Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
@zanazu5 zatial este nemame, po Velkej Noci to zacneme viac riesit a pozerat nejake moznosti. mne by sa pacil kastiel,tak uvidime, ako nam to vyjde. riesili ste uz aj nejake ine veci|? my sme este nezacali, mam stale pocit, ze je este vela casu, aj ked na niektore veci mozno uz ani nie..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, my sa berieme 13.4.213 :-) máme už sálu a hudbu, ešte poriešime fotografa a máme aspoň do septembra pokoj ako tak .. ale jak sa poznám tak tu budem každý deň a pomaly si kupovať veci aj skôr :-)
Odpovedať
Ahojte....planujeme koncom jula 2013, mame uz zoznam hosti, miesto, jedlo, spanie....ale inac som uplne bezradna. Neviem co dalej...a kedy to vlasne budem riesit.... =-)
Odpovedať
No, my tiez planujeme svadbu v 2013, ale menime to kazdy mesiac - teda styl svadby. Lebo najskor sme chceli klasicu svadbu, potom svadbu pri mori :) a nakoniec sme sa dohodli o na malej svadbe a potom vecernej party s kamaratmi.
Odpovedať
Profilova fotka
@sienna77 veľa vecí máme zatiaľ len v hlavách..ale máme vyriesene financovanie svadby, dohodli sme sa s rodicmi ako nam pomozu..
Odpovedať
@zanazu5 tak financie vieme aj my... všetko si platíme my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 nasi nam chcu pomoct, tak hadam im v tom nebudem branit :-) ale vacsinu si budeme platit my
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa pripájam. Svadbu máme 13. 4. 2013.
Odpovedať
@zanazu5 no ved bola by si hlúpa... nám naši pomáhajú inak a jeho strana nula bodov, práve naopak, zneužívajú čo sa dá.... preto si to sami platíme, nechcem aby len naši platili a ich nič... tak čo si spravíme to si zaplatíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 u nas je to dohodnute tak, (co sa hostiny tyka) ze hosti z priatelovej strany plati jeho mamina a tych z mojej strany platia nasi, ubytovanie budeme platit my.. a ostatne sa nejako rovnomerne podelilo a nikto s tym nema ziadny problem..dokonca priatelova mama nam chce zaplatit svadobny obrad na jednom hrade..ale to asi nechcem, zda sa mi zbytocne vyhodit 400 eur za max. hodinu na tom mieste a nieje to nic vynimocne..mysli, ze si zvladneme povedat "ano" aj na obecnom urade. :-)
Odpovedať
@zanazu5 ale jasne.. ja pokiaľ to nebol naozaj tvoj sen, vydávať sa na nejakom hrade, tak je to zbytočné... my teda chceme v kostole, ale je mi úplne jedno že ktorý farár aký kostol... hlavne je to ano...
Odpovedať
boli sme pokukat salu, ktoru sme chceli a boli sme velmi milo prekvapeni... teraz uz len podotahovat zopar veci - predovsetkym sa utvrdit v datume ci 30. alebo 31.8.2013 :-D myslim si ale, ze sa to presunie na 31.8. a ten datum sa mi aj tak viac paci :-D inac, ze juliana je uz na rok 2013 plna a uz beru objednavky na 2014... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@olliviaa jééé tak nejak som to chcela aj ja a aj som mala rovnaké pocity že tá 12 je krajšia ako 13 ale presne ako si napísala užijeme si to aj v roku 2013 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkovamiruska jéééé ty si to ako pekne popísala xixi :-) ja som tiež bola v ťažkom šialenstve a ešte vo väčšej euforii :-D stále sa teším a vychutnávam prípravy ale ono to už postupne opadlo myslím že každá nevesta príde do tej fázy že to šialenstvo už nie je také viditeľné :-D ha ha no máš už toho celkom dosť si šikovná :-)
Odpovedať
jejdanenky ako tak citam , tas sa mi zda, ze mam najskorsi termin v r 2013 a to 16.3, no a najmenej z priprav za sebou. Podstate len ten datum :-) A to odchadzam az do oktobra do zahranicia, tak budem mat po navrate kopu prace. No ale urcite nie vsetky sa mozete pochvalit uz s dvoma krasnymi detickami so zenichom, chacha my sme to zobrali od konca. Co viac dodat...Prajem vsetkym vesele pripravy. Idem sa dalej trapit kde v Nitre vystrojit dostojny civilny obrad. Kazda rada potesi
Odpovedať
Tak pripajam sa aj ja, s priatelom sa pozname uz vela rokov, dali sme sa dohromady 13.5., zasnubili sme sa piatok 13.4 tohto roku a svadbu planujeme 13.7.2013 ked uz nas tie 13ky tak obhanaju :D a 13 dni na to bude mat snubenec narodeniny :) S pripravami sme este nezacali ale nakolko mame vela kamaratov, ktori robia bud fotografov alebo kameramanov alebo dokonca robia svadobne hostiny, tak s tym az taky problem nebude ale aj tak mam stale nutkanie vsetko vybavovat aj ked mam este vyse roka cas :D
Odpovedať
@petra89 ahoj máš pravdu je to pomerne ďaleko ale aj my už trošku o tom rozmýšľame, že by sme to uskutočnili budúci rok :-)
Odpovedať
Tak nakoniec dnes moj drahy zahlasil ze co keby sme to mali 13.maja ked budeme mat tretie vyrocie a ze by sme to takto oslavili, no nejako sa nam do toho chlapec hrnie, este aby mi o tyzden takto nepovedal ze to bude 13ho augusta tohto roku :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lencika1408 nic si z toho nerob, casu dost na planovanie...a inak aj my uz sme "zacali od konca" a mame dcerku, termin 13.7. aby nam uz na svadbe mohla behat :-) @mistom taaak som sa na chvilku potesila, ze niekto s nasim datumom (13.7)...aaaale tak ked takyto symbolicky majovy ste si zvolili - super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme v roku 2013 presnejšie 13.4. 2013 a keď som bola rezervovať sálu objednala som si kolu a priniesli mi s dátumom spotreby 13.4.2013
Odpovedať
@simulik89 tak ono sa to podla mna este tak stokrat zmeni, kedze ten moj chlap vymysla a vymysla a kombinuje a preratuva, horsi je ako ja :D @evullka92 tomu sa hovori osud :) iny datum tymto padom neprichadza do uvahy :)
Odpovedať
planujeme 7.9.2013 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Máme svadbu 20.10.2012 sála zajednana aj muzikanti ,starejši .kameraman. aj fotograf šaty som ešte nepozerala chcem tak v auguste :-)
Odpovedať
ahojte chcem sa vas spitat co poviete na termin 6.4 2013 je to vhodny termin ked to je po velkej noci???
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 Ahoj mimi.. z vlastnej rodinnej skusenosti viem, ze je to prave skvely termin :-) sestra sa mi pred dvomi rokmi takto vydavala (hned prva sobota po velkej noci) a malo to same pozitiva - kostol je este krasne vyzdobeny, ty mas doma vsetko poupratovane (moja mamka je maniak do upratovacky, a tym, ze to bolo hned po, nemuseli sme na 2x :)), zaciatok jari je najkrajsi, lebo este nie je pekelne horuco a je sviezi uzasny vzduch, vo vzduchu este stale sviatocna atmosfera, aj skor si zajednas veci, ktore potrebujes - fotografa, saty, ... (este len zacne taky boom). My sme tiez chceli, ale ked sme si prisli 9.4.2010 zarezervovat salu hned na tu najblizsiu minulorocnu sobotu (30.4.2011), uz bolo obsadene, mali az maj. Tak ak sa aj rozhodnete, cim skor ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, náš termín je 08.06.2013, máme zatiaľ sálu a poslanca (obrad bude tam kde hostina), dúfam že už finišujem s fotografom (stále ešte dodatočne nájdem nového a rozmýšľam a rozmýšľam.... keďže video nechceme), o hudbe nemám potuchy a ostatné veci si pozerám len na "tajňáka" lebo sa mi to zdá hlúpe zháňať iné veci tak skoro... Napr. kedy pôjdete vyberať šaty? Teraz je to ešte asi zbytočné, ale na nový rok už to nebude neskoro? Nemám predstavu ani kedy im chodia nové kolekcie... a koláče, to tiež je taký nával na ne (Košice) alebo to sa rieši až pár týždňov predtým? ani neviem čo iné nám ešte treba..
Odpovedať
@majmik ahoj dakujem ti za odpoved potesila si ma a uz sme sa rozhodli ze to bude 6.4 2013 a pojdeme zarezervovat salu dufam ze bude taky termin volny :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@edusik ja si pojdem na jesen poskusat nejake - zistit co mi sedi a dam si usit :) ja tiez na tajnasa pozeram, lebo vsetci si myslia ze je to strasne skoro :)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky..........takze pridavam sa konecne aj ja k vam.......tiez planujeme na rok 2013, mozno niekedy v septembri.....snad tu najdem nejake kamosky, s ktorymi budeme zdielat nase spolocne trapenia co sa svadby tyka..........:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, my tak isto plánujeme svadbu 2013 tak už pozerám zissťujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?