Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Profilova fotka
@henulkah mi sme obaja zo Slanského Nového Mesta... to je este košice okolie.. Ale často sme v ke.. kedze snubenec tu pracuje a ja tu studujem... ;-)
Odpovedať
@anitt2312 Paci sa mi praca P. Rekem. D. Mazak, a I. Musil, medzi nimi sa rozhodujem ale stale neviem ktoreho volno maju vsetci traja. Svadbu budeme mat v Gazdovskom dvore v Tr. Turnej alebo v restauracii RIo v TN, paci sa mi aj hotel Tatra ale ten sa rekonstruuje neviem dokedy bude trvat. NO ja chcem vyriesit najskor kamera foto hudba a miesto hostiny, to su take najzakladnejsie ktore treba asi rok dopredu, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa pridavam k tejto téme. My plánujeme svadbu 30.6.2012. A tiež neviem kedy by som mala isť pozrieť šaty a tak. Skupinu by sme uz chceli objednať lebo tú ktorú chceme my tak ich treba objednať rok do predu. A taktiež asi aj sálu budeme musieť objednať.
Odpovedať
Profilova fotka
@kattuska25 ahoj... vitam ta tu... mali by ste zacat s pripravami asi ten rok pred svadbou urcite.. aby sa vam podarilo zladit vsetko na jeden datum...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj a ďakujem. no to asi budeme musieť včera som sa akurát informovala u našej kvetinarky ako je to z vyzdobou do kostola a do sály všetko mi vysvetlila takže už stačí len sa rozhodnúť koľko sme ochotný do toho investovať. Ešte stále si hohvorím že mám kopu času ale keď si tu prečítam niektoré komentáre tak zisťujem že by som aj mala začať. aspoň tie najzákladnejšie veci a to je: kamera, foto, hudba a sála. no ale neviem čo zo šatami, kedy by som mala isť pozrieť šaty podľa vás?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevestičky, pridavam sa k vam , termin mame zajednany na 5.5.2012
Odpovedať
@ivka219 ahoj ivka vitaj :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem anitt
Odpovedať
Profilova fotka
citam, ze poniektorym Vam tu pripravy bežia už v plnom prúde
Odpovedať
Profilova fotka
moja svadba je naplánovaná na 8.9.2012, zatiaľ mám kúpenú čoko fontánu.
Odpovedať
@renka1259 Ahoj kde si ju kupovala, vies dat nejaky dobry typ ?? Dakujem
Odpovedať
Caute, mozem sa pridať? Aj my to spáchame v roku 2012 :)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@piskotka84 ahoj , vitaj medzi nami:)
Odpovedať
Profilova fotka
kamoška mala tú fontánu prenajatú,asi to tak spravím aj ja,neviem čo by som snou potom robila :)
Odpovedať
Profilova fotka
@henulkah ja som ju kupila tu na mojasvadba.sk za 30Eur aj s postovnym a dokonca je na dva druhy cokolady , takze uplna bomba :-)
Odpovedať
Ahojte kočky, my tieŽ chystáme svadbu na 2012. Radi by sme sa brali v zahranici, asi Mauricius. Chceme sa vyhnut celemu tomu stresu okolo priprav a celkovo nie sme moc extrovertni...
Odpovedať
Profilova fotka
@kattuska25 mislim si ze asi tak tych 10 mesiacov dopredu ti treba aj na saty...:), aby si si ich mohla na ten datum rezervovat ty. lebo urcite by kazdu z nas mrzelo ak by sme si konecne vybrali vysnivane satocky a uz budu na ten datum obsadene.. a ked mozem vediet tak kolko ste sa rozhodli ze investujete do tej vyzdoby kvetinovej.. nemas nejake foto ako to bude vyzerat? a aku farbu ste si vybrali??? :)
Odpovedať
caute baby, aj ja sa pridavam, svadbu budeme mat 7.7.2012 v Kosiciach :) Zatial som si zistovala saly, a kedze budeme mat na svadbe cca 120 ludi, tak vyhrala u mna Krasna nad Hornadom. Fotografa som uz tiez oslovila, ostava mi este kameraman a to hlavne budem mat vybavene... na ostatne je myslim este cas...
Odpovedať
Profilova fotka
@martina.hedmegova vitaj , tak ten zaklad uz i mas , a ohladom siat si co zistila ? kolko dopredu ich treba rezervovat v KE ?
Odpovedať
Profilova fotka
@martina.hedmegova ahoj, v krasnej? aj ja som o tom premyslala... nevies mi povedat nieco blizsie o tom mieste v krasnej? kde presne v krasnej? je to nejaka restauracia, alebo kulturny? ja budem mat asi 70ludi a budeme sa brat v septembri 2012. a nejake foto nemas??? :-D
Odpovedať
3titi3 : no je to restauracia, majitel v pohode, je tam pekne aj ceny sa mi zdaju na Kosice fajn, kedze to nie je v centre.. tu maju stranku: www.restaurantrubin.sk
Odpovedať
@ivka219 no ohladne siat este nic neviem.. ale tak myslim si ze pol roka dopredu saty snad staci hladat... ci sa mylim?
Odpovedať
Profilova fotka
@martina.hedmegova dufam ze pol rok dopredu staci , skor to nemienim riesit , na jesen asi zacneme i to riešiť :)
Odpovedať
@sannussi nooo tak ked sa podari chcela by som farabne topanočky :-D ...........a ty čo planujes s obruckami ?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monyyy A akej farby? :-) To bol ten blaznivy napad, ktory si spominala? :) Ja budem mat tiez farebne topane, bud cervene (ak zozeniem take ako som si vysnivala) alebo tieto, ktore uz mam doma: http://www.buy-from-in-china.com/imag... :-D No my obrucky vobec mat nebudeme, ale..viac nepoviem, lebo to je prekvapko.. 8-) :-D Inak vitam vsetky novopripojene nevesticky - sa nam pekne zacina plnit tema roku 2012 - ale ved ani sa nenazdame a bude to tu, ten cas leti ako divy. :-) Baby, ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
@sannussi ........ano to je ten blaznivy napad..........asi červené :D.....ale neviem, či to zrealizujem......
Odpovedať
Profilova fotka
@monyyy: super! :-) mne sa velmi paci, ked su topanky inej farby - je to take svieze 8-) Inak, kde budete mat vy svadbu?
Odpovedať
@piskotka84 PEKNE SI TO NAPISALA, A KEDY KONKRETNE??
Odpovedať
@renka1259 BAVILI SME SA s drahym, a celkom sa mu to pozdava. ;-) takze palec hore.. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?