Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
**mill, teraz som prisla z prace a pracuje sa na tom...... ;-) uz mam tri x-) **bell, petko ako petko jr.? :-)
Odpovedať
a bell, veru, tu v UK je neuveritelne vela kraaaasnych veciciek na mimi..zrovna vcera som skoro neodolala a kupila v Mexe take nenormalne krasne ponozticky, rukavicky a ciapocku..taky set...no bozskeeeeeeee x-) x-)
Odpovedať
tak baby rychlo kuknite.....sa mi to podarilo sem dat.....ale ta kvalita sa zhorsila ked som to davala na iny typ formatu.... ]-(
Odpovedať
x-) vyzer to proficky, si sikulka. ta prva je krasna fotecka x-)
Odpovedať
ta prva? hm...dakujem x-) x-) x-)
Odpovedať
je to riadna makacka, my ked sme to robili, tak xyz-krat sme museli formatovat, potom ked sme to dali tlacit (ako fotky ) tak to zase dobre nevychadzalo ako sme chceli aj so vsetkymi upravami... no slovom eine grosse katastrofe :-N nuz ale v konecnom dosledku, rada by som si svadbicku celu aj s pripravami este raz chcela uzit x-) x-)
Odpovedať
no ved toho sa bojim najviac....tlacit to...to nebude take easy :-S :-S :-S :-S :-S a vy ste mali ake? daj do albumu, kuknem ;-) ved s tymto sa babrem od vcera vecera....som najskor musela postahovat z netu rozne pisma, potom som zistila, ked som ich stiahla asi 50, ze su bez diakrity...tak ma skoro vystrelo :-N
Odpovedať
kde si mill?? ja to o chvilu zmazem...
Odpovedať
u nas som ja komentovala a hovorila co ako sa mi paci, aj som sa o nieco pokusala :-p a potom mi s tym peto fantasticky pomohol - lebo by som sa s tym babrosila doteraz :-D
Odpovedať
tak to si mala stastie....ja tomu nerozumiem a je to dost amaterske :-| :-S
Odpovedať
ale co si ??? vsak ty taky perfekcionista si das na vsetkom zalezat, tak aj oznamka ti urcite vyjdu tiptop ;-)
Odpovedať
:-N :-N :-N :-N :-. tak vdaka x-) davam si zalezat ale ked to neviem tak sa mozem aj na hlavu postavit... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte trencanky ;-) ....ja tu len tak na skok..... erytrea - som Ta hypnotizovala v piatok na obede v Maxe :-D :-D :-D Ja viem, ze ma nepoznas ani ja Teba, len z videnia....lebo sem chodim 2roky a uz tu baby poznam velmi dobre (aspon z videnia niektore). Som Ta nevedela zaradit.....som sa na Teba tak intenzivne pozerala, ze uz som cakala, kedy mi na to nieco povies.....dufam, ze Ti chutila ryza s maskom :-D :-D :-D mala som to tiez....a ked som Ta dnes videla opat v Maxe tak uz mi bliklo odkial Ta poznam :-D :-D :-D .....len aby si vedela :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
idem hodit sprchu, este vytlacit testy a spat, lebo mi hrozi ze zase zaspim do roboty ]-( pa cica a nepretazuj sa velmi :-)
Odpovedať
janina ...... kika :-D :-D :-D :-D tak snad jej nezabehlo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a veru, kde sa kika tulas???????? :-N =-)
Odpovedať
oki, tak si uzi sprsku, a dobre sa vyspi :-) a ja sa asi musim pretazovat....som zistila, ze ked robim nieco a ide to "hladko" tak sa potom neuspokojim s vysledkom :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja proste potrebujem k zivotu stres a adrenalin :-D :-D :-D
Odpovedať
jani no jasne ze si uz pamatam :-D :-D :-D :-D :-D a si predstav aj presne viem kedy to bolo :-D vsimla som si ze na mna kukas :-D :-D :-D :-D aj som si tak v duchu hovorila, ze to co? to kto je ked tak kuka na mna :-D :-D :-D :-D :-D ale dnes som Ta uz nevidela, normalne ked ma nabuduce uvidis sa mi prihovor lebo ja by som Ta asi druhy krat este nespoznala x-) tak v poho do mna sot aspon budem sa zoznamime 8-) ;-) :-) x-) bella jeeeeeeeeeeeeeeej Londyn je krasny aj ja sa tam chystam ale asi az v auguste lebo kamka caka babo v juni tak ju pojdem pozriet x-) a mas aj albumik s malickym? hod nejake foto 8-) miri no pekny wecer zelam ;-) akurat som konecne odzdobila stromcek a schovala celu vianocnu vyzdobu ;-) :-) x-)
Odpovedať
kika, ahooooj :-) :-) :-) ja som odzdabala minulu nedelu este so sestrou.... a kuk moj album...som robila oznamka..a teraz som dve aj vytlacila.....ale ine....len mi chyba dierkovacka ]-(
Odpovedať
miri ta prva foto can be ale doplnila by som tam mena ake tam patria do kazdeho dna, vyznacila aky v poradi je to tyzden a napisala tam aj mesiac hore do rohu nech je to autenticke s kalendarom a este plus adresa ale to tu radsej nepis :-p ;-) :-)
Odpovedať
hm.....to je tiez dobry napad..teraz ked sa s tym rypem dva dni ]-( ]-( ]-( ]-( ale adresy jasne... x-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
pod na icq 8-)
Odpovedať
ved som :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
erytrea - :-D :-D :-D :-D rada....
Odpovedať
a dnes si ma kde videla? ved som tam bola len chvilku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v Orsay ;-)
Odpovedať
bru noc baby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bella, ty kokso, to uz je skoro pol roka???!!! :-. Booze, ten cas nenormalne leti, za chvilu ti uz bude fesak aj frajerky domov vodit :-D :-D :-D
Odpovedať
dani no veru tiez som gulala ociskami ze pfuuuuu uz pol roka no nenormalne to uteka :-N nedela sa bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizi x-) kedy prides domov?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ...kupovali ste uz niekde v okoli podbradniiky pre nevestu a zenicha, alebo si ich davate len robit?
Odpovedať
Profilova fotka
ery, do BA prilietam v sobotu o 10 vecer a uz sa nenormalne tesim x-) x-) x-) jerry23 - prepac, neviem Ti pomoct. My sme mali cez seba previazany iba obycajny biely obrus. Tiez to bola docela sranda. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?