Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • @monika27051  nie v zlom, ale aby si potom zohnala miesto podľa tvojich predstáv. My sme museli rezervovať rok + 3 mesiace dopredu. A tiež z okolia mám skúsenosti, že vačšinou sa rezervácia miesta robí najdlhšie dopredu.

• @monika27051  ani my este nic nemaáme rezervovane 😬 .. tiež len zistujem, ale uz som si vyhliadla dj-a, asi aj fotografa, ale ešte sa rozhodujem, musím to prekonzulotovať s drahým 🙂.. a planujem buduci týždeň, ten máme tak volnejsí, ze obeháme reštaurácie kde to chceme mať a pozistujeme ceny atd..no a potom si konečne stanovíme presný dátum...rozmýšlala som buď 28.9 alebo 5.10. 2013....

• Ahojte, pridavam sa k vam 😃 My mame termin 7.9. 2013 a mame uz zajednaneho dj, foto, kamera, starejsi a sala.. ostatne ma cas.. 🙂

• Sponzor fóra
  • my mame 22.6.2013 🙂

• 23.11.2012 🙂

• Baby, ale ten cas leti, cooo? 🤔 😃 😵

• @lucija143  aj my mame gerock 🙂 ale svadbu mame az v auguste, tak potom daj vediet ako si bola s nimi spokojna 🙂

• my mame 18.5.2013

• 28.9 2013 🙂

• no ja este nemam pevny datum..ale si to predstavujem nejak koncom aprila a malo by mi to vyjst.😛

• 4.5. 2013 a nemáme nič 🙂

• ahojte kočky 🙂 my plánujeme svadbu 13.7.2013 🙂 a este nič nemáme 😃

• my tiež plánujeme - 31.8. 😉

• my budeme mat 13.7.2013 🙂

• 21.9.2013 😃 a hlavne veci uz zarezervovane....inak ako ste sa teda rozhodli na ktory den si to date?

• Sponzor fóra
  • @lessiie  vedela som, ze to bude po statniciach a promociach cize niekedy koniec jula bol najskor mozny termin... nemam rada parne cisla. najskor sme to chceli v piatok, tak 30.8., lebo 29.8. je sviatok a tak by boli 4 dni volna, ale potom sa mi piatok prestal pacit a prelozili sme to na 31.8.... najkrajsi datum vsak pre mna bol 31.7. ale to bude sobota az za par rokov 😃

• @guiseppinka  no to je super 🙂 aj my sme chceli v auguste no potom sme sa rozhodli trosku inak 🙂 boli sme totiz v juni na svadbe abolo to hrooooza 😞 horucava neskutocna a torty sa topili jedna radost 😞 cize nakoniec sme to dali na september...🙂 a uz sa na to tesiiiim 🙂 inak pozeram ze si MI...kde budes mat svadbu ak smiem vediet?

• @lessiie  ja som jul vyhodila kvoli promociam, neviem kedy ich budem mat (dufam, ze zostatnicujem uspesne) a dozviem sa to tak 2 az 3 tyzdne pred uskutocnenim... a okrem toho jul je absolutne nestaly podla pocasia a je v nom chladnejsie ako v auguste... 21.7.2011 a 2012 bola brutalna kosa a prsalo... a august je predsa len stabilnejsi, takze preto sme sa rozhodli pren... svadbu budeme mat na vinnom v hoteli jazero 🙂 to bola laska na prvy pohlad u obidvoch... ale rozmyslali aj feliciu, lebo tam to bolo tiez pekne, len ked sme boli kuknut saly, tak som nenasla odbocku na siravu 😃 ( lebo aj tam sme chceli pokukat nejake saly... a takto sme si povedli, ze jazero nam je sudene (v MI som narodena, ale vzdy som tam bola len na prazdninach a aj to nikdy nie priamo v meste, takze to tam vobec nepoznam... viem trafit akurat k mojej krstnej a to je tak vsetko)

• @guiseppinka  aha...no super 🙂 hej na felicii mam ja 🙂 je tam supeer 🙂

• @lessiie  pokukam si tvoje fotky potom... uz sa tesim, ked sa to tu zacne zaplnovat nasimi albumami 🙂

• ahoj, my mame svadbu 8.6.2013, tento termin mame zarezervovany uz do januara 2012 🙂 Ked sme sa prisli do kostola pytat na datum svadby, povedali nam, ze preco ideme tak neskoro 😃 A ja ze ved to je o rok a pol, a ze oni uz maju vela terminov obsadenych a hlavne v lete 🙂 Človek ani nevie, ako ubehol ten rok a nas uz caka poslednych 5 mesiacov do svadby a ked sa priznam, okrem kostola, saly a svadobnej vyzdoby sme sa v podstate este do nicoho nepustili 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov