Svadba v septembri 2005

14. okt 20086430
  • Ja som tych salonov tiez nepochodila az tak vela, myslim, ze tri a nakoniec som vybrala z Nicole. S rovnakou nevestou sa hadam nestertnem, lebo svadbu budeme mat v nasom malom rodnom meste a tam hadam tych svadieb v jeden den az tak vela nebude. 😃
    tu je link:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vAlbumID=1055&vOffset=1&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D60%26vOrderBy%3D1

Ale sa uz nan ne tesiiiiim 😃 😃 😃

• nie som priamo z Malaciek. nepoznam ho.

• hm, harper, tam chodím občas na dovolenku, tak raz za 3 roky, tak nevadí, xiix.

no a katicka, tie šaty su krásne užasné, budeš krásna nevestička, už sa tešíme na svadobné fotky 🙂

• Sponzor fóra
  • Katicka, tu kyticu co mas v prvom rade v strede mala moja sestra na svadbe a tu v tretom rade v strede budem mat ja. v sobotu sme ju boli s mojim drahym objednat 🙂

• To su prave aj moje dve favoritky 😉 Vidim, ze so sestrou mate vyborny vkus harper 😃 😃 😃
    Ja som povodne chcela tu tulipanovu v tretom rade vedla tej tvojej, ale kedze svadba bude na malom meste, povedali mi, ze tulipany v septembri mat nebudu 😠
    Najskor ma to trosku nahnevalo, ale potom som objavila tieti freziove a hned ma to preslo 🙂

• mne povedali, ze so ziadnymi kvetmi nebude v septembri problem

• ani s tulipanmi? a o konvalinkach ktore som chcela ani nehovorim 😃

• to neviem. tak mi to povedali, ze v dnesnej dobe uz nie je problem so ziadnymi kvetmi v septembri. len asi budu o nieco drahsie ako v obdobi ked kvitnu aj vonku 😃

• aktak, vidim, ze mas podobne skusenosti... a to svadba bude v BA.
    U nas na Myjave sa so mnou o tom ani nebavila, len povedala, ze ich pravdepodobne nezozenie a mam si vybrat inu alternativu.
    Ale tie frezie sa mi fakt velmi pacia, tak to ani nelutujem 🙂
    A s konvalinkami by na mna asi pozerali...v septembri....
    A ty pre aku kyticku si sa nakoniec rozhodla, aktak?

• este som sa nerozhodla 😃

• katička, ak ti možem poradiť. Nechodíš do PN? Pokiaľ by si išla tak v TESCU je kvetinárstvo, má ho moja teta. Ja som mala svadobnú kytičku z kalí a to som myslela, že problém bude. Ona my na to povedala, že mi všetko zoženie. Tak myslím,že tulipány problém nebudú a tie druhé sa jej skús spýtať. Teda keby sa ti chcelo isť do PN po svadobnú kytičku.

• Dakujem koflicek, do PN urcite pojdem, lebo sa tam chceme fotit na kupelnom ostrovceku.
    A tu kyticku este zvazim, lebo tie frezie sa mi tiez velmi pacia a tato kvetinarka mi bude robit aj svadobnu vyzdobu v sale, tak by som ju nerada nahnevala 🙂

• zvedavá neboj sa, že korzet sa ti skĺzne, to je podľa mňa posledné čoho sa môžeš obávať, veď je to tak nalepené na tele, že budeme mať problém zohnúť sa 😃

• dievčatá, vy teda riadne predbiehate dobu, že vraj vydaté septembrovky! 😮 Brrr!! Nestrašte!!!

• matja čo sa bojíš, stejne ta to už neminie, vieš to my iba v tradícii tych bab pred nami pokračujeme, a náhodu je to fajn, poradiť sa no a po svadbe možno aj poklebetiť ako to dopadlo, čo s deturencami a tak

• Sponzor fóra
  • Co keby sme este viac predbehli dobu - kam sa chystate na svadobnu cestu? Ja totiz aby som toho nemala malo na vybavovanie, okrem svadobnych priprav obieham aj cestovky a hladam nejaky dobry zajazd. Kedze som nebola na dovolenke tento rok, hned po svadbe musim niekam vypadnut, lebo uz mam nervy na pokraji a v praci sa mi nic nechce robit 😠

• jasné burinka, ale na to je tu téma septembrovky. Ale keď už sme tu, tak dobre.
    Zvedava, ja tiež sledujem, aké sú last minute, snáď ceny v septembri pôjdu ešte viac dolu 😉

• tak to by potesilo aj mna. tiez by sme radi vypadli na nejaku svadobnu cestu. mozno sa nam tam podari aj nejakeho potomka splodit 😃

• no zvedava, vieš ja som tiež už zistovala, tak skus na www.tiptour.sk, tam nájdeš kadečo. najhorišie je, že posledné zájazdy su vlastne bud tu sobotu ked máme svadbu alebo o tyzden neskôr. no a taky zhon to ja nemusím. okrem toho treba meniť doklady a to všetko dookola. my sme sa rozhodli že pôjdeme do Piešťan. je tam aj bazen, pekné prostredie a pri mori sme už boli, vlastne ani nezáleží kde budeme, len ked budeme spolu a budeme si vychutnávať prvé novomanželské chvíle. hoci je pravda že isť k moru je asi exkluzivnejšie, no zas na druhej strane sa mi akosi tohto roku enchce sedieť v buse dva dni, tak skočíme do auta a za 3,4 hodinky sme na mieste a môžeme si užívať 😉

• Ahojte, aj mňa to čaká v septembri, myslela som, že nič nestíham a tak, ale keď pozerám na vaše príspevky, ste skoro všetky s prípravami tam kde ja 🙂 K tomu korzetu: ja mám šaty vcelku bez ramienok a ani nie korzetové a vôbec sa neobávam toho, že by mi padli, myslím, že to na svadobných ani nehrozí... A na svadobnú cestu by sme tiež radi niekam vypadli, akurát nám pracovné povinnosti nedovolia viac ako týždeň a aj to musíme odísť už v pondelok alebo utorok po svadbe...
    všetkým vám držím palce aby to bol váš (náš) najkrajší deň tak ako si to predstavujeme od detstva 🙂

• Mna celkom oslovil Hydrotour, aj ked su drahsi, ale svadobna cesta je len raz za zivot (dufam 😉 ). Niekam do Grecka, na dva tyzdne, opalovat sa, papat dobre jedlo a nemysliet na nic (a uz vobec nie na to, ze si musim vsetky doklady vymenit 😠 ) Maju v ponuke hned pondelok po svadbe, to by bolo najlepsie, nechat zhony za sebou (a na rodicoch platenie faktur za svadbu 😉 ).
    A presne ako ty harper - plodenie potomka bude jeden z hlavnych bodov programu 😎

• 😃

• Budete baby mat na stoloch aj cerstve ovocie? ak ano tak ake by podla vas bolo najvhodnejsie?

• My budeme mat asi jablcka, pomarance, nejaky banan...Podla toho, co kupime 🙂

• ja som rozmyslala nad hroznom, bananmi a asi jablkami. tie pomarance sa mi zdaju dost stavnate 😃

• my sme mali jeden stôl len ovocia: banány, jabĺčka, hrozno, melóny a malo to dobrú odozvu. Predsa aj ked je tak horko tak sa do ničoho nikomu nechce a také ovocie im príde vhod určite.

• hej, tiez si myslim, ale radsej by som tam dala len take ovocie, od ktoreho nikto nikoho nezaprska 😃 asi by ma potom velmi nechvalili.

• Urcite ano, ale necham to na restauraciu, co tam daju. Predpokladam, ze taku klasiku - banan, jablka, pomarance a co bude v septembri... A takisto spravia ovocny salat na druhu veceru (nie ako jedine jedlo, samozrejme 😉 ).

• Mas pravdu harper, nemyslela som na to, ze by sa mohli zaprskat, to by asi nebolo nic prijemne...

• my si mozeme ovocie kupit sami a tam dodat. mimo ineho si mozeme doniest aj alkohol, nealko, zakusky a nieco slane. tak nas to bude stat cele aspon menej penazi 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov