Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • @monika27051  nie v zlom, ale aby si potom zohnala miesto podľa tvojich predstáv. My sme museli rezervovať rok + 3 mesiace dopredu. A tiež z okolia mám skúsenosti, že vačšinou sa rezervácia miesta robí najdlhšie dopredu.

• @monika27051  ani my este nic nemaáme rezervovane 😬 .. tiež len zistujem, ale uz som si vyhliadla dj-a, asi aj fotografa, ale ešte sa rozhodujem, musím to prekonzulotovať s drahým 🙂.. a planujem buduci týždeň, ten máme tak volnejsí, ze obeháme reštaurácie kde to chceme mať a pozistujeme ceny atd..no a potom si konečne stanovíme presný dátum...rozmýšlala som buď 28.9 alebo 5.10. 2013....

• Ahojte, pridavam sa k vam 😃 My mame termin 7.9. 2013 a mame uz zajednaneho dj, foto, kamera, starejsi a sala.. ostatne ma cas.. 🙂

• Sponzor fóra
  • my mame 22.6.2013 🙂

• 23.11.2012 🙂

• Baby, ale ten cas leti, cooo? 🤔 😃 😵

• @lucija143  aj my mame gerock 🙂 ale svadbu mame az v auguste, tak potom daj vediet ako si bola s nimi spokojna 🙂

• my mame 18.5.2013

• 28.9 2013 🙂

• no ja este nemam pevny datum..ale si to predstavujem nejak koncom aprila a malo by mi to vyjst.😛

• 4.5. 2013 a nemáme nič 🙂

• ahojte kočky 🙂 my plánujeme svadbu 13.7.2013 🙂 a este nič nemáme 😃

• my tiež plánujeme - 31.8. 😉

• my budeme mat 13.7.2013 🙂

• 21.9.2013 😃 a hlavne veci uz zarezervovane....inak ako ste sa teda rozhodli na ktory den si to date?

• Sponzor fóra
  • @lessiie  vedela som, ze to bude po statniciach a promociach cize niekedy koniec jula bol najskor mozny termin... nemam rada parne cisla. najskor sme to chceli v piatok, tak 30.8., lebo 29.8. je sviatok a tak by boli 4 dni volna, ale potom sa mi piatok prestal pacit a prelozili sme to na 31.8.... najkrajsi datum vsak pre mna bol 31.7. ale to bude sobota az za par rokov 😃

• @guiseppinka  no to je super 🙂 aj my sme chceli v auguste no potom sme sa rozhodli trosku inak 🙂 boli sme totiz v juni na svadbe abolo to hrooooza 😞 horucava neskutocna a torty sa topili jedna radost 😞 cize nakoniec sme to dali na september...🙂 a uz sa na to tesiiiim 🙂 inak pozeram ze si MI...kde budes mat svadbu ak smiem vediet?

• @lessiie  ja som jul vyhodila kvoli promociam, neviem kedy ich budem mat (dufam, ze zostatnicujem uspesne) a dozviem sa to tak 2 az 3 tyzdne pred uskutocnenim... a okrem toho jul je absolutne nestaly podla pocasia a je v nom chladnejsie ako v auguste... 21.7.2011 a 2012 bola brutalna kosa a prsalo... a august je predsa len stabilnejsi, takze preto sme sa rozhodli pren... svadbu budeme mat na vinnom v hoteli jazero 🙂 to bola laska na prvy pohlad u obidvoch... ale rozmyslali aj feliciu, lebo tam to bolo tiez pekne, len ked sme boli kuknut saly, tak som nenasla odbocku na siravu 😃 ( lebo aj tam sme chceli pokukat nejake saly... a takto sme si povedli, ze jazero nam je sudene (v MI som narodena, ale vzdy som tam bola len na prazdninach a aj to nikdy nie priamo v meste, takze to tam vobec nepoznam... viem trafit akurat k mojej krstnej a to je tak vsetko)

• @guiseppinka  aha...no super 🙂 hej na felicii mam ja 🙂 je tam supeer 🙂

• @lessiie  pokukam si tvoje fotky potom... uz sa tesim, ked sa to tu zacne zaplnovat nasimi albumami 🙂

• ahoj, my mame svadbu 8.6.2013, tento termin mame zarezervovany uz do januara 2012 🙂 Ked sme sa prisli do kostola pytat na datum svadby, povedali nam, ze preco ideme tak neskoro 😃 A ja ze ved to je o rok a pol, a ze oni uz maju vela terminov obsadenych a hlavne v lete 🙂 Človek ani nevie, ako ubehol ten rok a nas uz caka poslednych 5 mesiacov do svadby a ked sa priznam, okrem kostola, saly a svadobnej vyzdoby sme sa v podstate este do nicoho nepustili 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov