Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
@mill kuk do mojho albumu...
Odpovedať
Profilova fotka
Lom, kuk do IP 8-)
Odpovedať
lom x-) skus sa spytat niekde konkretne v parfumerke oni Ti poradia pokial teda natrafis na normalnu predavacku :-p :-p :-p ja mam vo FANe kamosku a ta mi vzdy poradi, osobne mam skusenosti len so znackou Loreal a konkretne sa ten moj vola TRUE MATCH tusim tak sa vola 8-) x-) a som s nim spokojna ale aj ta nova kozmetika od GOSH je celkom fajn, a zalezi aj podla ceny kolko chces do toho investovat ale najlepsie je sa ist osobne opytat alebo poziadat o vzorku ;-) :-)
Odpovedať
@ery dakujem..aspon troska potrebujem zorientovat... :-)
Odpovedať
halo? je tu niekto?
Odpovedať
ery ja tu ale ty uz asi ee :-D :-D
Odpovedať
@ery a dannynja aj ja...
Odpovedať
lom no sme sa tu vcera teda obisli :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
dobry vecer x-) kde ste vsetky?
Odpovedať
@dannynka no jo...ale neva... @ery pracujem.. :-| :-S
Odpovedať
bry vecer cice x-)
Odpovedať
@miriama ahojcek...a aj dobru nocku...uz mi klipkaju oci...papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobru noc lom zelam a pekny zaciatok noveho tyzdna...a to aj ostatnym prajem... zajtra idem na pohovor tak drzte palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, vela stastia...Daj vediet ako si dopadla, papa ;-) Pekny nastup do pracovneho tyzdna vsetkym...
Odpovedať
ahojte devy...prave som zaplakala v trnavskej teme, ze od nejakej 11-etj makam ako srob..a nezmenila som si jeden parameter v programe, v ktorom pracujem a vsetko je tym padom zleeeee ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( vsetka robota moze ist do kosa...do kelu...a to som este dostala aj hubovej polievky a o, ze nepoccuvam a tak...dnes nemam dobry den... dufam, miri, ze ty si dopadla lepsie..a to ma este drahy rano nastval, lebo ze co mam co frflat na to, ze zacnem chodit do prace do bratislavy po rodicovskej dovolenke...ze sak som oddychnuta..no som myslela,z e donho neico smarim..lebo celu matersku som si vyvalovala sunky...asi ho stve, ze rano obraidim malu, nachystam ranajky pre celu rodinu a potom malu odprevadim do skolky, tak aby si mohol pospat a pekne sa zobudit...to ho nestve, ze ja vstavam o 5:45 a on vylieza z postele, ekd mam ja uz nakupene, stupel v skolke a tak...viete co..no normalne ma fakt nastval..resp. skor mi je z toho do placu...a tak som si povedala, ze dnes nech si robi veceru sam... 8-(
Odpovedať
prave pozeram popri kave "step by step"...akurat sa im nartodila dcera lily...az mi slzy vysli...tusim si idem pozriet fotky stuplika...
Odpovedať
ahoj lom, tusim mas dnes den blbec..a to riadny.... neboj, den uz konci tak snad sa ti vstane tou lepsou nohou.. a viem o com pises....niekedy su chlapi akoby z marsu...a asi aj su... ]-( ]-( skoda to rozoberat... ta cast ked sa narodila Lilly je veru dojak....ja som tiez take urevane :-N :-N :-N a dopadlo dobreeeee....diiiiiiiiiiiiiiiiiik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Stiham Vas kocky moje len pozdravit...pekny tyzden
Odpovedať
ywett-aj ja Tebe prajem krasny tyzden ;-)
Odpovedať
bre ranko...ja akosi nemozem spavat :-( :-(
Odpovedať
@miriama mi hovor...a potom sa zrazu vypnem a som ako by ma do vody hodil a rano nie a nie vstat...uz ma stihlo prefukat, ale krasne svieti slnko...idem makat na tej pokazenej vcerajsej robote...vecer som sa do toho pustila, ale uz som to nedokazala tak dobre spravit... @ywett aj tebe pekny...ako byvanie? @dannynka aj tebe...a rodinke tiez... a vsetkym ostatnym devam tiez krasny den i tyzden...
Odpovedať
Profilova fotka
to: lomnicka citala som o tomto kedysi dobry vtip - ako manzel sa stale manzelky vypytoval, "co cely den robila", ked nie je hotove tamto a hento...mozno by si sa mala raz zatat a nech rannu tiradu vybavi on...asi by si to viac vazil, co vsetko robis
Odpovedať
Profilova fotka
to: miriama povedala som, ze chcem do tvaru "ako sa viazalo kedysi" :-D :-D :-D to: milluska babena sa s pupavou vynasla :-D ...ja tak velmi TN nepoznam a az pri zhanani bonboniery na poslednu chvilu (ako obycajne) sme zistili, ze v Priore je tiez kvetinarstvo :-D
Odpovedať
@gaia kvetinarstvo - ale naomi je naomi...presne ako tu v trnave - orchidea je orchidea... :-) raanu torturu...no tak to radsej nie, lebo by bol nervny na stuplika a to nepotrebuje ani jeden z nas..bolo by to bez ucesania, bez nakremovania (co treba, lebo amme problemy s pletou), bez desiaty a tak...ale veceru varil vcera on...nehovoriac o tom, ze dnes ma stihol tiez dobre nabrusit...stal/sedel mi za chrbtom, ze kedy uz dokoncim pracu, ktoru som vcera posahala...neznasam ]-( , ked mi niekto stoji za chrbtom, nech uz je to z akehokolvek dovodu...nevedela som robit...a kazdych 10 sekund sa ma pytal, ci uz hotovo..vcera bolo, ze to staci odniest dnes poobede, dnes zas, ze rano uz bolo pozde...a trtosi aj klient a to ma vytaca...a potom take otazky, ze preco to nie je take, ako som to spravila vcera a tak..no, osedivela som...a to som sa opat postarala o krpca i o jeho ranajky, kedze nemusel ist skoro rano do blavy, tak som ho nechala spat, nech sa vyzpi, cestovanie z a do ba-y je stres, tak nech si oddychne...no...aaale, ze sa vobec nervacim...idem sa obliect a idem si nieco omrknut do mesta...mozno si kupim topanky, mozno nie, mozno neico na seba, lebo nemam nic okrem jednej sukne a nohavic... sorry babule, ale asi by som praskla, keby som si nevyliala dusu...este ze svieti slnko... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Miri, gratulujem a kde si sa to vlastne uspesne dostala? Lom, nezabudaj, ze chlap podviest moze, zena nie, bola by slapka. Chlap moze spat cele doobedie, ved tazko zaraba na rodinu, ze nie, ved gazdiny musia byt skoro rano na nohach....Atd, atd... Ja ked ma takto chlap nastve, necham mu to riadne vyzrat a nech si vari, perie, zehli sam, ked sa mu nelubi... Pretoze chlapi to inak beru ako samozrejme, ze my sa ideme roztrhat od "nudy" a ze vraj materska DOVOLENKA... Gaia, ja som napr az vcera zistila ake super obchody su v nasom Priore, to je sila :-D :-D :-p Drz sa Lom, vsetkym pekny den
Odpovedať
mill uz sa Ti to kati ze :-D :-D :-D lom-tak tý chlapy veru vedia potesit ]-( ]-(
Odpovedať
@mill no jo..ale dnes ma nechal spat..zeby si precital moj vylev duse?...obriadil stuplika, odviedol do skolky...do tejto chvile neviem, co jej obliekol, elbo tricko je tu na stolicke a ked som sa ho mailom pytala, tak dotejto chvile mi neodpoveda... :-| ucesat, neucesal, takze stuplik je ako diva bara, vecer neviem, ako tei dlhe vlasy rozcesem... pridam do mlyna mudrost (tak trocha parafrazujem, lebo presne si to nepamatam): chlapi robia veci dva razy dlhsie ako zeny...zeny ich totiz spravia na prvykrat... babulky...zas som chora...ja uz nevladzem :-( ;-( :-( uz nechcem...
Odpovedať
lom-ze by sem bol nakukol...alebo sa aspon nad sebou trosku zamyslel :-N a prajem skore uzdravenie a nech ta choroby sdaleka obchadzaju ;-)
Odpovedať
ahojte baby je tu niekto??? :-p
Odpovedať
ery ja tu len neviem ci aj ty este :-N :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?