Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • ahojte baby my planujeme svadbu na 27.4.2013 a máme zajednanú sálu a v aguste sa budem pozerať po nejakých šatách to je tak všetko čo máme 🙂

• @zoldynka  my sme vsetko dolezite riesili uz v aprili ja sa tesim uz nech je aspon december nech uz to.zacne

• Ahojte aj my plánujeme 15.6 zatiaľ sme len v teoretickej rovine ešte nič nemáme takže neviem či nakoniec tento dátum aj bude platiť 😐

• Sponzor fóra
  • my mame svadbu 25-ho maja a v podstate uz vsetko mame...🙂))

• @lenkalienocka  ahoj, my možno budeme septembroví, tiež je to zatiaľ v teoretickej rovine, takže uvidime, co a ako 🙂

• ahojte my planujeme v juni 2013 v začiatkoch a este sme sa len o sale bavili 😉 planujete svadbu pomocou nejakej (neviem presne ten nazov teraz) knihy? krok po kroku?

• ak ste tu nevestičky 8.6..2013 podte do mojej temy a budeme sa spoločne vytešovať na spoločny deň

• Ahojte damy, my mame plan koniec Aprila, takeho 27.4 je fajnovy, ale nechapem ako sa da niekde riesit datum rok dopredu, vsade v BA kde som volala mi povedlai ze strasne skoro a ze koncom novembra najskorej su volne datumy , tak ja neviem.

• aj my mame april, zatial je to 20.4. Tiez som sa stretla s trosku prekvapenymi reakciami, ze riesime uz tak skoro dopredu, ale istota je istota ! 😃

• Ahojte, my sme sa rozhodli tiež pre dátum 20.4. 2013. Sálu mám rezervovanú, a hudba sa už tiež rieši, lebo všetky dobré kapely sú už teraz obsadené, tak dúfam že sa podarí. My sme si vybrali skupinu Gerock. Tak zatiaľ máme toľko. 🙂

• Caute nevesty 😉 My mame tiez svadbu v Juni 2013 a pride mi to strasne prehnane rok do predu vsetko vybavovat, tak neviem ci to len na vychodnom slovensku, alebo aj inde. Ja som to musela vsetko na dialku riesit a mame salu, hudbu, fotografa.Podotykam, ze prve miesto kde som chcela mat svadbu uz bolo obsadene.

• @princezna33  Tak to sa mi paci, ja som musela vsetko rok do predu!!!

• @princezna33  kde ako V KOšiciaich su uz obsadene terminy na 2014 😞

• caute ja som riesila svadbu v strede marca a koncom som mala vsetko vybavene a svadba bola az v juni 😃 zalezi od toho kto je ako sikovny a ako sa ponahla

• My mame20 .aprila termin,Mame zajednanu salu,dj,kuchara a saty?ani neviem kedy si mam ist vyberat,lebo ked sa pytam v salonoch tak ze mam cas

• Sponzor fóra
  • My mame konečne termín stanovený 27.4.2013, kedže 20 ako sme plánovali bolo všetko obsadené 😐 Zajednali sme kostol, sálu, a teraz fotografa, ešte je podstatný dj a potom to pozvoľna začnem rozbiehať. Toto bolo pre mňa podstatné 🙂

• @princezna33  Ahoj ja práveže kde som bola my povedali, že maju voľné, tak som rezervovala všetko dopredu, budem mať okolo 90 ľudí tak chcem mať istotu už teraz😃 , nieže potom nič nenájdem a chcela som aj rozumnú cenu takže tieto veci ako sála, kostol, dj, fotograf som poriešila teraz a ostatné postupne v kľude. 😃

• Ahojte baby, nejakeho DJa v KE? 🙂

• My mame 20. aprila, mame zajednanu salu.

• @aniratak696   nie podla knihy tak ako to samo príde len aby bolo vsetko ako má byť

• @princezna33  no my sa o tom len s priatelom zatial rozprávame a zistujeme si približne priestory kde by sme asi chceli mať a čo by sme vylúčili no este nikde sme nevolali a ani sme nikde neboli...no bratranec takéto veci riešil 9 mesiacov pred svadbou a ked isli po priestoroch tak im povedali že prisli neskoro tak ja neviem...

• @henulkah  a čo si zajednala v KE?

• Aj my mame svadbu 20.4., a zatial iba potvrdzujeme salu, co bolo tak pol na pol s volnymi miestami. Inak nic dalsie.

• april je vychyteny mesiac ako tak citam 🙂

• Ahojte damy, vdaka za reakcie, ja som myslela na urady v BA, volala som do Zichyho, Primacialneho a dokonca aj na MU Ruzinov a vsade som sa stretla s reakciou ze mi ziadny termin nedaju lebo este nemaju schvalene ze kedy co od mesta, a riesit miesto bez terminu mi pride trosku riziko. A teda ze mam volat najskorej Zaciatkom novembra. 😠

• ja sa nerada plasim a musim povedat ze zaciatok septembra a mam vsetko vybavene na jun , uz len kostol ale to nam staci v januari. A mozem si kludne vydicnut a nemat stresy .

• Aj ja sa pripájam k svadbám 2013, my plánujeme na august, zatial mám vybavené miesto (zaplatenú zálohu), DJ máme rezervovaného a ešte predbežne fotografku 🙂 Ostatné budem riešiť budúci rok 🙂

• pripájam sa, len ešte nevieme presne kedy, ale približne koniec septembra, začiatok októbra 🙂

• my sme si vybrali termín 12.10.2013 🙂

• my mame datum 7.9.2013 a zatial len pozeram čo by sa mi pačilo.ešte sa mi zda skoro riešit miesto kde to bude.zatial sa len informujem.ale šatičky samozrejme hladám 🙂 na tie neni nikdy priliš skoro 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov