Svadba v septembri 2005

14. okt 20086430
  • 😃 To sme pôvodne chceli aj my

• A aký máte dátum?

• 22.9. 😃

• Sponzor fóra
  • prečo ste ho posunuli..bol to pekný den, dokonca aj sviatok 🙂

• aj my sme chceli mat svadbu 15.09 a nakoniec sme to presunuli na 14. juna 😃 😃 😃

• Dosť ľudí bolo na 15.9. no pekný dátum 😃 ale nie všetci, ako čítam, uskutočnili svadbu 🙂

• jachin, pretože hudba, ktorú sme chceli mala voľné len 22. a navyše aj vtedy sa náhodou uvolnila sála, kde sme chceli svadbu 🙂

• podla mna tie nase svadby tak boli ako mali byt 😃

• jojo aj ja si myslím

• aahojte.. pripajam sa .o) 15.9 bude rok.. Ako si nazivate v manzelstve? 🙂 chystae nejake prekvapenie alebo nieco na vyrocie? 🙂 inak.. 15.9 je super datumik..vzdy bude volno, aj ked to nevyjde na sobotu-nedelu 🙂 teda.. oficialne volnicko..

• vitam sa v klube 😃
    tweetinka: veru, pomaly uz rok... privitam tiez akykolvek napad na darcek... ja uz jeden mam, kupila som manzelovi knizku (rad cita): Navod na manzelstvo 😃

• fifitko.. kujeem 🙂 doteraz som sa netesila na vyrocie.. ale dnes sa "moj malinky" 😎 " prekecol, ze mi chysta prekvapenie.. nieco som vyluskala 🙂) ze co chcel a nevyslo to.. tak som mala slzy na krajicku.. ze waw.. My ideme na taku slavnostnejsiu veceru do podniku, kde sme mali svadbu.. pozeranie foteciek a videjka 🙂 a nejake drobnosticky potesia.. ja mu zhanam tiez jednu knizku ktoru precital a ostala mu doost v pameti.. a coko to ist 🙂 Fifitko.. Teba by co potesilo? 🙂

• ahojte, tak vám gratulujem k 1. výročiu, my sme už oslavovali traja (tretí člen bol ešte v brušku) 🙂

• No tak ja som hladal pár inšpirácii v téme super nápady na výročia či ako sa to volalo, je tam toho dosť 😉 ale kedže my nebývame sami, súkromie žiadne, tak pojdeme ( ak bude pekne) na piknik, zoberiem niečo pod zub, svadobné poháre a niečo na pitie a spravíme si pekné popoludnie..v pondelok je aj tak sviatok, takže nič sa nerobí. 😵

• my sme nase vyrocie oslavili v pondelok...dostala som kvietky a manzel ma pozval na super veceru...a ja som mu kupila trenky so simpsonovcami, pretoze on miluje tejn serial 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jej, super napady kocky 😉 tiez isto pojdeme na veceru a mozno dostanem kvietky 😃 mna v podstate prekvapi cokolvek od manzela 😃 rozmyslala som este, ze aj na vecer urobim prekvapenie: planujem kupit taku malu torticku a na nu sviecku s cislom 1 😃
    isto bude vinko a aj pozeranie DVD 🙂

• tak vám závidím ked ste s manželom sami bez rodičov 😬 žeby som kúpila tortu aj ja? manžel miluje sladké, aj dnes kúpil tri študentské pečate 😃 a tie trenky je super nápad..aj manžel ich rád pozerá 😃 😃

• jachin: ja uz som kupila jeden darcek: knihu, ktora sa vola navod na manzelstvo 😃 😃 keby nahodou....

• manžel knihy nečíta, raz som mu jednu kúpila, síce ju zo slušnosti prečítal, ale sa mu nepáčila 😃 tak som sa rozhodla žiadne knihy nekupovať 😬 ak sa mu dačo zapáči, tak možno, ale bez jeho vedomia už nie 😉

• dnesnym vsetkym vydatym a zenatym zelam krasne vyrocie 😵 aj napriek skaredemu pocasiu verim, ze si svoj den a vecer skvelo uzijete 😛

• No počasie nevyšlo, ale i tak to bol pekný den a až sa mi nechce veriť že to je už rok od svadby 😬 no ale v skratke povedané bol to nádherný rok 😵

• ahojte 15-tky 🙂 Dufam, ze rocne vyrocie ste si uzili tak, ako sa patri 🙂
    My sme si spravili torticku..cely den sme boli spolu. Chceli sme si ist sadnut do restiky, kde sme mali svadbu.. ale skrz pocasie sa nam nechcelooo 🙂 pozerali sme si fotecky.. sv. videjko.. a tiez som nechapala, ze ako rychlo to prebehlo.. a bolo mi trosku aj smutno.. ze uz je to za nami.. ale snad sa nam podari maly anjelik 🙂... Co ste amli minuly rok svadbu.. uz ste traja? Alebo kolke sa tesite prirastku? 🙂 Pripadne.. ktore este neplanujete? to len tak zo zvedavosti .-) krasny, aj ked uprsany dnik

• tweetinka blahoželám aj vám 😉 my sme chceli ísť na piknik..no v tom počasí nehrozilo, ale aj doma bolo príjemne. a prírastok zatiaľ neplánujeme 🙂

• prirastok este ani my neplanujeme 🙂 zatial si vystacime len dvaja 😵

• my mame vyrocie v pondelok 😵 zatial tiez planujeme byt dvaja... riesime otazku nasho buduceho byvania... sice sme sami vo vlastnom byte, ale chceme domcek a to nas bude stat vela penazi 😞 ale zas chceme nasim detom poskytnut maximalne pohodlie.

• fiftko 🙂 vsetko najlepsie k vyrociu a pekne - romanticky a hlavne spolu si to uzite 🙂 Asi u vela mladych je "bejbatko" aj otazka penazi-zabezpecenia.. Zial, aj u nas to tak je 😞 .. ale zasa.. zatial si vystacime dvaja 🙂 zatial sme sice v podnajme, ale uz sa kupil bytik - tak snad to bude uz lepsie 🙂

• Fititko som presne úplne rovnaký prípad, máme výročie v pondelok, máme byt ale chceme domček a taktiež detičky

• Tweety: dakujemee krasne za blahozelanie 😉
    Tinika: v zivote si treba stanovit priority... nechcem, aby to vyzeralo,ze sme karieristi alebo chtivi po peniazoch a preto sa rodinka docasne "odklada", ale nevidim zmysel priviest na svet deti, ked ich nemozem zaopatrit, dat im to, co budu potrebovat a hlavne... tesit sa z nich 😵 a akk budeme v strese, ze nemame peniazky, alebo malo miesta na byvanie, nebude nas ten zivot tesit...a kedze este nie sme na tom vekovo tak zle (ja 26, manzel 25), "chvilu" pockat mozeme a za tu dobu sa toho moze taktiez vela zmenit...
    aaaa medzi nami: dufam, ze si to v pondelo 22. 9. taktiez suprovo uzijete 😵

• tak k vam uz od minuleho tyzdna uspesne patrim aj ja 😃

• Ahojte,aj ja sa hlasim...
    pozeram ze sa tu preberaju deti,tak mi to neda a musiim podotknut,ze my mame dvojrocne,pracuje sa na dalsom a da sa to zvladnut uplne v pohodicke,kariera nikam neutecie a byt sme kupovali a zariadovali tiez subezne.A milionari nie sme.Neviem si to uz ani predstavit bez maleho,to by bola nuda 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov