Svadba v Septembri 2010. Ako skoro a s čím začať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky! Chcela by som sa s vami poradiť. So snubencom plánujeme svadbu v septembri buduceho roku, cize v roku 2010. S cim zacat ako prvym a ako skoro pred svadbou? Nemam ani len tusenia, ako skoro treba ist vyberat saty, ci ist na urad pre ziadost atd atd... Prosim poradte!
Odpovedať
Profilova fotka
lulupaja...aj my mame zarezervovanych Zitnanskych,a tiez to planujeme v Zlatom Kluciku :-) zitnansky uz budu v Nitre ako doma :-) kedze to mame tyzden po sebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute vsetky. miruskatt jasnacka ze ti drzime palce nech to vsetko dopodne podla tvojich predstav. ;-) Ja uz mam takmer vsetko, vcera som uz zajednala kostol a so skupinou som uz napoly dohodnuta a na 100% im to potvrdim po vikende kedy sa ideme pozriet ako hraju. Dufam, ze to bude super, lebo zatial mam na nich len same pozitivne referencie. :-) Takze ak to vyjde, tak mam vsetko co som si stanovila pre tento rok a ostatne budem riesit az po novom roku. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mauka no tak to je super,budu to tu mat aspom omrknute... :-) A budes to mat v tej hlavnej sale alebo hore?lebo co mi oni hovorili,tak niektory to mavaju v kluciku aj hore,ja to chcem dole v tej hlavnej...kolko planujete ludi..Z mojej planovanej malej svadby sa to nejako rozbehlo a uz teraz to vyzera ze bude okolo 65 ludi...z coho z mojej strany pozyvam 16...
Odpovedať
Profilova fotka
my to planujeme mat hore na tej teraske ,lebo mame len malu svadbu..cca 25-27 ludi :-) ...my sme nikdy netuzili po velkej ,tak sa to snazime zosekat ako sa len da :-) a bude to snad prijemne posedenie(mozno male potancanie) v kruhu tych naozaj najblizsich :-) Ale moja setra mala okolo 80,a mala to v tej spodnej sale,kde planujete aj vy..pre tolko ludi je to naozaj dobra volba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej len ja som chcela malu a nejako sa mi to nepodarilo presadit,priatel ma velku rodinu,ale naozaj pozyva len najblizsich ziadne tetky z druheho kolena a tak ale stale to vychdza tak,ze ich bude mat okolo 45 minimalne,no co uz...Ja si pozyvam,len najblizsich,iba tych ludi co tam chcem,ciza vobec nie celu rodinu...tam v kluciku sa mi to paci,najprv sme chceli beladice a potom to padlo...
Odpovedať
ahojte baby, to ste teda sikovne. fura z vas uz ma pomaly vsetko povybavovane... |-| ja sa ani nechytam, mam pocit ze zíistujem, kontaktujem a ze nic poriadne este nemam. SA ale utesujem tym, ze este mam rok cas.. 8-) nie je tu nejaka z vas z Kosic?
Odpovedať
Ahojte baby, buduce nevesticky ;-) ! Tak sa k tomuto foru pripajam aj ja :). My mame so snubencom termin 25. 9. 2010 - to budu vlastne jeho narodky, tak sme sa rozhodli, ze to uskutocnime prave vtedy :D. Ach jaj, ale zatial este nic poriadne nemame. Ani neviem, kde by som mala zacat. Jedine co uz mame na 100% je sala, kedze u nas, v Bardejove ide tato sala na dracku :). Potom hudbu, kameramana a to je asi aj vsetko. Aj to su to nasi znami :-D. Moj drahy si este musi urobit prijimanie a birmovku, kedze chceme mat sobas v kostole, len mam pocit, ze je to u nas veeeeelmi zdlhave. Ale co uz. Ja by som uz najradsej chcela mat vsetko vybavene, pretoze teraz koncim vysku a to budu hrozne stresy a neviem si to ani predstavit. Ale ak stastlivo zostatnicujem, tak sa pripravam budem venovat az potom asi, ale uz teraz mam z toho strach. Ale hadam to nejako zvladnem. Tak mile nevesticky, vsetkym prajem prijemne pripravy. Majte sa
Odpovedať
mila karkulka009: my mame termin tiez na slubencove narodky. xixi. ved apson na ten datum nezabudnu. heh. a neboj, mas vybavene akurat tak dost, vlastne, asi tak ako aj ja. a tiez statnicujem, tak si myslim, ze budeme prezivat to iste. a moj mily tiez musi absolvovat prijimanie a birmovku... nebudeme dvojcata, ked riesime rovnake problemy? ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, chcela som sa spytat, bude tu mat niektora svadbu na Urade? na Matrike? My hej, a neviem ako skoro je treba prist si vypytat ziadost, aj ked je mi asi jasne ze to zavisí od mesta. My sme mensie mesto. Chcela som ist povodne uz teraz, len nakoniec ma par ludi odhovorilo, ze to ma este cas, ze aj tak mi nic nepovedia a poslu ma domov, s tym ze mam prist vtedy a vtedy....Tak neviem, poradte! Už máme istu sálu a kameramana, a v podstate aj DJ-ja :-) Fotografa asi nakoniec mat nebudeme, tak sme usudili, ze moze kludne fotit aj niekto z rodiny, su to dost palky, a to este aj kameramana mame za celkom ok cenu, napr. na rozdiel od fotografov v BA ktory si pýtaju neskutočne sumy :-/
Odpovedať
Brialka, no neviem, ci nebudeme dvojcata :-D :-D :-D :-D :-D . to mas teda pravdu, aspon si to zapamätaju, kedy sa zenili ;-). A kedy mate termin?
Odpovedať
karkulka009: my mame 18.9.2010 v humennom. sice zijeme obaja v Presove, ale mame cele familie v Humennom, tak sme sa rozhodli, ze za nimi dojdeme my, nie oni ;-) ;-)
Odpovedať
brialka: hmmm, takze humenncanka :-) . ja mam spolubyvajucu od humenneho a moj bratranko si bude brat kocku od humenneho tusim alebo priamo z he. ale neviem presne. a co studujes v po, ak mozem vediet?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babulky tak ja som vcera konecne zarezervovala tu salu uz len poslat peniezky na zalohu..je tam krasne a super pristup.. na bud.tyz.sa ideme spytat do kostola ci nas zosobasia a uvidime co dalej inak miruska kazdy den xodim cez slovansku s malu :-)
Odpovedať
karkulka009: no ono je to tak, ze ja som sa v HE narodila, zili sme tam nedaleko na dedine asi 3 roky a potom sme sa prestahovali do presova. a tu som si nasla mojho buduceho muzicka, humencana 8-) ak uz toto nie je osud tak uz neviem co ine :-D a studujem (jasne, ze to mozes vediet) na fakulte manazmentu, specializaciu marketing. a ty nevies odkial ma bratranko kocku? tststs... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hedunečka - ale anoooo??? už ste na SR? Ja som teraz tento tyzden na Myjave, mam dovolenku, do TT pridem asi az v pondelok vecer....tak by sme sa mohli aj stretnut alebo co, hm? Mne je jedno, kludne :-)
Odpovedať
brialka: no, neviem presne odkial je :-S . ale vola sa zuzka molokacova. mozno by si ju aj poznala, ale mozno ani nie, kedze byvas v po ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirus jj sme na SR aj my dovolenkujeme u babky :-D :-D no neviem kedy mi to vide lebo ideme na rozne miesta nex si to tu ta mala este uzije-teraz tu bol jarmok takze konecneeeee som si oddyxla aj ja mala sa vykolotocovala a od zajtra chceme ist do aquaparku pak do medera do kupelov ci co to tam je pocujte pozerala som ze v tescu maju tie noznicky vzorove, chcela by som ix kupit lebo okraje chcem vystrihovat tak do cikcakova, lenze oni su cele umele a su zabalene, myslite ze to odstrihne ten papier alebo to su len take pre male deti??
Odpovedať
kocky, a co treba zajednavat najskor? restiku a kostol? potom DJ a kameraman.. a co este? :-N ;-) zakusky? :-p saty a obrucky stacia aj neskor, vsak.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mariynka ano najskor kostol, restiku,foto,kamera,DJ ostatne staci aj po novom roku lebo tieto veci byvaju prve vyxytene ja uz som musela menit datum svadby kvoli fotografovi obrucky mas aj do mesiaca hotove :-D :-D no ja musim tento tyz.ten kostol skusit lebo sme to mali mat vonku ale bojim sa aby neprsalo je to taky risk :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby. Tak ja uz mam konecne vsetko co som si stanovila na tento rok, salu, kostol, kameramana, fotografa a hlavne hudbu 8-) (od vcera je zajednana) a neplanovane sa nam podarilo zajednat si aj zakusky :-p . Do noveho roka si dam zrejme pauzu 8-) a potom budem pokracovat pravdepodobne satami. Som strasne rada, ze sa nam to podarilo vsetko vybavit a to hlavne podla nasich predstav. :-)
Odpovedať
my sme boli v kostole a farár sa na nás kukol ako na šalených :-D , že čo tak skoro, že stačí 3 mesiace pred svadbou prísť a potom vypíšeme papiere a dohodneme aj kedy to presne chceme.. všade som tu čítala, že sa nič nestane keď prídem aj rok dopredu , no cítila som sa potom doosť divne :-S tak že mám stále iba sálu, ale tak zajtra idem volať fotografovi, kameramanovi a Dj, dúfam, že oni nebudú na mňa kukať čo tak skoro xi :-D
Odpovedať
