Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 ahoj ivka, tak to mame rovnaky datum, my sme sa tiez rozhodli pre 05.05.2012 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby , od stvrtka oficilalne zasnubení , možeme začať s pripravami
Odpovedať
@sannussi No ja sa tiez neviem rozhodnut medzi datumami, svadbu v lete nechceme kvoli teplu a tak je tazke sa rozhodnut..paci sa mi marec...rozmyslame ale aj september ci oktober nie jezly ale to je neskoro :) tak uvidime...asi kazda z nas chce mat ten najkrajsi datum a najkrajsie pocasie,ale ved na tom nezalezi...nie? tak vela stastia v pripravach :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, My tiez planujeme svadbicku na leto 2012. Zasnubili sme sa v novembri 2010. Pomalicky vsetko planujeme sice je to rok a pol dopredu, ale ja nenavidim zmatok a stres a tiez sa neviem dockat .. ;-) Obrad chceme mat tiez vonku, pocasie nam hadam bude priat a bude krasne. Mate mozno nejake dobre skusenosti so svadobnymi oznameniami? Ja nemam ani potuchy koho sa oplati kontaktovat a kto robi ozaj krasne oznamenia .. Dakujeem :) Prajem pekny vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 Gratulujem Ivka :)
Odpovedať
Pekný večer prajem dievčence, my spáchame túto príležitosť 28 apríla 2012, pridá sa k nám niekto v tento deň? xixi
Odpovedať
Profilova fotka
@sonja_ mne sa september tiez zda neskoro..a na pocasi mi zalezi, lebo by som chcela mat obrad vonku..Inak by mi to bolo jedno, fotit sa da (a my sa budeme) aj po svadbe a cez svadobny den si aj tak povacine vo vnutri..len ten obrad.. Ja som vyberala datum aj podla pocasia (som pozerala a zistovala pocasie za minule roky 8-) :-D ), ale v dnesnej dobe nemozme vediet ake pocasie bude o pol dna, nie este takto popredu.. No co, musime len verit, ze bude pekne. :-)
Odpovedať
mne sa pacila velmi fialova aj sa mi paci...ale uz si ju kazdy dava...videla som krasnu zelenu a potom aj zelena s cyklanovou...no ved uvidime :D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte :-D pridavam sa aj ja...svadba bude 25.8.2012 :-) Zatial mam len predstavu o svadbe, zajednane nic, este je pre mna skoro :-) aale drzim palce vsetkym pri pripravach :-D :-D :-D
Odpovedať
@bzuzu Jeeeeeej prva kocka so spolocnym datumom :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mne sa pači zlatá,ale musí byt vkusná nie prehnaná,a teraz na výstave v inchebe som sa zakukala do ružovej :-D
Odpovedať
Dievcata potom mrknite fotky svadobnych poharov v mojom albume. Ak by sa nejake pacili, dajte vediet cez IP.
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis jej na moje narodky:) pekny datum
Odpovedať
@ivka219 taaakto si vsetci zainteresovani zapamataju datum :-D a inak ahoj, neviem ci pamatas, ale my sme sa uz tunaka "stretli" :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis ahoj , no mala som ten dojem ze sme sa uz v jednej teme davnejsie stretli
Odpovedať
@ivka219 :-D :-D :-D :-D ivi,mate inak pekny datum svadby ;-)
Odpovedať
@ivka219 teraz som si vsimla,ze si napisala,ze na "moje narodky"...nejako som to prehliadla... v ten den mam aj ja narodky :-D :-D preto som podotkla, ze si ten datum vsetci zainteresovani zapamataju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis jeeeeeeeeej , tak to sme rovnako narodene :) to ai ako nse oooocko , v narodeninovy den:)
Odpovedať
@ivka219 ano,ano,ano...presne :-D ooocko nutena okolnostami skoncila na datume narodenia.... 8-) maju pekny datum svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis tak to je super ze jej to vyslo , vy uz riešite nieco?
