Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
babulky, zlomila ma choroba...som v pyzame, z nosa mi tecie ako z pusteneho vodovodu, kycham o preteky a okolo krku mam sal ako v decembri... dufam, ze vam je lepsie...
Odpovedať
lom -to vazne? tak prajeme aby si bola cim skvor oki a zdravucka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: lomnicka skore uzdravenie mrkvik...otvor si okienko - je krasne a aspon povyhanas bacily...vela sil
Odpovedať
noo babulky tu to v poslednej dobe nejak viazne :-N :-N
Odpovedať
ozaj lom ako sa mas?dufam ze uz lepsie :-N
Odpovedať
ahojte babulky, dakujem, ze na mna myslite...aspon niekto mi dodava silu...je mi uplne zle...vsetko kazim...je mi fakt na dusi zle...takze sem ani velmi nepisem, lebo sak nech nekazim peknu naladu, tkroa tu ma panovat...
Odpovedať
lom-boze uz aby si tu chorobu mala za sebou a bola fit... ;-) a neboj aj ked ti je zle kludne sem napis a zdover sa nam....ved sme tu preto ;-)
Odpovedať
@dannynka dakujem ti za podporu...oo chvilu zase frcim k dr-om...uz mam toho plny zub...idem k zubarovi... :-o :-N babulky, pekny zaciatok tyzdna vam zelam...
Odpovedať
lom-tak ako si dopadla u zubara?asi nic prijemne ze :-N
Odpovedať
a zabudla som aj Vam vsetkym prajem pekny zaciatok tyzdna ;-)
Odpovedať
@dannynka no...najprv som si na snimku (rtg) mojho prenadherneho chrupu vystala pred dverami v rade, kde ho ani nerobia...poslali ma k dalsim dveram, kde som sice stravila menej casu, ale opat som enbola na spravnom mieste..a tak som sla k tretim dveram, kde ma instruovali bez okuliarov, tie som si musela zlozit, a tak som hovbelajz videla a asi som sa tvarila ako krtko, tak to zopakovali cele s okuliarmi...darmo som hovorila, ze ja bez nich nevidim, ze najprv nech mi vysvetli a potom si dam dole okuliare...ale ved vsetci, co sem chodia tak vidia aj bez okuliarov...no ja nie som vsetci..a ked bez nich nevidim tak nevidim..nebudem mu vysvtlovat, ze ak nemam okuliare, tak sa velmi zle orientujem a nemam spravny odhad vzdialenosti a tak dochadza k nehodam...no potrebujem ja andrenalin ?...potom mi este ku vsetkemu endal ochrannu vestu, co mne v tom slepom strese absolutne vyfucalo z hlavy, ze sak si ju pytaj...takze cely den zase zabity..potom kus cesty pesi domov, lebo sak na co by tu chodili autobusy...stastni ti, ktori su zdravi..co by som za to dala... a tak idem dnes pokracovat v torturach a vybavovackach..strasne sa mi kruti hlava od vcera...mam kopec roboty..som rada, ze stiham aspon sem tam napisat... pekny dnik...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, aj zijete? Ery, Miri, Yvett, Dani.... Dannin a ty ako s malou? Lom, no ty mas asi riadne problemy s imunitou, co? :-( :-( Skusala si Actonel? stale si nejak chora, ved to ani mozne neni... My uz mame kravatku a motylika svadobne, ale nevieme sarozhodnut, co si dat, poradte prosiiiiim!!! Kuk do albumu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lom-boze to nase zdravotnictvo je veru otras ]-( ]-( ]-( ,nieze bi ti poradili ale dlabu na Teba ]-( ,dufam ze uz si na tom zdravotne lepsie ;-) mill-mne sa viac pacila ta kravatka,ale napr. moj mangel mal na svadbe motylika :-D :-D (teda aspon si myslim musim nakuknut na svadobne fotto) :-D :-D :-p my s Gabikou sa mame fajn,hlasia sa jej o slovo ocne zubky,teda zatial len jeden,tak dufam ze budu vsetky cim skvor vonku potvorky jedni :-D :-D :-D :-D ozaj mill uz sa ti to krati,my sa chystame na svadbu 10,maja Gabikinej krsnej a to mame uz aj za dverami ;-)
Odpovedať
tak som si dobre spomenula moj mangelik mal na svadbe motilika :-D :-D :-D :-D to mam ale pamet ze :-N :-p :-D
Odpovedať
ozaj a este som sa zabudla pochvalit s fotto satiek ktore budem mat na svadbe oblecene ;-) kuk sem http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
pekny prvy maj zelam... :-)
Odpovedať
mill no veru uz sem chodim pomenej a zda sa ze nie len ja :-p :-p :-p :-p :-p ale Tebe sa to uz blizi co? x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) jasne ze som radsej za kravatu, motylik sa nosi myslim iba ku fraku ale to som si neni ista :-D dany ako sa mavate? tusim sa tu vzdy vystriedame x-) ako sa ma drobec? lom drzkam palceky nech sa rychlo zotavis ;-) :-) slniecko hadam pomoze....
