Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • ery, neboj, na Teba sa nehnevam, ako by som mohla. 😵 😵 😵 no a na tu slavnu kapelu myslim kazdy den, takze si nepokazila nic... Totiz v spalni mam urobenu taku veliku kolaz z fotiek z detailov zo svadby a hned ked sa postavim z postele, vidim ju. No a tym samozrejme myslim na svadbu a hlavne na to, co sa nepodarilo. A hned od rana mam super naladu... 😒 ... no a ked este je vonku tma a prsi, ide ma uz celkom trafit slak... 😠 ... asi tu kolaz zo steny dam dolu a dam si tam plagat macka uska... 😬

• dani, tak ty teda vies ako si pokazit kazde rano.... 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬
    ako keby ti nestacilo anglicke pocasie 😃 😃 😃 😃
    daj tam radsej spidermana... 😉

• aj aj som dostala od sestry na x mas taky obraz z fotiek zo svadby ale nejako nema manzelik cas mi to zavesit 😛 ale v sobotu bol na zurke a prisiel neskoro tak by som to mohla vyuzit v prospech dokoncovaciek v byte lebo je tam toho este dost rozrobeneho 😛 😛 😛 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • kika, mne tiez nemal cas moj mi zavesit nejake veci..vesiak na kluce, dalsi vesiak..tak som zobrala vrtacku a vyvrtala si diery sama... 😃 😃 a drzi do dnes 😃 😃 😃 😃

• Spidermana nemusim... to by som skusila radsej nieco veselsie..... FUNESA si tam dam a hotovo!!! 😃 😃 😃 😃

• alebo funesa....a je to!!!!!!!! 😵 😵 😵

• miri, tak na to vrtanie by som si sama netrufla. Co ja viem kade vsade vedie elektrika???!!! 😬 Anglicania su strasne divni, takze neviem, co od nich cakat...

• no tiez pravda..xi..ale mne to vyslo...tak ja padam...zas meskam..papaaaaaa 😃

• helouky 🙂
    miri, jedinakovcov je ako maku, a je pravda, ze je to rod pochadzajuci z kysuc 😉
    ja viem iba o jednej manzelovej sesternici, ktora je v irsku aj s manzelom a malou Annie
    na oznamko sme dali fotky z dovolenky v italii, kokretne z neapolskeho vlaku (prechod medzi vagonmi)
    i 😃 😃 vtedy sme tam zazili nenormalnu srandu - spomienky... ach, ale imidz na nej je uz davno neaktualny. akurat pred dvomi tyzdnami som si dala novy strih

nak v blave to dnes vyzeralo na prvy jarny den, slnce sa skerilo na plne obratky 😎

mill, ery odporucam na obrucky aj ja 😉

• Ahoj bella, ked som ta tu takto nacapala... alebo ty nas??? 😬
    Dufam, ze sa Tebe aj babatku dari a obaja rastiete tak, ako mate 😉
    Inak, v nedelu s kockami planujeme stretko, neviem, ci ti ywett stihla napisat... a mozno som uz pisala aj ja... neviem, hlava derava... ale mala by si na nas cas? Bude to v TN v Savana Cafe. Kika ti moze podat viac detailikov. Rady by sme ta tam uvideli. 😎

• uz som citala, ywett mi poslala, len stale neviem co bude na vikend. tak som este nedala stopro odpoved.
    manzelik ide lyzovat z firmy na vikend. ja auticko sice mam, ale nechcem ist sama do trencina. drahy sa o mna boji 😬
    uz mas po praci?

