Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to je pravda :-) .no ze preco sa mame obviazat maslami,ja som myslela,ze akoze teraz :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte septembrovky. Dlhooo som tu nebola a tak Vam chcem vsetkim popriat vela zdravia, stastia a pevnych nervov v novom roku pri vasich urcite uzasnich manzeloch :-D :-p Mne sa v manzelskom zivote dari a paci sa mi to.Planuete si zadovazit domov uz aj "malich svistikov"??? Ja nad tym este neuvazujem, ale ak ma v praci poriadne nastvu tak mam este aj tuto moznost uniku :-D :-D Este raz vsetkim septembrovkam a taktiez aj ostatnym nevestickam Vsetko Naj Naj Naj
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja pozdravujem vsetky septembrovky. Nebola som tu vecnost. Dufam, ze ste stastne v manzelskom zivote, ved je to skvele. A co sa tyka zakladania rodinky, 4 mesiace po svadbe som v 4.mesiaci, tak sa vytesujeme. Ved sme to tak aj planovali, na pocudovanie to aj vyslo.
Odpovedať
Profilova fotka
difa, tak to ti gratulujem, ket ti to vyslo.Ja som si povedala, ze na dietati zacnemem pracovat niekedy v termine od Novembra do konca Decembra. :-) Ale este neviem v ktorom roku :-D :-D Len viem, ze by som chcela rodit koncom leta. 8-)
Odpovedať
cafte, aj ja sa hlasim :-)
Odpovedať
aj ja setky zdravim :-D necitam vas moc, tak neviem, ale su uz aj nejake techotne septembrovky? ;-)
Odpovedať
aktak ano, liska je tehotná ;-)
Odpovedať
tehulky septembrovky gratulujem vám :-)
Odpovedať
:-D aj ja gratulujem, je to akoby vcera a predsa uz skoro 5 mesiacov, ale ked uz mam pri sebe super muza tak mi to starnutie tak nevadi 8-) ;-) ale este sa nerozpadavam, zatial :-)
Odpovedať
mne sa to tiež nechce veriť, že to tak rýchlo od svadby ubehlo. Veď to bolo len teraz, keď sme sa stresovali. Bože, keď si na tie stresy spomeniem :-D
Odpovedať
ja ešte chcéééém :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. Aj sa k vam pridavam. No vazne to strasne rychlo ubehlo
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som taka spokojna ze uz by som si to ani nejak nechcela zopakovat, bolo to krasne ale prave to ze je to raz v zivote z toho robi vynimocnu udalost, ale rozmyslame ze na nejake pekne okruhle vyrocie spravime v tej nasej restike nejake posedenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vas zdravim,septembrovky ;-) fakt to strasne uteka,ani sa nenazdame a mame na krku 100-vku :-D mne tiez stacilo raz a tiez sme sa s drahym dohodli,ze vyrocie vzdy pojdeme oslavit do "nasej" restiky... akurat ze hned toto prve to asi nedodrzime,presne do roka bez mesiaca (cca 9.8.)by sa nam totiz malo narodit nase male velke stastie :-)
Odpovedať
liska, to je krasne, ze vam to tak vyslo, drzim palceky, nech ste zdravi a stastni :-) Ja by som si svadbu tiez uz nechcela zopakovat, stacilo mi to raz a navzdy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne doknca tie stresy a nahanacky chybaju.Teraz sa citim, akoby som nemala do coho zabrdnut.este by som si to chcela zopakovat.Vybavovacky ma bavili :-) Inak si na manzelsky zivot nemozem stazovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute... tak aj ja som septembrovka, ale od mojej svadby uz ubehol 1 rok a skoro 5 mesiacov :-D Manzelsky zivot si neviem vynachvalit, pripravy svadby mi tiez chybaju, ale skor my chyba cely ten den... Bolo to krasne a aj neopakovatelne, takze sa to zmenit akosi nemoze. Ale co, ved hlavne ze je pohoda :-D Teraz planujeme nastahovat sa konecne do vlastneho bytu a magel plasi, ze by sme na vianoce uz aj mohli oznamit "babkam" ze budu babky :-D No neviem, mozno sa necham prehovorit :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
To znamovanie nie je zly napad, lae este si nie sme isty ci to chceme tento rok. Bola som u kamosky, ktorej sa prednedavno narodil druhy syn a okrem vody z vodovodu nam nemala co ponuknut a takto dopadnut teda voobec nechcem. Radsej si chvilku pockam (manzelovi sa risuje nieco vyhodnejsie, len treba chvilku pockat) a potom si budem mooct naplno uzivat matersku so vsetkym co k tomu patri :-)
Odpovedať
no ahojte, tak ja som tuto temu otvorila, ked sme ešte ani neboli vydaté. to je sranda. prešiel nejaký ten čas, žiadna z nás zrejme nevycúvala ani neušla spred otlára a teraz si užíva super chvíle s manželíčkom. aj u mna je to tak a som šťastná. deň to bol krásny a už sa nevráti ale nechcela by som to opakovať, v tom je jeho čaro. no a určite si aspoň tortou a modrým prestieraním pripomenieme rok našej svadby, čo bude o chvíľočku. a babo? chceli by sme, ale ešte nie je ten správny čas, tak radšej počkáme, aby sme nedopadli ako spomínal niekto vyššie, o poháriku vody... tak asi toľko som Vám k tomu chcela...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Burina111, to je pekne, ze si tuto temu otvorila a aj po svadbe sa na nu vracias :-) Skoda, ze zacina opadat, lebo si myslim, ze my septembrovky sme boli velmi silny kader, ktory spolu komunikoval velmi podrobne a dlho. :-D Tak baby hop sup. ked ste??? :-S Ja viem, asi uz navstevujete stranky babetko.sk, rodinka.sk a ine podobme stranky. Tykaju sa nas viac ako svadobny den, aj ked to bol asi pre vsetky neazudnutelny den. ( ci uz v dobrom, alebo zlom :-D )Ale to dufam, ze nie.
Odpovedať
Septembrovky, kde ste? Aj ja sa hlásim do diskusie síce od svadby už ďaleko, ale spomienky živé. Ako to vnímate po určitej dobe. Mne ten deň za to stál.
Odpovedať
no caute x-) ako sa mame?
Odpovedať
Profilova fotka
No tak sa sem vraciam. Ako sa vsetky mate?? Urcit eplanujete dovolenky. Aj my s mangelom sa chystame koncom leta vyrazit niekam k moru. a dohodli sme sa, ze o rok na jesen zacneme pracovat na potomkovi :-D :-D , velmi sa tesim. Chceme teraz stihnut este par dolezitych veci, ktore nemozme odkladat, lebo keby prislo do cesty babetko, tak by sme to uz asi nikdy nespravili. :-( Vravi sa tomu planovane rodicovstvo x-) Al evelmi sa tesim, ked tu bude ten okamih a budem moc vykricat do celeho sveta, ze som tehulka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. aj mne ten den stal za to. a ako vidiet z mojho albumu - uz sme traja :-D
Odpovedať
harper sup sup na www.modrykonik.sk pochvalit sa anetkou :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Tak po 2 rokoch to tu zase otváram, všetkým septembrovkám gratulujem k úspešnému trojročnému manželskému spolužitiu :-D a hlavne zajtrajším "desiatovkám", pekné oslavy x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka, ja budem tentro rok oslavovať ešte len rok od svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja som vydatá septembrovka, ale tiež ako tinika, oslavovať budem prvé výročie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jachin a ktorého septembra? Pozerám, že ani ty nemáš zadaný dátum v pase :-D
Odpovedať
Profilova fotka
15.9.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?