste sa tu rozpravali uz o tom , ze kolko dopredu treba zacat s pripravami ak chcem aby mi vsetko sedelo a nemusela by som sa stresovat. Zatial som sa pozerala len tak na nete na svadobne saty, obrucky... ale po obchodoch som este nebehala, myslite ze uz by som mala zacat??
Odpovedať
@anitt2312 ahoj my planujeme vsadbu v nr konkretne 8.9.2012 :) vy kedy???
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme chceli svadbu asi 22.9.2012.. dufam ze sa nam to aj podari.. uz ste zacali s pripravami??
Odpovedať
Ahojte... vaša stránka mi zjednodušuje hľadanie inšpirácií:) Aj my už máme termín - 23.6.2012 :) Keby mi vedel niekto poradiť peknú sálu v okrese NM tak by som sa potešila :)
Odpovedať
@3titi3 my este nic nemame, som rada ze sme sa konecne dohodli na termine :) ale ako ta citam mali by sme sa uz oobzerat aj po nejakej sale, lebo o chvilu nebude volne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusik23 tak potom ma informuj postupne ako pokracuju pripravy... držim palce.. a ak uz budes mat nejake saty vo vyhlade tak ak ti to neprekaza posli foto..dakujeeem..:)))))
Odpovedať
@zuska_29 @sannussi Dakujeme za privitanie :D KOČKY ano aj. Je velmi krasne mat svadbu v lete,prostredie, atmoska. Ja celkovo niesom na take, ked musim byt v nejakych spolocenskych satach, a predsa september je uz troska prijemnejsi. Je pravda, ze moze byt aj teply tento mesiac, ale predsa to nie je ako v lete. Keby sme chceli,mame svadbu aj tento rok, ale koncim skolu tento rok, a chcem si nieco zarobit, a tak :-) . Urcite to poznate. Je pravda , ze este nie sme zasnubení, ale povedzme si ide to aj bez toho :DDD Nevravim, ze sa na tu chvilu netesim ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa, my planujeme svadbu 21.7.2012. je to este daleko ale uz by som si isla najradsej vyskusat svadobne saty, rozhodujeme sa medzi hotelom Bonbon, Rvs Studene a Castel Mierovo. tak uvidime. fotografov by som chcela velmi žitnanskych ale su dost drahy tak uvidime, popripade som pozerala Zuzanu Šebovu tak robi tiez pekne fotky za prijatelne ceny. tak vsetkym prajem prijemne pripravy :)
Odpovedať
@vanesa73 Dobry datum, prajem prijemne pripravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :) podobne, frajer chcel taky datum.
Odpovedať
Najdu sa tu aj dievcence, ktore maju svasbu v Kosiciach ? 8-)
Odpovedať
@3titi3 Uz vidim kto je tu z Kosic. Skor som Ti poslala spravu, a potom som Ta zbadala v tejto teme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@henulkah kludne kludne, nevadi.. :D:D vy budete mat v košiciach svadbu??
Odpovedať
Obaja sme z Ke tak ano. Ty si Kosice okolie ??
Odpovedať
Ahojte tak som tu aj ja medzi vami ak mozem tak sa pridavam ku vam, svadbu sme mali mat teraz v roku 2011, kedze priatelovi zomrel ocino tak sme sa rozhodli ze ju prelozime a spravime 12. maja 2012, predsa je to maj lasky cas... :D Vsetci mi vravia ze je dost skoro zacat vybavovat veci ohladom svadby, ale presvedcila som sa ze ani nie mala som v plane zajednat si manzelov zitnanskych ale na maj 2012 boli obsadeni uz zaciatkom januara kedy som im pisala, velmi sa mi paci ich praca, teraz vsak zhanam niekoho ineho mam 3 adeptov, kedze sa neviem rozhodnut tak sa s nimi asi stretnem aby som mala blizzsiu predstavu. ;-)
Odpovedať
@juliana346 ahoj tak vitaj :) aj my planujeme svadbu na 12.5.2012 a my mame zajednanu zatial len salu a aj to nelutujem lebo uz okolite terminy mali plne tak sme sa rozhodli pre tento :) Tak vravis že manželia 6itnansky su už obsadeni hmm skoda a koho si si zatial vybrala?? A kde to budete mat??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?