ahoj linda, no čo mate nakoniec skupinu Fantasy?boli sme na nich v sobotu pozrieť no neviem boli celkom fajn no mojmu drahemu sa nejak nepozdavaju že spevačka zo skupiny Artix(nad nimi uvažujeme)ma lepši hlas než ta z Fantasy tak neviem ako sa rozhodneme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj luudka, ano mame nakoniec Fantasy. Aj my sme sa boli v sobotu na nich pozriet, trochu nas sice poplietla ta druha svadba a nevedela som sa rozhodnut, ale nakoniec ma presvedcila ta zabava co dokazali urobit a aj referencie od znamych. Artix ani nepoznam, ja som sa hlavne bala, aby som nejaku dobru skupinu vystihla na nas datum, preto vsetky nad ktorymi sme uvazovali uz mali na nas termin obsadene. :-) shasenka co sa tyka toho kostola zalezi to hlavne od oblasti kde mas svadbu, lebo u nas je to tak ze uz na zaciatku augusta ziadali snubencov, ktori budu mat svadbu v roku 2010 aby sa prisli nahlasit na faru, aby nas vedeli rozdelit na predmanzelske kurzy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte babenky, tak my mame už isté: Sála DJ Kameraman Matrika - tam sme sa boli informovať a povedali ze staci prist do konca tohto roka, ze aj tak na sept.2010 este nikoho nahlaseneho nemaju,ani sa nikto pytat nebol.... a este zoznamko rodičov - tento rok a to je asi tak vsetko co chcem tento rok mat ISTÉ! :-) Fotografa asi mat nebudeme, alebo ak sa nakoniec rozhodneme, tak je jeden co super foti z naseho mesta, on to ma ako hobby, cize tomu staci aj 2 mesiace pred svadbou povedat.... Teraz este tak sikovno sikovno chudnut do šiat!!! :-)) Nech potom nebudem sklamana ked v tych salonoch nic nezapnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte ,aj sa sa pridavam s tym co mame uz zajednane: Salu, kamera, foto, o Dj sa rozhodne cez vikend a za fararom mame ist po novom roku-ale s tym problem nebude ked sa dobre pozname :-) kedze v rodine mam cukrarku ,zakusky urcite budu:) a ako ty Miruskatt ostatne veci asi az po novom roku, len sa bojim ci to budem stihat kedze koncim VS a cakaju ma statnice-no vsetko zostane asi na mojom drahom ;-) ale nie...si to podelime.Inak neplanuje si niektora z vas robit doma sama pierka pre hosti?Lebo ja to planujem a taktiez aj vyzdobu saly a auta...snad sa nam to podari...papa
Odpovedať
Profilova fotka
Lenkamltr - u nas je to presne naopak, svadba prevazne na mne, pretoze snubenec ma v maji statnice - i ked on to myslim ze zvlada hravo - ako celu VS :-) na Bc.statnice sa dokonca tešil :-))))) sranda no... Pierka si asi nebudem robit doma, ja na toto nemam ruky :-) a v podstate sa mi s tym nechce prplať, lebo urcite by som kazdu stuzku mala inu :-D ... cize kupime, to neni zase az taka polozka, na rozdiel od inych veci :-) Vyzdobu saly budem urcite robit ja a nieco aj na auto vymyslime, i ked mne sa paci aj taka velka mašla, ale to sa este uvidí.
Odpovedať
Profilova fotka
Miruskatt-ved aj doteraz bolo takmer vsetko na mne no ale ja zisitim, podiskutujem spolocne so snubencom a je to... :-) praveze mna take veci dost bavia-tie pierka, aj sestre na svadbu sme doma robili ;-) no ved uvidime ako to dopadne...to mas pravdu nie je to az taka polozka, su aj vacsie :-| aj ja chcem taku velku maslu na auto,takze mame rovnaky nazor-jeeej.pa
Odpovedať
Profilova fotka
lenkamltr - ja planujem...najskôr som myslela že kupíme,ale veď som neni hádam krivá :-D a nejako to zvládnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa bola minulý týždeň pozrieť v našej svadobnej agentúre čo máme v Považskej, tak ma tam víde foto plus video 250 €,,,dobré nie???? robí to jedna osoba naraz,požičala som si aj nejaké video a foto a celkom sa mi to páčilo,len musím ísť ešte doniesť zálohu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
waau kosta foto aj video za 250 eur??? :-o to super cena, ja mam tu na vychode video za 330 eur a foto 140 eur a to sa mi zdala super cena v porovnani s inymi co som pozerala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?