Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • **mill, teraz som prisla z prace a pracuje sa na tom...... 😉 uz mam tri 😵

**bell, petko ako petko jr.? 🙂

• a bell, veru, tu v UK je neuveritelne vela kraaaasnych veciciek na mimi..zrovna vcera som skoro neodolala a kupila v Mexe take nenormalne krasne ponozticky, rukavicky a ciapocku..taky set...no bozskeeeeeeee 😵 😵

• tak baby rychlo kuknite.....sa mi to podarilo sem dat.....ale ta kvalita sa zhorsila ked som to davala na iny typ formatu.... 😠

• Sponzor fóra
  • 😵 vyzer to proficky, si sikulka. ta prva je krasna fotecka 😵

• ta prva? hm...dakujem 😵 😵 😵

• je to riadna makacka, my ked sme to robili, tak xyz-krat sme museli formatovat, potom ked sme to dali tlacit (ako fotky ) tak to zase dobre nevychadzalo ako sme chceli aj so vsetkymi upravami... no slovom eine grosse katastrofe 😬 nuz ale v konecnom dosledku, rada by som si svadbicku celu aj s pripravami este raz chcela uzit 😵 😵

• no ved toho sa bojim najviac....tlacit to...to nebude take easy 😒 😒 😒 😒 😒
    a vy ste mali ake? daj do albumu, kuknem 😉
    ved s tymto sa babrem od vcera vecera....som najskor musela postahovat z netu rozne pisma, potom som zistila, ked som ich stiahla asi 50, ze su bez diakrity...tak ma skoro vystrelo 😬

• kde si mill?? ja to o chvilu zmazem...

• u nas som ja komentovala a hovorila co ako sa mi paci, aj som sa o nieco pokusala 😛 a potom mi s tym peto fantasticky pomohol - lebo by som sa s tym babrosila doteraz 😃

• tak to si mala stastie....ja tomu nerozumiem a je to dost amaterske 😐 😒

• ale co si ??? vsak ty taky perfekcionista si das na vsetkom zalezat, tak aj oznamka ti urcite vyjdu tiptop 😉

• 😬 😬 😬 😬 😕 tak vdaka 😵
    davam si zalezat ale ked to neviem tak sa mozem aj na hlavu postavit... 😐

• Ahojte trencanky 😉
    ....ja tu len tak na skok.....
    erytrea - som Ta hypnotizovala v piatok na obede v Maxe 😃 😃 😃 Ja viem, ze ma nepoznas ani ja Teba, len z videnia....lebo sem chodim 2roky a uz tu baby poznam velmi dobre (aspon z videnia niektore). Som Ta nevedela zaradit.....som sa na Teba tak intenzivne pozerala, ze uz som cakala, kedy mi na to nieco povies.....dufam, ze Ti chutila ryza s maskom 😃 😃 😃 mala som to tiez....a ked som Ta dnes videla opat v Maxe tak uz mi bliklo odkial Ta poznam 😃 😃 😃
    .....len aby si vedela 😃 😃 😃 😃

• idem hodit sprchu, este vytlacit testy a spat, lebo mi hrozi ze zase zaspim do roboty 😠
    pa cica a nepretazuj sa velmi 🙂

• janina ...... kika 😃 😃 😃 😃 tak snad jej nezabehlo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    a veru, kde sa kika tulas???????? 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • oki, tak si uzi sprsku, a dobre sa vyspi 🙂
    a ja sa asi musim pretazovat....som zistila, ze ked robim nieco a ide to "hladko" tak sa potom neuspokojim s vysledkom 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    ja proste potrebujem k zivotu stres a adrenalin 😃 😃 😃

• jani no jasne ze si uz pamatam 😃 😃 😃 😃 😃 a si predstav aj presne viem kedy to bolo 😃 vsimla som si ze na mna kukas 😃 😃 😃 😃 aj som si tak v duchu hovorila, ze to co? to kto je ked tak kuka na mna 😃 😃 😃 😃 😃 ale dnes som Ta uz nevidela, normalne ked ma nabuduce uvidis sa mi prihovor lebo ja by som Ta asi druhy krat este nespoznala 😵 tak v poho do mna sot aspon budem sa zoznamime 😎 😉 🙂 😵

bella jeeeeeeeeeeeeeeej Londyn je krasny aj ja sa tam chystam ale asi az v auguste lebo kamka caka babo v juni tak ju pojdem pozriet 😵 a mas aj albumik s malickym? hod nejake foto 😎

miri no pekny wecer zelam 😉 akurat som konecne odzdobila stromcek a schovala celu vianocnu vyzdobu 😉 🙂 😵

• kika, ahooooj 🙂 🙂 🙂
    ja som odzdabala minulu nedelu este so sestrou....
    a kuk moj album...som robila oznamka..a teraz som dve aj vytlacila.....ale ine....len mi chyba dierkovacka 😠

• miri ta prva foto can be ale doplnila by som tam mena ake tam patria do kazdeho dna, vyznacila aky v poradi je to tyzden a napisala tam aj mesiac hore do rohu nech je to autenticke s kalendarom a este plus adresa ale to tu radsej nepis 😛 😉 🙂

• hm.....to je tiez dobry napad..teraz ked sa s tym rypem dva dni 😠 😠 😠 😠
    ale adresy jasne... 😵
    😃 😃 😃 😃 😃 😃

• pod na icq 😎

• ved som 😃 😃

• erytrea - 😃 😃 😃 😃 rada....

• a dnes si ma kde videla? ved som tam bola len chvilku 😉

• v Orsay 😉

• bru noc baby 😵

• bella, ty kokso, to uz je skoro pol roka???!!! 😕 Booze, ten cas nenormalne leti, za chvilu ti uz bude fesak aj frajerky domov vodit 😃 😃 😃

• dani no veru tiez som gulala ociskami ze pfuuuuu uz pol roka no nenormalne to uteka 😬

nedela sa bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizi 😵 kedy prides domov?

• ahojte kocky

...kupovali ste uz niekde v okoli podbradniiky pre nevestu a zenicha, alebo si ich davate len robit?

• ery, do BA prilietam v sobotu o 10 vecer a uz sa nenormalne tesim 😵 😵 😵

jerry23 - prepac, neviem Ti pomoct. My sme mali cez seba previazany iba obycajny biely obrus. Tiez to bola docela sranda. 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Rómerov dom
    Bratislava
    ❤Lokalita v centre mesta
    ❤ Historický interiér
    ❤ Svadba pod hviezdnou oblohou
    ❤ Ideálne priestory pre menšie svadby
    ❤ Možnosť prenájmu ZADARMO!
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov