Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som zo Sabinova. Kameranana aj fotografa mame, tento rok potrebujem vybavit este kostol a hlavne hudbu, s cim som uz na pokraji zufalstva. Dokonca uz mame objednane uz aj zakusky, co som planovala az na buduci rok, bude nam ich piect znama a ta nam povedala ze ma objednavky uz na august buduceho roka, tak sme objednavali uz teraz. Ostatne planujem riesit az po novom roku, co dufam ze nebude neskoro, lebo je to hruza. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby213 - inak ak ja som vďaka tomuto zistila kedy čo vybavovať,zdalo sa mi to čudné ale už sa veru nečudujem,preto som sálu objednala už v july,,,síce sa rodina na mňa dívala či mi nešiši ale veru nešiší :-D
Odpovedať
čaute baby.. ja som z Bratislavy...tak ja som myslela, že vybavíme kostol tento týždeň,ale ako si sa to nepodarilo :-| , tak že nabudúci týždeň to už musím riešiť. A tiež už mám vybraného kamerana a fotografa ale to tiež až budúci týždeň, tak že okrem sály nemám ešte nič :-| No dúfam, že budúci týždeň to stihnem, lebo teraz to vôbec časovo nevyšlo..
Odpovedať
no my sme na tom tiež podobne jedine čo mame je sala a momentalne tiež riešime kameramana a skupinu a linda maš pravdu s tymi skupinamy je to strašne, inak som z prešova
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ohladne tej saly, je to tak ze zavisi od toho v akom meste mas svadbu, to je velmi podstatneeee...ja som z Myjavy (ak niekto vie kde to je) a myslim si praveze, ze ked sa pojdeme na buduci tyzden pytat ohladne saly, tak myslim ze na mna budu kukat, že čo tam strašim a co stresujem, cize zavisí to hlavne od toho kde v akom mieste svadba bude....
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, baby, s dátum 4. sept. 2010 uvedomujete si že presne za ROK mame svadbu?????? :-))))) SRANDA! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulupaja-ahoj, no ja som mala zapis predvcerom, dnes prave potvrdzujeme restauraciu. Svadbu budeme mat na Lapasi a hostinu nedaleko na ranči Novy dvor-velmi pekne. Ty asi sobas v Nitre, vsak? A restiku ste zohnali? My sme najskor rozmyslali ze v hotely Olympia ale toto je ovela krajsie, nadherne a este aj suma je uzasna tak sme stastni. Chcete mat zivu kapelu? My asi len DJ ak sa podari ale v nich nemam nejaky extra prehlad. Inak co studujes a na ktorej skole? ja na PF UKF-posledny piaty rok-huraaaa!!!tak papa
Odpovedať
Profilova fotka
linda85: uuuf, ty uz mas aj zakusky objednane? do kelu take ja si nechavam nabuduci rok. Davas si vsetko u tej jednej? lebo ja som myslela ze to dame tiez u jednej ze spolu aby s ahostia nebili. Pretoze ked sme vybavovali restiku tak nam povedalal ze spolocne je najlepsie lebo raz sa tam skoro pobili lebo na nevestinej strane mali take zakusky a take flasky s alkoholom a na zenichovom take a jedny si chceli brat od druhych a svadobnym mamam sa to nepacilo. A moja polovicka prisla pred svcerom za mnou s tym ze jeho mamina uz zacala vybavvat po tete nejaku cukrarku. Ja ti neviem, rozmyslala som ze dam upiect do vysluziek pre moju rodinu tiez u znamej, nech si priatelova mamina da upiect do vysluzky tiez pre svojich a na svadobnu hostinu dame take speci aby to pekne vyzeralo na stole. Ale nebudu sa potom svadobcania stazovat ze do vysluzky take nedostali? co poviete? poradte mi...
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt: inak je to tak a vraj v NR je vsetkeho nudza takze treba zacat skoro Priatelov kamos robi DJ, tak dame asi jeho. Len sme s nim uz dlho neboli a rozmyslam ze by sme sa mali stretnut lebo neviem ci ma este taku zalubu... lenkamltr a lulupaja: baby vy ste tiez z NR? akych mate kameramanov a fotografov? riesite uz tieto veci?
Odpovedať
ja som tiez zacala zhanat tieto veci tak skoro len kvoli tomuto foru co mi otvorilo oci :-N pravdupovediac som si predtym myslela o babach ktore planovali tak dlho dopredu ze niesu normalne... teraz vsak neviem pochopit ako to stiahju tie co maju svadbu narychlo a maju na to napr. 2 mesiace =-) baby213 tie vysluzky neviem, my si chceme svadbu platit sami takze si tiez budeme rozhodovat co a ako, takze delenie moja a jeho strana a ktora ma co na starosti v tom sa nevyznam :-o
Odpovedať
Profilova fotka
miruskatt: no ja mam ece rok aj tyzden tyzden :-) ale ked si predstavim ze cca. za rok budem o takomto case kracat k oltaru v svadobnych satach, chyta ma panika =-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby213: Tak tie zakusky objednavala moja mamka tak skoro len preto, ze jej cukrarka povedala, ze uz ma objednavky na august, inak sme to planovali az na buduci rok, ale co uz. U nas je to so zakuskami tak, ze kazda strana si dava robit svoje a to najma preto, ze snubencova mamka je cukrarka, tak ona si ich napecie sama doma a navyse maju podstatne menej pozvanych hosti ako my. S tymi vysluzkami ti neviem poradit, pretoze my si davame napiect zakusky u jednej cukrarky a take budu tak na hostine ako aj vo vysluzke. A navyse slusni hostia by sa nemali stazovat na vysluzku, mozu byt radi, ze nieco dostali. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hm lindus mas pravdu s tymi slusnymi ludmi ale vsade sa najde jeden taky ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, ze vsade sa najde niekto, co bude vymyslat, alebo sa mu nieco nebude pacit, ale na druhej strane kazdemu sa vyhoviet neda, takze nerob si z toho tazku hlavu a urob to tak, aby si bola ty spokojna, ved je to tvoja svadba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,no ja idem za hodinu rezervovat reštiku uz aj so zalohou,tak mi drzte palce nech to vyjde... lenkamltr- ja mam zapis az buduci piatok chodim na SPU-TF,no kameru a foto mam manželov žitnanskych a chcem to mat v zlatom klučiku...a kapelu nejaku vymyslel priatel,takze asi tu,len este neviem kto su ani co,takze to este neviem... baby213:hej som skoro z nitri tam som dlho byvala,ale teraz byvam na dedine,kusok od nitri...no riešim uz nejake veci,hlavbe tu salu dnes chcem poriesit,foto,kameru mam,kapela sa tiez nejako no ...a este kostol-ten nemam zajednany, ale mam vyhliadnuty
Odpovedať
Profilova fotka
linda85: mas pravdu, urobim si podla seba a bude ;-) lulupaja: v akej restike to budes mat? a kamera a foto mas koho?
Odpovedať
Profilova fotka
baby213:no budem to mat v zlatom kluciku na zobore,foto a kamera mam zitnanskych.A ty?
Odpovedať
Ahojte baby, to uz aj kolace treba riesit? To vazne myslite ze tie panie uz maju obsadene? to mi pride dost huste uz... Svadba vyzera byt velmi zaujimavy biznis.. zakazky na rok dopredu :D @Ludka23 - chcela by som sa Ta spytat, pises ze uz si oslovovala skupiny, kde sa asi pohybuju ceny za taku skupinu? @Slniecko - co sa tyka ceny kameramana, tak vacsinou mali ceny ako fotografi v zakladnom balicku, pod 10 tisic nejdu.
Odpovedať
lucikka tak ceny su väčšinou narovnako teda 400-500e, a tie čo sme oslovili my,konkretne Fantasy-PO,Gamma-Vranov,Artix-BJ tak tie chcu 450e so vsetkym tak uvidime ktoru vyberieme
Odpovedať
caute kocky. my mame svadbu 18.9.2010. Mame uz termin v kostole vybaveny, rezerovanu salu, fotografa a kameramana. Do konca roka by som chcela ete hudbu vyriesit a potom sa kto vie kedy k pripravam dostanem, kedze koncim vysku... Ja osobne by som taketo veci neriesila ani teraz, zda sa mi to skoro, ale mam kamosky, co sa tiez vydavaju buduci rok a tie uz maju toolko vybaveneho... Tak som aj ja aspon troska zacala. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby213: ahoj, no my mame pana Petráška ako kamera a foto ale foto mi budu robit vacsinou znami. a hudbu riesim prave v tychto dnoch. ty si na tom ako? brialka: ahoj, vidim ze mame spolocny termin svadby, a sme na tom podobne ako ty-mame vybaveny kostol, restiku, foto a kameru a pracuje sa na hudbe. vraj september je plny svadieb takze vraj by sme to mali vsetko riesit uz teraz...pa
Odpovedať
leni, ty uz vsetko zajednavas teraz? :-N ;-) vyse rok pred terminom? =-) :-N ;-) my tiez planujeme ten termin, ale s pripravami sa chceme rozbehnut asi az v marci.. :-N ;-) a kde to budete mat? x-)
Odpovedať
ahojte my mame tiež datum 18.09 a zatiaľ mame salu,skupina sa tiež rieši a tento tyždeň ideme zhanať kameramana a to je všetko ostatne budem riešiť až tak v maji, juni kedže aj ja končim teraz vyšku takže to najzakladnejšie teraz a zvyšok v priebehu roka., mariyanka nemysliš že to bude v marci už neskoro?
Odpovedať
lenkamltr: ano, aj ja som pocula, ze september je vzdy plny svadieb. aj v kostole nam to povedali, ze septembrove terminy su vzdy prve "vypredane" :-S a je super, ze aj vy ste si vybrali taky peknucky termin svadby ;-)
Odpovedať
ludka, tak ja neviem.. mozno miestnost treba skor.. ale rok dopredu? ved sa "ti dvaja" dovtedy aj rozist mozu,ci nie? :-| ;-) :-) :-) ale ako pise brialka, kedze v septembri je najviac svadieb, asi by sme sa aj my uz mali nakopnut.. :-N ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulupaja: jeeej v kluciku, super, to budete mat dobre, my sme si vybrali mladost a celi sme zitnanskych ale uz su zajednani, tak sme vybrali hvizdosovych. Ale este nie su rezervovani, len mailujeme. Vy ste kedy zajednavali Zitnanskych?
Odpovedať
Profilova fotka
baby213 no ja som uz so zitnanskymi volala aj v juni a uz mali vela obsadeneho a dokial som sa rozhybala tak zostalo par datumov len a tak som ho vzala,minuly pondelok som u nich bola dat zalohu...no dufam,ze to vydrzi a nic sa nestane...
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka: ahoj, vobec to nie je skoro-vsetkych tych kameramana, majitela restiky, dj-ea sme sa pytali ci to nie je skoro a ze vobec nie, bo fakt september je nabity,ja by som na tvojom mieste zacala nieco riesit uz teraz. farar nam odkazal, ze mame prist vo februari ale to viem, ze s datumom bude suhlasit :-) inak nie si nahodou z nitry z klokociny? my to budeme mat na ranči novy dvor pri velkom lapasi-nadherne miesto x-) papa brialka: aj ja som rada, ze je nas tu tolko, co budeme mat svadbicku v ten isty den ;-) tesim sa :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Cafteee babenky! Nooo pekne ste sa rozpisali, ale šak to je dobre :-) Ja mam tiež nejake novinky, tak vam ich tu idem sprostredkovať :-) Takze Kameramana mame rezervovaného - toho z Popradu čo som spomínala - zálohu mu pošleme po presnom overení dátumu na matrike. Dnes ideme o pol 2 po obede kuknut salu - volala som s pani ktora to má na starosti, a už len po telefone posobila velmi sympaticky, cize sa tesim, ak sa nam bude aj nadalej tak pacit ako doteraz (zatial len z foto) tak si ju aj hned dnes zarezervujeme!!!! Hned po obhliadke sali ideme na Matriku, tak som zvedava co nam tam povedia, len dufam ze nebudu na nas kukat jak na degešov, ze co ideme tak skoro, ale my vazne potrebujeme na isto vediet ten termin, no nie? Tak dufam ze nas tam nevytočia! Lebo od terminu zavisi vsetko ostatnee....Nakoniec sme sa s priatelom zhodli na tom, že fotografa asi nebudeme mat, ked som si to zratala, tak to vychadza strasne moc, šak fotograf pýta to iste čo kameraman (skoro), za kameramana budeme cvakat 300 Eur (co je este velmi krásna sumička), čiže nas napadlo, že fotit moze ktokolvek z rodiny, no nie? Moj ujo má perfektný fotak - taká ta vyššia kvalita, cize myslim si ze to bude stačiť. My chceme hlavne perfektne DVD co od toho násho kameramana možme urcite cakat, pretože videla som jeho spracovanie DVD svadby, a MEGA! Takze asi tak.... Ešte musim priatela posúriť, nech sa skontaktuje s DJ-jom a povie mu nech si nás poznačí do diara! :-) Lebo fakt je ten, že september je velmi nabitý svadbami!!! Tak nám drzte dnes päste, nech úspešne vybavíme aj sálu (čo sa nebojim) aj matriku (čo sa dosť bojim) :-))
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte by som bola zabudla, že zoznamko rodičov posunieme asi až na koniec tohto roka, alebo začiatok buduceho... šak načo teraz, teraz sa aj tak o svadbe moc hovorit neda, takze tak!!! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?