Odpovedať
ahojte babulky... no pomenej sa sem chodim pozerat, lebo sak najprv ja aby som sa vytahovala z choroby a teraz, aby mi nebolo luto, tak drobec...celu noc som bola hore, co kazdych 5 minut chytila zachvat kasla...teplotu nema a tak atb nedostala..ale ani sa, chuda, poriadne nevyspi, elbo ju to drhne...a tak poriadne ani nos nevystrcim...a to nehovorim, ze zas mam kopec roboty a dalsia sa vali a len sa to kopi...ale sak nejak to zvladnem..len teraz mi uz hlava pada po prebdenej noci na klavesnicu... @mill uropbila som parada fotky drobca..tentokrat v riflovom prevedeni...aj s kartou vo fotaku...ach jo..skoda, ze som od vas tak daleko...mohli by sme listovat a kukat a kukat.... actonel? to nepoznam.. momnetalna si nedavam nic, lebo za posledneho roka som sa nazrala tolko liekov, ze sompovedala a dost...tak sa to snazim si v hlave hovorit, ze sa rychlo vystrabim a nic mi nie je a tak.. @dannynka paradne saty...tusim lepsie ako tie modre..krasna cervena...dobry vyber...jaaaj,ako by som sla na svdbu... @ery dik...zlata...ako sa ma pracka :-D vsetky ostatne vas zdravim...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ADMIN UPOZORNENY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
@ery teda reklamu si vsimnes a ze som sem pripisala par slov, to s tebou nezaclouma? :-o :-N :-D :-p stuplik ma 38,1..idem k nej..papa
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej lom prepaaaaaaac :-p :-S ]-( ma mrzi :-p :-p :-p :-p som ja slepaaaaaaa no pracka v pohode chuda nedam jej vydychnut a vcera po opekacke mala zase zaberak ale pohoda uz ma moc nestve.... dala som si nad pracku na mieru narezat sklenne policky tak uz mi konecne nic z pracky padat nebude ked bude cestovat po kupelni :-p :-p :-p :-p :-p ale inak pohoda akurat vcera som sa pozastavila nad tym ze kolko mam na tej pracke programov a periem iba na dvoch, rucne a farebne a vzdy si hovorim ze uz by som mohla vyskusat aj nieco ine ale vzdy sa ponahlam a nemam cas studovat navod :-p :-p :-p :-p pozdrav stuplika a nech sa skoro uzdravi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetkych pozdravujem ;-)
Odpovedať
lom-dakujem,veru aj mne sa zda ze sa mi viac hodi cervena ako modra :-N a tvojmu drobcovi prajem skore uzdravenie ;-) ery-Gabika sa ma v celku fajn,vonku zacina byt krasne slnieckovo tak sme skoro stale cele dni vonku :-D :-D inak krasny vikendik vsetkym zelam ;-)
Odpovedať
ywett x-) ahojky kedy dame kavicku?
Odpovedať
jeej ery este si tui :-o
Odpovedať
ano ano tu som x-) len este kukam kona a strechu x-) ;-) :-)
Odpovedať
hmm,som myslela ze uz si mi usla a asi sme sa zase obisli ze :-N :-N som myslela ze pokecame a asi zase nic... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Helouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to tu 3 dni nikto neprispel :-( , baby mali by sme sa polepsit...aby nedoslo k nasmu zaniku... Kikus, tak kava bola v nedelu, ze?? Dobra..ale mangel robi THE BEST...tatino sa nezlakol mojho "materialu" :-D LOm, uz ste zdrave? Dannynka takze si uzivate pobyt vonku na cerstvom vzduchu, vsak? Milluska.....ale sa to krati... ;-)
Odpovedať
no veru....asi to tu zanikne takymto tempom.... co sa s vami deje?? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?