Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme dnes boli tiež v PKO a veeelmi sa mi páčilo....bolo tam strasne veľa šiat, takže sa dalo povyberat aj ked ja už mam objednane svoje, som sa aspon presvedčila že su to tie prave isla som tam s cielom vybrat topanky a popolnočne šaty ale tato misia ostala nesplnena, topanky mali hlavne krémové a mám biele šaty takže nič moc....aj ked tam bol jeden "zlatý" ujo vystavovatel ktorý ma presviedčal, že krémová a biela spolu idú a to si ani nikto nevšimne x-) tiež som obzerala fotografov a boli tam z trnavy nejaký a mali krásne fotky, som si ich našla na nete a idem ich asi objednat, predsa len nikdy nie je priskoro...inak mne tiež navrhli fotenie v piatok ale viac sa mi to pozdáva pred obradom...predsa len to majú byt fotky zo svadobného dna a nie z dňa pred tým :-N a ešte aby som sa vyjadrila, my sme boli z drahým na matrike vo štvrtok (podotýkam že si zobral dovolenku preto) a teta matrikárka nás slušným spôsobom poslala dokelu, že nato je ešte priskoro a máme dojst dva mesiace pred svadbou, úplne som ostala vyvalená najmä ked všetko sa objednáva dobre, že nie rok a pol dopredu... takže zhrnutie na záver-výstava super, najmä pre inšpiráciu a tie čo nemajú ešte šaty, a teta matrikárka ma zabila....a ešte sa tak na mna pozrela "A nezdá sa vám divné takto skoro to vybavovat?" umrela som z nej, fakt
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja som si v PKO vybrala krasne saty so salonu El ale neskusala som ich tam. Objednala som sa na zajtra do salonu, tak dufam, ze mi ich na moj termin cez veltrh nikto nevyfukol. Naozaj tam bolo vela inspiracii, dalo sa z coho vyberat..
Odpovedať
Profilova fotka
cawteeee... no my sme nakoniec ani neboli :-)))) Minuly tyzden vo stvrtok sme si doniesli domov šteniatko, tak nam to akosi nedalo hned ho nechat samé.. ale aj ine veci tam boli, stahovanie, priatel ma skuskové, tak sme nakoniec zhodnotili ze pojdeme urcite aspon na ten veltrh do Nitry, uz sa teším! :-) Nemate niektorá fotky z PKO vo svojom albume? :-) aspon by som kukla :-)
Odpovedať
myslela som si, že dáme deťom k menovkám bublifuky...ale ked som ich našla na veľtrhu...bola som sklamaná...boli úplne maličké..takže moju predstavu musím nahradiť niečím iným...určite väčším :)
Odpovedať
lienocka - ja neviem. Vies, otazka je, ci by sa nestratilo kuzlo toho dna.. :-| ja by som volila fotenie v iny den ako svadobny asi iba vtedy ak by bolo hnusne pocasie v ten svadobny. Alebo vtedy, ak by som chcela fotky z roznych miest a v jeden den by to neslo. Ale kazdy clovek je iny, a mozno niekomu bude prijemnejsie fotit sa v piatok, v klude a bez stresu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lucikka, dakujem za nazor. Potrebovala som nazor viacerych ludi, aby som potom vedela oponovať viacerymi argumentami,nie len tymi mojimi. Stale mi vychadza viac pozitivneho na sobotu ako na piatok. :-)
Odpovedať
lienocka - ved hej, to by si si musela na piatok zabezpcit uces, kyticku, zenichovi pierko.. a co svadobne auto? a hlavne - zenich by ta mal vidiet v satach az v den sobasu - vraj predtym to neprinasa stastie. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme tiez boli na veltrhu v ba a velmi sa pacilo. fakt kopec inspiracii a kontaktov a konecne predstava, ako cele to ma vyzerat. my budeme mat obrad az o 17,30. bude len obrad bez omse. trva pol hodinu. chceli sme o 17. len pred nami tam je uz nahlaseny jeden obrad aj s omsou ktory bude trvat 1,5 hodiny... no a skor predtym o 15 sme zase nechceli. to je skoro. my sa chceme ist fotit hned pred obradom. akurat pojdem od vizazistky komplet nastylovana a rovno na fotenie. takze aspon fotecky budu ok. vecera teda zacne u nas neskor. okolo 19,30.
Odpovedať
Danka - aj u nas bude vecera neskorej. My mame obrad o 17.00, takze sme na tom podobne :-D .
Odpovedať
pridavam sa k septembrovkam :-) :-) :-) chceli by sme 18.9.,ale kedze este len tuto sobotu ma drahy poziadal o ruku,tak uvidime, ci stihneme vsetko povybavovat ;-)
Odpovedať
inak u nas v nitre je svadobna vystava tento vikend, od 10 do 18 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka: gratulujem k zasnubeniu.. my mame svadbu 18. 9. 2010 tak sup sup a pridaj sa k naaaaaaaam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aj my máme svadbu 18:09.2010 :-D
Odpovedať
aj my chceme ten termin, len neviem, ci to dovtedy vsetko pobehame a vybavime :-D ;-) ale snad heeeeej ;-) nezalozime vlastnu temu?18.9.? :-N ;-)
Odpovedať
aj my mame svadbu 18.09.2010 a vidim že je to veľmi frekventovaný dátum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 18.09,no bude nas velaaa.. ;-)
Odpovedať
Určite nás je veľa ;-) Založila som teda našu tému 18:9:2010 :-) Tak šup-šup tam ;-)
Odpovedať
tak sa teda idem pridat aj ja :)) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte, no takze ziadost na matrike podáva vcera, tak je to uz cierne na bielom :-)) teda modré na bielom - 4. september 2010 o 15tej. hodine to VYPUKNE!!!! :-) Tento vikend ideme do NR na výstavu, v sobotu :-) som zvedavá... Inak mam uz aj šaticky zajednané aj priatel ma oblek - teda cely komplet, okrem topánok .-) tak sme radi, a este aj za super cenu
Odpovedať
AHojte, ked mame svadbu v kostole, musime to nahlasovat aj na matrike alebo si to vybavia oni medzi sebou??? som z toho nejako popletena a na matrike mi nedvihaju uz par dni. Inak aj my ideme v nedelu do Nitry, tak som zvedava...V PKO vystava sa nedala absolutne porovnat s vystavou v Carltone...inak kraaasne saty ma salon v BA www.pasarela.sk...kraaasne satky ale ta cena ma trosku sklamala :-( pojdem spozriet do TT tam su 2 salony super musim sa objednat hlavne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ako pokracujete? My sme sa zatial velmi nepohli, akurat som dala do albumu fotky co sme boli na plese - uz sme s kadernickou zacali pomaly uvazovat ze aky uces :)
Odpovedať
cauky - ani ja som sa vobec nepohla.... :(, vobec nemam na nic cas. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj froggynka :-) no ohľadom tej matriky ano treba tam isť a oni vám tam vyplnia žiadosť o uzavretie manželstva a následne ju vrajže potom treba odovzdať farárovi:-)) bola som tam pred 2 týždňami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme svadbu 11. septembra a dnes ešte nemáme ani fotografa ani kameramana, vy už máte úplne všetko?? Nemáte niektorá kameramana pána Plevu ?
Odpovedať
Profilova fotka
aké bude počasie koncom septembra? myslite, ze je risk robit to v stane? hm? help :-( akosi som sa neskoro zobudila a uz nie je nic volne...
Odpovedať
fotik o stane by som neuvazovala ani v strede leta, po jednej svadbe zazitej v nom :-S Romantikus to je ... no to je asi jedina vyhoda, zvlast ked si pocasie nemozes objednat. Ale je to tvoja svadba ked si o tom vzdy snivala, tak sa nedaj ovplyvnit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
suem dakujem... neviem ci som o tom snivala ale moc moznosti nemam :-( maju tam ohrievace tak snad to bude oki...
Odpovedať
fotik mas IP
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky tak chcela by som sa pridat do diskusie, my mame zatial salu kostol farara fotografa a kameramana nevedeli by ste odporucit nejkaho dj?
Odpovedať
ahojte, ja mam svadbu 4. septembra a mam mensi problem s casom svadby, lebo ho musim mat bud o tretej alebo o pol 6 a pozeram ze aj Danka 500 ma prave o pol 6... ale mne sa to zda uz dost neskoro aj napriek tomu ze tiez mam len sobas, lebo mam pocit ze gratulacie zaberu tolko casu ako obrad samotny... Nie je uz neskoro zacat hostinu okolo 7? A na druhej strane o tretej je dost skoro, lebo snubenec byva odomna dost daleko a bojim sa ze by sme nestihali sa ist fotit...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?