• Dobre teda, budeme velmi radi, keby ste sa (brusko a ty 😬 ) prisli ukazat, ale ked nie teraz, tak nekdy priste. No a ja po praci este nemam, ale viem uz, ako sem ist bez toho, aby to veduci zbadal. 😃 Sedi mi sice rovno za chrbtom, ale ja si MS stlacim do maleho okna a este mu aj vyhlad na obrazovku zaclonim hlavou a tak to vyzera, ze pisem emaily, ktore su sucastou mojej prace.... 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 si dobra
    ja uz som hura doma, ale periem a chystam sa robit na veceru bryndziaky. uz tyzden mam na ne chut 😛
    plus hrba neopravenych pisomiek ma caka 😒 blee

• juuuj, ty ma teraz bryndzovymi haluskami neprovokuj... dala by som si... len sa mi ich nechce robit. 😞 ... to struhanie zemiakov a hadzanie do vody ma ubija... 😒

a neopravene pisomky??? ty si pani ucitelka??? 🤔 to mi uslo... 😬 takze musim davat pozor na ypsilony, co? 😃 😃 😃

• co si? mna ipsiloni vobec nerozhadzu 😃 😃
    dani, vsak ti vravim, tyzden mam na nech chut, len som leniva ich robit, ale dnes uz naozaj musim 😃

aj preto som mlcala ako ryba - my chudobni ucitelia mame v zborovni dva pocitace, pri ktorych stale dakto sedi a aj tak poriadne nefunguju...no co ti budem rozpravat. Sice mame multimedialne ucebne, v ktorych decka robia bordel a ucitelia tam ani poriadne nemozu ist, lebo su dve vyvolene kolegyne, ktore maju odtial kluce.. no povedz, ako u deb...v 😠

• Sponzor fóra
  • no pekne si dopadla... tak to moze byt len na Slovensku 😠 ... a co vlastne ucis? a detvaky ta posluchaju?

• vivat slovakia! esteze tak milujeme svoju vlast, ze tu stale zostavame 😐
    ucim anglinu, aj slovencinu mam v kombinacii, ale ju neucim. detiska posluchaju. najma teraz pred vysvedckom 😃 😃

• Ahojte panicky a nevesticky buduce 🙂

• ahojky 😵 a uz sa aj lucim, lebo petko ide z prace a ja tie haluchy este nemaaaam pomoooc 😬

• Bella a ja, ze konecne pokecame 🙂 nemas foto tehu bruska? 🙂

• mam nejake, mozem pridat, len ich trochu pozmensujem a upravim.

dojedene, odfukujem, este pisomky a som na dnes za vodou 😎

• Tak pridaj, sa tesim 🙂 inak vsetko v poriadku? Kde to teraz byvate?

• vsetko klape nastastie. byvame v petrzalke v Pegase na vysehradskej

• ahojte baby 😵 ako sa mavate? ywett uz sa tesim na nedelu kto vlastne vsetko ide?

bella ahooooooj si mi narobila chute zajtra budu halusky 😃 😃 😃 ako sa ma babtko? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• babatko som myslela teda chlapciatko 😬 😬 😬 😵 😵 😵

• *Bella, tak Petrzalka? hm, tak to sme daleko od seba 😞 , ale mozno niekedy na Obchodnej Ta uvidim kocikovat 😉
    *Ery, juj to ju tuto nedelu uz? No vidis, aj by som zabudla 😞, vsak pozri tabulecku, kto vsetko ide 🙂

• Vsak teraz som zistila, ze my sme sa ani na hodine nedohodli?

• ywett myslim ze sme to tu pisali tak par stran dozadu ak mas chvilku tak hladaj 😬 ja som navrhla o 17 tej zatial vyhovuje, Ty si na tom ako? budes moct?

• Juj, mojka nemam cas citat...vobec vas nestiham citat... 😐 mrzi ma to, ale nestiham...
    ...mala som tu maminku, teraz tu mam sesternicku... 😉
    My ideme den predtym na ples, tak hadam na druhy den sa stihnem dat do 17tej dokopy 😃 😴

• no ved ja viem ze nemas kedy prave preto som Ti to napisala 😃 😃 😃 neboj do piatej sa das isto do gala 😎 🙂 este si zavolame oki? a vies co????

v nedelu bol STANKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 uz tu bude iba do leta potom odchadza 😒 😠 😐 😞 😞 😞 😞 😢 😒 😠 😐 😞 😞 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Romantické miesto pre vysnívanú svadbu💍v Chateau Šarkan.

AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov