Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

7. sep 20106410
  • no my sme chceli ist po obrade a hostia budu mat zabezpecene pohostenie (ocka alebo chlebicky) a pripitok (sampano, dzusy a pod.) pred salou.. popri tom pokecaju, ked sa dlho nevideli, pozoznamuju sa obe strany. uz som to na svadbe zazila a bolo to mile a fajn.. aspon maju ludia chvilku pre seba.. a nemusia si vsimat len nevestu a zenicha 😎
    my mame zivu kapelu.. styroch clenov, ti budu hrat cely vecer a potom mame este rodinnych znamych co hraju na husle a basu a spievaju, ti budu u zenicha a pridu ku mne a aj pred kostolom budu spievat, a robit show, ked prva kapela bude mat volno.. su perfektni!!! ak je niekto zo ziliny, vrele odporucam 😃

• My máme obrad v kostole o 15:30, mohli sme si vybrať, lebo sme boli prví, zvažovali sme 15:30 alebo 16:00, nakoniec sme si vybrali skoršú alternatívu, zdá sa mi to tak akurát, do 16:30 bude obrat potom cca 30 minút gratulácie, presun so sály, mladomanželský tanec a večera môže byť tak o 18:00. Fotenie bude pred obradom, respektíve niekedy medzi 11:00 a 14:00, väčšina známych to takto riešila, ale aj mne samej sa to pozdáva. Dúfam, že nám to všetko takto vyjde. 🙂

• cammeronka: My máme živú hudbu, nad Dj sme ani neuvažovali, keďže sme veľká rodina, ktorá sa rada zabáva na ľudovú nôtu. 😉

• Sponzor fóra
  • matrika vybavená....(teta matrikárka si neodpustila otázku, na čo tak skoro?) 😐

• teta matrikarka sa vydavala pred 100 rokmi, a vtedy svadby inak fungovali - divne ze si nevsimla ako funguju teraz, hlavne ked tie svadby zapisuje 😃 😎

• 😉 luciikka 🙂

• baby ja sa budem fotit pred obradom, mame obrad az o piatej, takze pred obradom casu dooost 😃

• natyi25: ja som bola na MU v Nr na matrike a tam do mna len hodili papier sobasnej zapisnice ze toto so doma vyplnte a chodte s tym na faru, takze kludne mozes ist aj sama a nepotrebujes vobec ziadne doklady 😒

• miruskatt : idete nakoniec v nedelu? tak mozno okolo seba ja prejdeme 😉

• my mame obrad tiez o 16.00, zdalo sa mi to akurat. Ideme sa fotit pred obradom aj kvoli hostom aby nezostali sami a aj kvoli tomu ze budeme nastylovani 😉 len sa trosku bojim o saty, kedze sa chceme fotit v prirode aby sa mi nezaspinili este pred sobasom 😞 mno uvidime
    My sme stavili na DJ-ja a on hra aj na klavesy a ma spevacku takze to vyzera ako celkom dobra kombinacia hudby 🙂

• My sa tiež fotíme pred obradom 😉

• baby - budes mat svadbu v kostole? ci preco ta z matriky poslali na faru?

je potrebne predkladat nejake dalsie extra doklady ak budem mat sobas v kostole? Termin nam vybavil svokor ...
    Teda myslim okrem krstnych listov a tych potvrdeni o vsetkych sviatostiach (ale to predpokladam ze asi az pred svadbou mam dat, nie)?

• lucikka: ano budem mat svadbu v kostole, tak preto. A ziadne ine doklady okrem tych co si pisala uz nepotrebujes. Teda este tusim rodne listy a r.c. svedkov, ale to su malickosti.

• včera som sa dala na výrobu stužiek na flaše...je s tým síce veľa práce, ale výsledok stojí za to 😃 , takže budem pokračovať, hneď čo si dokúpim ďalší materiál...

• baby - a kvoli comu si vlastne bola na matrike? ja myslim ze svokor bol len na fare a tam to nejak zapisal do nejakeho ich kalendara ci co...

• Sponzor fóra
  • na matriku treba ísť vypísať žiadosť o uzavretie manželstva...pred sobášom si tú žiadosť kaplán (farár) z matriky vyzdvihne a tú potom po sobáši novomanželia podpisujú 😃, znova ju odovzdá na matrike, kde potom vystavia sobášny list 😉

• iha, to je prekvapenie 😃 ... tak to vybavim niekedy v aprili, snad to bude stacit, nie? Termin v kostole uz mam, tak snad to bude stacit

• lucikka, bude stačiť určite...my sme boli tento týždeň a teta sa čudovala, ale išli sme, lebo sme mali čas...takže máme to za sebou 🙂

inak prajem pekný víkend ja sa teším na veľtrh 😬

• natyi - som si aj myslela ze to nebude az take "horuce" s tou prihlaskou 😃 chvalabohu... 😎
    Kam sa chystas na veltrh?

• lucikka, na veľtrh do BA, v nedeľu 🙂 , nazbierať nejakú inšpiráciu 🙂 idem ešte s 3 kamoškami, tak bude veselo 😵

• 🙂 to verim, draheho neberies sebou? Ja som bola minuly rok s mojim (som ho tolko otravovala ze nakoniec siel ) a tento rok uz chce ist sam od seba .. 😛

• tento víkend idem s kamoškami, a na Valentína bude veľtrh v NR, tak tam sa chystám s drahým 😃, ešte som nebola tak som zvedavá, či to naplní moje predstavy 😕

• ahojte,tak ja dufam,že sa mi podari ist na vystavu zajtra...

• lucikka: tak uz ti to vysvetlila natyi25 🙂

• baby213 🙂 , som ťa predbehla 😉 ?

• ahojte babusky, bola niektora z Vas na vystave dnes? Bolo tam nieco velmi zaujimave? Pocula som taku pikosky, ze si tam dievcata ked chcu skusaju saty na toaletach, je to pravda?

• Ahoj, ja som dnes bola na veľtrhu v BA v PKO a páčilo sa mi tam. Bolo tam veľa vystavovateľov, a mnohí z nich ponúkali aj zľavy. Myslím si, že sa tam veľmi oplatí ísť, je tam mnoho ukážok, nájdeš mnoho inšpirácií a vyberieš si služby, ktoré ťa zaujímajú. My sme si napríklad vybrali a objednali obrúčky...

• jj, je to super, a hlavne, aspon zistite, co by chceli vase polovicky 🙂 . Mne napriklad drahy prezradil, ake sa mu pacia saty a oblek, pozeral na fotoknihy, a vobec na vsetko co tam bolo. NEdarilo sa mi ho nejak prinutit pozerat doma na obrazky, ale na tom veltrhu sa prejavil 😎 😎 .
    Tento rok ideme na obrucky, a slubil mi, ze mi ukaze aky si predstavuje svadobny oblek - no to som zvedava 😃 .
    A okukame asi aj fotoknihy, lebo uz som videla viacej takych "ubohejsich" prevedeni fotoknihy, a za to by som teda peniaze nedala.. heh.

• babusky chcem sa s Vami trosku poradit: Aky by ste mali nazor na svadobne fotenie v piatok? Mam taku ponuku, no trochu sa toho bojim aj kvoli satam aj kvoli kytici. Poradte prosim 🙂

• baby, práve som sa vrátila z PKO, bolo vážne super, kopec vecí, kopec šiat...skúšalo sa v kabínkach, ktoré mali vystavovatelia pri stánkoch, takže určite nie na wc 😐. Už sa teším o 2 týž do NR...kde budeme objednávať obrúčky...
    Kamoškina kamoška si dnes kúpila na veľtrhu sv. šaty za 230€, čo je vážne "bomba"
    Bolo z čoho vyberať a čím sa inšpirovať 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov