Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahojte babulky... sme tak napolovicu zdrave...ale dnes sme usli na vystupenie do skolky...ku dnu matiek...hrala kralovica v sipovej ruzenke...usili sme plášť, vyrobili korunu, vydolovali dreveny mec z pivnice...bola uzasna...ale unavilo ju to...takze zaspala na gauci... ale mna boli gebula ako kona...a musim cumakovat nad robotou do pc...sa mi vsetko rozmazava...a potom, ze pracuj...drahy je na tyzden v zahranici...v noci cestoval..a uz nam chyba...je to normalne? @ywett dik za opytanie...mna este cakaju vysetrenia... @mill kam si zmizla? @dannynka dik.. no jednoznacne cervena...na modru mas casu dost, ked budes ma 80rokov @miriama ako sa dari tebe? @ery aj teba zdravim... @dankamajo a takto zdravim aj teba danka..ako sa dari?
Odpovedať
ahoj lom, dnes je den matiek?? =-) tak vsetko naj....urcite si si uzila krasne vystupenie ;-) rychlo dopracuj a utekat spat...aj ja dnes idem predcasne...lebo som uplne k.o.... a mam sa tak..pracovne hodne...vdaka za opytanie... ;-) pekny vecer
Odpovedať
@miriama den matiek sa slavi druhu majovu nedelu...teda, ak si dobre pamatam...ale vystupenie bolo dnes...vystupko bolo uzasne...miesto fotaku som mala na nose kameru...lebo fotak je v zahranici...a tak som sledovala vystupko jednym okom...chcela som, aby ho videl aj drahy, tak som to nakrutila...nabuduce, soms a rozhodla,z e si vezmem znameho kameramana..ze ja budem len sedkat...mala som aj fotacik,t aku zapalkovu skatulku...ale kdeze...som s nim nevedela...nie ze by som envedela, ktore talcitko je na co, ale skratka, raz ked si zvyknuta na delo, tak ta zapalkova skatulka mi padala z ruky...ale nie...jednoducho...malo pixelov, tma...takze fotky maju take zrno, ze sa mozem aj rozkrajat a nic z toho nevytlacim... spat? caka na mna poltisicka kuskov...a nechce sa mi...brrr... ale prekonama sa...hadam... aj tebe pekny vecer...
Odpovedať
ywett nieeeeeeeeeeeeeeeeeee vsetko v pohode a veru tak na Tominovu kavu sa nic a nikde nechytaju x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) mnaaaaaam som si sama sebe chutky narobila asi coskoro prideme x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) mala som ist dnes ale nakoniec som to zrusila lebo som vybavila aj tu v TN miri ze ahooooooooooooooooj x-) x-) x-) x-) x-) lom zdravim aj ja :-) ;-) 8-) x-)
Odpovedať
ozik a dankamajo je kde??????????????????????????????????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooojte vsetkyyyy... No Danka ani Gusto sa tu uz dllllho neukazali...Neviem, co je vo veci... :-S No, baby, sakra, uz len nieco vyse troch tyzdnov, uz zacinam byt v casovom strese, preto sem uz tak moc nechodim Dnes mame stretko s fotografom a majitelom restiky, dohodnut sa konecne na menu, skoro ze? :-D :-p A uz viem aj konecny pocet hosti, bude iba 20 pozvanych, ostatni z pracovnych a zdravotnych dovodov odvolali :-( :-( Lom, neposles mi tie zaujmave fotos stuplika, srsim zvedavostou :-D :-D Aj ja mam, pupavove, buduci tyzden ti poslem ;-) Miri, cakam ta na ICQ, pekny sviatok zajtra vsetkym :-)
Odpovedať
ahojte... :-) lom-dakujem aj mne sa veru viac pacia tie cervene ;-) mill-veru uz sa ti to krati my sa chystame na svadbu uz tuto sobotu tak stale rozmyslam co si vsetko mi este treba a to niesom ani nevesta :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte babenky :-) **lom, no ved jasne..pre teba maly zapalovac do ruky nie je....ty javascript:addEmoticon(':-)','vBody')potrebujes riadne delo :-D a ja som tiez tento weekend v ruke jedno drzala a odvtedy mi ten moj malinky akosi vadi :-N :-N :-N aj som s tym velkym fotila a ludom sa to pacilo.... :-) **ywett, kika, .....na tominovu kavu sa nechyta nic veru... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) **dankamajo.....kde sa veru tulas??? :-. :-. :-. **milluska, som tam :-) **dannynka, pekny vecer vam 8-) ...a aj ostatnym
Odpovedať
ahojte babulky... @mill po svadbe dame kafco (boze, keby som vedela kedy), prinesiem laptop a mozeme fachcit...zvladnes cca 10tis kuskov? :-D :-D :-D :-D @dannynka aj ja chcem ist na svadbu a obliect si satocky, ktore som mala na brachovej svadbe... @miriama 8-) 8-) 8-) ze je to perfektne, ked drzis "voalco" v ruke...a mas to za co chytit...sa necudujem, ze niekto vymyslel stabilizaciu obrazu..dnes som s tym chrastitkom fotila svoej aranze...vid album...nechelo sa mi pracovat, ba ani teraz sa mi nechce a tak sme blbli s kvetinkami... no a danka nema v praci internet,t ak sa tu neukazuje...skoda... idem fandit tym nasim hokejistom, lebosak to, co tam stvaraju,t o nechapem...inak zozrala som arasidy v cukre a je mi soufl :-p 8-( :-p 8-( :-p papa
Odpovedať
lom, kraaaaaaaaaaaaaaaasne x-) x-) x-) veru...len co zarobim nieco kupim riadne delo x-) x-) len teraz som si musela kupit skrinu v Ikey :-D :-D :-D drz veru palce, ale arasidy odloz na rano :-)
Odpovedať
@miriama uz su zozrane :-o :-p :-N =-) myslim tie arasidy..kvety zvadli, lebo to som kupila take zlacnene a teda stare uz pred odkvecnutim v lidli za polovicnu cenu...neodolala som...kvetom aj cene... :-N
Odpovedať
lom, no ty si pripad..kupit kvety pred tesne pred skapatim a este si ich naaranzovat :-D :-D :-D :-D :-D a arasidy uz su v tahu? a to si mi ani nenechala??? =-) :-. :-. :-. :-. no nic, idem si teda ja dat moj polystyren :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby pozerate hokej? aky je stav? sa mi to nechce hladat na nete :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
ahoj kika, no ja neviem..tu sa opytat lom...ta to sleduje horlivo... a ty co porabas?
Odpovedať
@ery 2:2 v druhej minute a druhej sekunde sme vyfasovali, potom chvilku na to zase, potom sme im to vratili na 2:1 a potom sme im to nasackovali do satne na 2:2..a teraz nam zahrozili.. a je nejaky problem z nemeckym hracom, ktory vraj bol dlho v kanade a teraz nastupil za narodny team nemcov, co sa nemoze, lebo dlho nehral doma, ci co a tak zasadaju ti najvyssi, ze ci nebudu nahodou nebudu kontumovat zapasy a teda, ak ano, tak mozno prave tento zapas je zapas o prve miesto v skupine...to je, co? @miriama a ked som chcela skusit aranzovat..no znicim kvety za 35 sk za ks? co keby mi to nevyslo? ale ako tak pozeram, tak by mi to vyslo..no takto mam radost aspon na par hodin za 60 sk.... :-D :-D :-D :-D no idem dat kafco a kukat hokej...a potom do rana makat...tfuj...stuplik zle spi, kazdu chvilku so pri nej... ale kecam, ty pana..
Odpovedať
a teraz riesia gol/negol... negol...
Odpovedať
no veru :-D a co pises, ze by ti to vyslo?? mne sa to veeeeeeelmi paci a to uz nejake to ocko na to mam..mamina je aranzerka :-) tak sleduj riadne hokej, a potom zajtra napis ako to prebiehalo...celkom dobre si to opisala :-D :-D :-D a nebud hore celu noc....aspon na par hodiek si pospi! a stupliku daj nejaky dobry detsky sirupcek aby sa jej lepsie buvalo :-)
Odpovedať
tak bol ten gol??????????????? a kto komu akoze????????? =-)
Odpovedať
jeeej tu to zije... :-D :-D :-D :-D ten gol bol do nasej branky teda ten posledny prehravame 3-2 ]-( ]-( ]-( ]-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem o com...ale som tu...
Odpovedať
tak ako to nakoniec dopadlo?? =-) a pekny dnik babenky...ja letim do prace.. :-S
Odpovedať
no ten hokej dopadol zle... prehrali sme teda 3:2... potom som este kukla prvu tretinu nemcov s normi..nemci vyhravali 1:0..co bolo dobre...ale teraz, ked som pozrela txt, tak cumim...nori vyhrali nad nemcami 3:2, co je pre nas veeeelice zle, pretoze teraz budeme hrat play out so slovincami...inak povedane o zachranu... :-( nuz tentor ok sa nedari... inak aj vam pekny dnik... @miriama tam u vas asi nie je statny sviatok? =-) :-N ;-) ale inak aj ja pracujem...uz som nalozila do pracky...ery, uvidim, aka bude dnes...chcela osm ist na floru, ale ked sme chory a nemam, kam dat stuplika, tak to tento rok ozeliem...s tazkym srdcom...a tak idem dokoncit, co som vcera robila do ol tretej rana a upratat...a vyvarat..mozno pridu nasi.. :-)
Odpovedať
no co uz... :-( :-( tu veru nie je sviatok....pondelok bolo volno a o dva tyzdne pondelok bude zas freeeeee x-) a je tu taaaaaaaaaaaak straaaaaaaaaasne horko!!! od utorka horucavy normalne!!!!! chodim domov ako zbity upoteny pes 8-( 8-(
Odpovedať
caute vsetci 8-) no veru tazko sa dnes vstavalo po dni volna :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
@ery tazko...drahy prisiel zo sluzobnky o druhej v noci, cakala som ho...a stupli sa zobudil o pol piatej, ze sa jej zle sniva...takze asi tak...k tomu prisli moji rodicia potriast krpcovi k meninam rukou...takze som taka akoby ma mechom prastili... 8-(
Odpovedať
pekny vikendik vsetkym zelame :-D
Odpovedať
ahojote babulky... maminam, aj ked neskorsie, ale vsetko pekne ku dnu matiek... a vsetkym krasny zaciatok tyzdna...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee,aj ja nasim maminam Lom a Danny prajem vsetko naj za vcera a aj ostatnym pekny zaciatok tyzdna... Lom, jasne, sa tesim, ja sice nemam take mnozstvo, ale isto tiez dake fotecky donesiem, najma zo svadby :-D nepoznas inac Paliho Rekema-fotografa? danny, tak si si dufam uzila svadbicku, no ved sa pochval ako bolo.... Miri a ako sa ti paci v robotke novej, okrem toho potenia? :-D :-p , inak dik za maily, niektore nemaju chybu :-D Yvett, Ery aj vas zdravim, ako sa Vam dari? My uz mame konecne iste menu, aj organizacnu strukturu mame uzavretu, konecne som zohnala aj nechtovu dizajnerku, potvory, vsetky uz boli obsadene, ale nakoniec som sa jednej dovolala a si predstavte, sidli hned oproti mojej robote, sila! Dnes idem nahnat Radovana aj na naku popolnocnej kosele konecne, tak som zvedava, aku kupime, potom hodim do albumiku ;-) Takze sa majte pekneeeee
Odpovedať
@mill jeee..zo svadby jasnacka potesia...preco sa pytas na p.rekema? bude vas fotit? ak je to ten p.rekem, ktory bol na chvilku moj kolega, tak poznam... :-D svet je maly... ;-) uz som zainteresovala patracov... @dannynka ozaj fakt..danny..ako bolo?mas aj foto nejake? @ery som si akurat pozrela tvoj albumik..jaaaaj...ach jo..nadhera...
Odpovedať
ahojte babulky... ;-) na svadbe bolo super,ked budem mat viac casu,task hodim nejake fotto alebo skopcim s konika .... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?