Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • **mill, teraz som prisla z prace a pracuje sa na tom...... 😉 uz mam tri 😵

**bell, petko ako petko jr.? 🙂

• a bell, veru, tu v UK je neuveritelne vela kraaaasnych veciciek na mimi..zrovna vcera som skoro neodolala a kupila v Mexe take nenormalne krasne ponozticky, rukavicky a ciapocku..taky set...no bozskeeeeeeee 😵 😵

• tak baby rychlo kuknite.....sa mi to podarilo sem dat.....ale ta kvalita sa zhorsila ked som to davala na iny typ formatu.... 😠

• Sponzor fóra
  • 😵 vyzer to proficky, si sikulka. ta prva je krasna fotecka 😵

• ta prva? hm...dakujem 😵 😵 😵

• je to riadna makacka, my ked sme to robili, tak xyz-krat sme museli formatovat, potom ked sme to dali tlacit (ako fotky ) tak to zase dobre nevychadzalo ako sme chceli aj so vsetkymi upravami... no slovom eine grosse katastrofe 😬 nuz ale v konecnom dosledku, rada by som si svadbicku celu aj s pripravami este raz chcela uzit 😵 😵

• no ved toho sa bojim najviac....tlacit to...to nebude take easy 😒 😒 😒 😒 😒
    a vy ste mali ake? daj do albumu, kuknem 😉
    ved s tymto sa babrem od vcera vecera....som najskor musela postahovat z netu rozne pisma, potom som zistila, ked som ich stiahla asi 50, ze su bez diakrity...tak ma skoro vystrelo 😬

• kde si mill?? ja to o chvilu zmazem...

• u nas som ja komentovala a hovorila co ako sa mi paci, aj som sa o nieco pokusala 😛 a potom mi s tym peto fantasticky pomohol - lebo by som sa s tym babrosila doteraz 😃

• tak to si mala stastie....ja tomu nerozumiem a je to dost amaterske 😐 😒

• ale co si ??? vsak ty taky perfekcionista si das na vsetkom zalezat, tak aj oznamka ti urcite vyjdu tiptop 😉

• 😬 😬 😬 😬 😕 tak vdaka 😵
    davam si zalezat ale ked to neviem tak sa mozem aj na hlavu postavit... 😐

• Ahojte trencanky 😉
    ....ja tu len tak na skok.....
    erytrea - som Ta hypnotizovala v piatok na obede v Maxe 😃 😃 😃 Ja viem, ze ma nepoznas ani ja Teba, len z videnia....lebo sem chodim 2roky a uz tu baby poznam velmi dobre (aspon z videnia niektore). Som Ta nevedela zaradit.....som sa na Teba tak intenzivne pozerala, ze uz som cakala, kedy mi na to nieco povies.....dufam, ze Ti chutila ryza s maskom 😃 😃 😃 mala som to tiez....a ked som Ta dnes videla opat v Maxe tak uz mi bliklo odkial Ta poznam 😃 😃 😃
    .....len aby si vedela 😃 😃 😃 😃

• idem hodit sprchu, este vytlacit testy a spat, lebo mi hrozi ze zase zaspim do roboty 😠
    pa cica a nepretazuj sa velmi 🙂

• janina ...... kika 😃 😃 😃 😃 tak snad jej nezabehlo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    a veru, kde sa kika tulas???????? 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • oki, tak si uzi sprsku, a dobre sa vyspi 🙂
    a ja sa asi musim pretazovat....som zistila, ze ked robim nieco a ide to "hladko" tak sa potom neuspokojim s vysledkom 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    ja proste potrebujem k zivotu stres a adrenalin 😃 😃 😃

• jani no jasne ze si uz pamatam 😃 😃 😃 😃 😃 a si predstav aj presne viem kedy to bolo 😃 vsimla som si ze na mna kukas 😃 😃 😃 😃 aj som si tak v duchu hovorila, ze to co? to kto je ked tak kuka na mna 😃 😃 😃 😃 😃 ale dnes som Ta uz nevidela, normalne ked ma nabuduce uvidis sa mi prihovor lebo ja by som Ta asi druhy krat este nespoznala 😵 tak v poho do mna sot aspon budem sa zoznamime 😎 😉 🙂 😵

bella jeeeeeeeeeeeeeeej Londyn je krasny aj ja sa tam chystam ale asi az v auguste lebo kamka caka babo v juni tak ju pojdem pozriet 😵 a mas aj albumik s malickym? hod nejake foto 😎

miri no pekny wecer zelam 😉 akurat som konecne odzdobila stromcek a schovala celu vianocnu vyzdobu 😉 🙂 😵

• kika, ahooooj 🙂 🙂 🙂
    ja som odzdabala minulu nedelu este so sestrou....
    a kuk moj album...som robila oznamka..a teraz som dve aj vytlacila.....ale ine....len mi chyba dierkovacka 😠

• miri ta prva foto can be ale doplnila by som tam mena ake tam patria do kazdeho dna, vyznacila aky v poradi je to tyzden a napisala tam aj mesiac hore do rohu nech je to autenticke s kalendarom a este plus adresa ale to tu radsej nepis 😛 😉 🙂

• hm.....to je tiez dobry napad..teraz ked sa s tym rypem dva dni 😠 😠 😠 😠
    ale adresy jasne... 😵
     😃 😃 😃 😃 😃 😃

• pod na icq 😎

• ved som 😃 😃

• erytrea - 😃 😃 😃 😃 rada....

• a dnes si ma kde videla? ved som tam bola len chvilku 😉

• v Orsay 😉

• bru noc baby 😵

• bella, ty kokso, to uz je skoro pol roka???!!! 😕 Booze, ten cas nenormalne leti, za chvilu ti uz bude fesak aj frajerky domov vodit 😃 😃 😃

• dani no veru tiez som gulala ociskami ze pfuuuuu uz pol roka no nenormalne to uteka 😬

nedela sa bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizi 😵 kedy prides domov?

• ahojte kocky

...kupovali ste uz niekde v okoli podbradniiky pre nevestu a zenicha, alebo si ich davate len robit?

• ery, do BA prilietam v sobotu o 10 vecer a uz sa nenormalne tesim 😵 😵 😵

jerry23 - prepac, neviem Ti pomoct. My sme mali cez seba previazany iba obycajny biely obrus. Tiez to bola docela sranda. 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov