Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D To sme pôvodne chceli aj my
Odpovedať
Profilova fotka
A aký máte dátum?
Odpovedať
Profilova fotka
22.9. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prečo ste ho posunuli..bol to pekný den, dokonca aj sviatok :-)
Odpovedať
aj my sme chceli mat svadbu 15.09 a nakoniec sme to presunuli na 14. juna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dosť ľudí bolo na 15.9. no pekný dátum :-D ale nie všetci, ako čítam, uskutočnili svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jachin, pretože hudba, ktorú sme chceli mala voľné len 22. a navyše aj vtedy sa náhodou uvolnila sála, kde sme chceli svadbu :-)
Odpovedať
podla mna tie nase svadby tak boli ako mali byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jojo aj ja si myslím
Odpovedať
Profilova fotka
aahojte.. pripajam sa .o) 15.9 bude rok.. Ako si nazivate v manzelstve? :-) chystae nejake prekvapenie alebo nieco na vyrocie? :-) inak.. 15.9 je super datumik..vzdy bude volno, aj ked to nevyjde na sobotu-nedelu :-) teda.. oficialne volnicko..
Odpovedať
Profilova fotka
vitam sa v klube :-D tweetinka: veru, pomaly uz rok... privitam tiez akykolvek napad na darcek... ja uz jeden mam, kupila som manzelovi knizku (rad cita): Navod na manzelstvo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko.. kujeem :-) doteraz som sa netesila na vyrocie.. ale dnes sa "moj malinky" 8-) " prekecol, ze mi chysta prekvapenie.. nieco som vyluskala :-)) ze co chcel a nevyslo to.. tak som mala slzy na krajicku.. ze waw.. My ideme na taku slavnostnejsiu veceru do podniku, kde sme mali svadbu.. pozeranie foteciek a videjka :-) a nejake drobnosticky potesia.. ja mu zhanam tiez jednu knizku ktoru precital a ostala mu doost v pameti.. a coko to ist :-) Fifitko.. Teba by co potesilo? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak vám gratulujem k 1. výročiu, my sme už oslavovali traja (tretí člen bol ešte v brušku) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ja som hladal pár inšpirácii v téme super nápady na výročia či ako sa to volalo, je tam toho dosť ;-) ale kedže my nebývame sami, súkromie žiadne, tak pojdeme ( ak bude pekne) na piknik, zoberiem niečo pod zub, svadobné poháre a niečo na pitie a spravíme si pekné popoludnie..v pondelok je aj tak sviatok, takže nič sa nerobí. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme nase vyrocie oslavili v pondelok...dostala som kvietky a manzel ma pozval na super veceru...a ja som mu kupila trenky so simpsonovcami, pretoze on miluje tejn serial :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej, super napady kocky ;-) tiez isto pojdeme na veceru a mozno dostanem kvietky :-D mna v podstate prekvapi cokolvek od manzela :-D rozmyslala som este, ze aj na vecer urobim prekvapenie: planujem kupit taku malu torticku a na nu sviecku s cislom 1 :-D isto bude vinko a aj pozeranie DVD :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vám závidím ked ste s manželom sami bez rodičov :-N žeby som kúpila tortu aj ja? manžel miluje sladké, aj dnes kúpil tri študentské pečate :-D a tie trenky je super nápad..aj manžel ich rád pozerá :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jachin: ja uz som kupila jeden darcek: knihu, ktora sa vola navod na manzelstvo :-D :-D keby nahodou....
Odpovedať
Profilova fotka
manžel knihy nečíta, raz som mu jednu kúpila, síce ju zo slušnosti prečítal, ale sa mu nepáčila :-D tak som sa rozhodla žiadne knihy nekupovať :-N ak sa mu dačo zapáči, tak možno, ale bez jeho vedomia už nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnesnym vsetkym vydatym a zenatym zelam krasne vyrocie x-) aj napriek skaredemu pocasiu verim, ze si svoj den a vecer skvelo uzijete :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No počasie nevyšlo, ale i tak to bol pekný den a až sa mi nechce veriť že to je už rok od svadby :-N no ale v skratke povedané bol to nádherný rok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte 15-tky :-) Dufam, ze rocne vyrocie ste si uzili tak, ako sa patri :-) My sme si spravili torticku..cely den sme boli spolu. Chceli sme si ist sadnut do restiky, kde sme mali svadbu.. ale skrz pocasie sa nam nechcelooo :-) pozerali sme si fotecky.. sv. videjko.. a tiez som nechapala, ze ako rychlo to prebehlo.. a bolo mi trosku aj smutno.. ze uz je to za nami.. ale snad sa nam podari maly anjelik :-)... Co ste amli minuly rok svadbu.. uz ste traja? Alebo kolke sa tesite prirastku? :-) Pripadne.. ktore este neplanujete? to len tak zo zvedavosti .-) krasny, aj ked uprsany dnik
Odpovedať
Profilova fotka
tweetinka blahoželám aj vám ;-) my sme chceli ísť na piknik..no v tom počasí nehrozilo, ale aj doma bolo príjemne. a prírastok zatiaľ neplánujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prirastok este ani my neplanujeme :-) zatial si vystacime len dvaja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame vyrocie v pondelok x-) zatial tiez planujeme byt dvaja... riesime otazku nasho buduceho byvania... sice sme sami vo vlastnom byte, ale chceme domcek a to nas bude stat vela penazi :-( ale zas chceme nasim detom poskytnut maximalne pohodlie.
Odpovedať
Profilova fotka
fiftko :-) vsetko najlepsie k vyrociu a pekne - romanticky a hlavne spolu si to uzite :-) Asi u vela mladych je "bejbatko" aj otazka penazi-zabezpecenia.. Zial, aj u nas to tak je :-( .. ale zasa.. zatial si vystacime dvaja :-) zatial sme sice v podnajme, ale uz sa kupil bytik - tak snad to bude uz lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fititko som presne úplne rovnaký prípad, máme výročie v pondelok, máme byt ale chceme domček a taktiež detičky
Odpovedať
Profilova fotka
Tweety: dakujemee krasne za blahozelanie ;-) Tinika: v zivote si treba stanovit priority... nechcem, aby to vyzeralo,ze sme karieristi alebo chtivi po peniazoch a preto sa rodinka docasne "odklada", ale nevidim zmysel priviest na svet deti, ked ich nemozem zaopatrit, dat im to, co budu potrebovat a hlavne... tesit sa z nich x-) a akk budeme v strese, ze nemame peniazky, alebo malo miesta na byvanie, nebude nas ten zivot tesit...a kedze este nie sme na tom vekovo tak zle (ja 26, manzel 25), "chvilu" pockat mozeme a za tu dobu sa toho moze taktiez vela zmenit... aaaa medzi nami: dufam, ze si to v pondelo 22. 9. taktiez suprovo uzijete x-)
Odpovedať
tak k vam uz od minuleho tyzdna uspesne patrim aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,aj ja sa hlasim... pozeram ze sa tu preberaju deti,tak mi to neda a musiim podotknut,ze my mame dvojrocne,pracuje sa na dalsom a da sa to zvladnut uplne v pohodicke,kariera nikam neutecie a byt sme kupovali a zariadovali tiez subezne.A milionari nie sme.Neviem si to uz ani predstavit bez maleho,to by bola nuda :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?