Odpovedať
@ivka219 Nie,nie,nie..zatim nic neriesim, este sa mi zda prilis skoro :-D mame ale vybrate miesto obradu,hostiny, ale nic neriesim, neorganizujem...skor len obcas nakuknem a naberam inspiraciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucindaa7 : vitaj medzi nami 2012tkami :-D My budeme mat vyzdobu cerveno-bielu (mozno s prvkami ciernej), ale hlavne bude srdieckova :-) Ked nieco pekne, co by sa mi hodilo na vyzdobu, vidim, tak kupujem uz teraz :-D , aspon sa mi to nearaz nebude zdat vela. @persepolis: to je ake zlate, ze mate svadbu v datum narodenin, lahko zapamatatelne :) A to ta obdivujem, ze zatial nic neriesis, ja mam teraz zrovna obdobie, ked nad tym az velmi premyslam 8-) , vcera sme s laskou spisovali zoznam hosti, priebezne, aby sme vedeli aku velku salu mame hladat /mam ich viac na vyber a chcem to zajednat uz teraz/ a z odhadovanych "nieco vez 50" bolo nakoniec vyse 100 hosti (aj s gratulantami, kt.pridu neskor).. =-) Uff..
Odpovedať
@sannussi :-D drzim palcaky pri pripravach...noooo ja tuzim po malej svadbe, taaakze to sa hadam potom zorganizuje :-D :-D :-D v hostoch mam tiez uz jasno a cislo 20 nechcem prekrocit :-D a kedze svadbu chcem daleko od BA, takze ani hostia neskor nehrozia :-D hmmm, len som zacala byt nesvoja z fotografov...reku ze su rok a pol dopredu zabookovani - ufff, to je uplna psychiatria :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis dakujem :) To mas super, ze len do 20 ludi, to je radost organizovat :-D A chces niektoreho z top fotografov alebo??
Odpovedať
@sannussi noooo zatim je to radost vymyslat :-D planujeme malu svadbu a potom chata alebo grilovacka pre kamaratov, taakze zatim fakt radost planovat 8-) nie,nie, netrvam na zvucnom mene, preto si vravim, ze je casu dost :-D a okrem hladania miesta pre hostinu, mate uz nieco zajednane? hm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sannussi waaaw sto ludi to je pecka ked ste planovali 50 :-) mysme planovali 50 a skresala som to na 45 :-D aj ked moja mama je z toho stale trochu nesvoja ze jednych volam a druhych nie,ale vzdy hovorim ze je to moja svadba a nebudem volat sto ludi lebo sa to patri... ani na to nemam financie ...svadba ako zistujem je docela draha zalezitost =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@persepolis to budete mat perfektne! :) Take by sa aj mne pacilo, lenze to by sa polovica ludi asi urazila, ze sme ich nepozvali - moja laska ma totiz velmi velku rodinu, jeho mamina je zo 4 sestier, ocino z 3 deti, kazdy surodenec ma minimalne 2 deti, tie su vydate/ozenene, maju deti...Tak sa to nakopi. (Moju rodinu nepocitam, z mojej strany je 10 ludi :-D) To by sme museli spravit svadbu bud len so svedkami a rodicmi alebo takuto vacsiu. A ohladom fotografa mas IP. ;-) My mame zajednaneho starejsieho a fotografov. @lenushka_th: super, veru aj ja to vidim na skresavanie :-D , snad sa zadari to nejako spravit, aby vsetci boli spokojni. A ty niekoho z rodiny nevolas ci si vylucovala kamaratov a znamych? Ved to, svadba je velmi draha zalezitost..nechcem vidiet ten rozpocet a to sa snazim a chcem mat vela self-made veci a niektore veci nemat vobec.. Ono sa to nezda, ale na drobnostiach sa ta suma nakopi..ojoooj... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj my riesime pocet ludi , lebo je to strasne draha udalost , nam to vychadza spolu do 70, ale este sa rozhodneme , ci 40 ludom poskytneme ubytko
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?