Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • dakujem babenky ale hned prvy skrachoval....sefino nam dnes tu xmas party zrusil...no coment...tak som zvedava ako to bude dalej pokracovat.... 😠

• ..predpokladam, ze zajtra zatvoria shopping centrum a vecer sa tiez nieco prihodi...ale ved co uz..nic nove ked budem zas cely weekend doma kukat z okna!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

• tak sa opat hlasim aby to tu aspon trochu ficalo...xi....aj ked mozno sama pre seba...ale aspon sa vykecam...
    ...takze piatkova xmas party v cudu, shopping zas stal za to!!! tak nas to odrovnalo, ze sme sa ledva dovliekli domov a zbytok partie, co mala ist s nami na tu akciu zas cely den stravil na Oxforde..samoze shopping a dopadli rovnako... 😬 😬 😬 ...a co este dodalo k nechuti sa vybrat do nocneho londyna bolo nenormalne otrasne pocasie!!!!!!!!!!!! tak strasne lialo, ze to som uz davno tu nevidela.....take taky vianocny weekend 😬

no a dnes upratujem, varim, stromcek asi idem postavit a este do par obchodov behnem tu kusok lebo mi treba kabat....30teho totiz idem za svedka na polsko-alzirsku svadbu 😎 😎 😎

• Sponzor fóra
  • babulky nestiham citat pisat lebo peciem a upratujem ale myslim na Vas 😉

• @dannynka
    podobne...a k tomu malujeeeeem.... 😛 😉

• ale ved babenky tu sa uz dlllllho da stihat citat 😬
    tak vesele pecenie a malovanie.....ja uz mam stomcek od vcera postaveny 🙂)))))))))))))))))))

• lom-tak sme na tom podobne 😬

miriama-jeeeej aj my ho budeme asi uz cez vikendik stavat 😵 😵

• @miriama
    jeeee.zavidim...ale o to viac sa tesim na ten nas..este ho sice nemame, ale hlava rodiny ma ulohu zohnat ho... 😉

• jeej tu sa to aspon trosku rozbieha 😵

• caute babulky
    to ja len aby ste vedeli, ze este zijem 😃 😃 😃

• a aj ery zije... IP-ckuje so mnou ... 😬 😬 😬 😬 😬 😬

• Ze, ery??? 😵 😵 😵 😵 😵

• No nic, bezim do sprchy 😶

• no pekne..takto poza plochu 😠 😠 😠 😠 .... 😃 😃 😃

ja viem, ze trochen skoro na stromcek ale ked tu uz vsetci maju daaaaaaavno a tak ma to akosi chytilo..ale teraz v tyzdni si ho nevsimam, nezazinam...az cez weekend zas...

tak vam zelam prijemne sromcekovanie 😎

• miri, prepac 😴 😴 😴 😴
    To su take intim veci 😬 😬 😬

• Sponzor fóra
  • @danny
    ja na vas vsetky myslim, len naozaj nebolo kedy..r.esp. nebolo sil...

@danka
    hod mi, pls, do ip tvoj mail, lebo nechcem vypisovat na ten co mam, lebo netusim, ci si nahodou nezmenila a chcem sa nieco spytat...

@miriama
    posli mi fotku stromceka, pls...ja milujem obrazky vianocne...ma chytil taky oný, že teraz stahujem z netu obrazky vinocne, ake len pride a take co sa mi pacia...a stromceky a ozdoby a vyzdoby a adventne a tak...

som zas rozlietana a uz zas nevladzem...dr-i povedali, ze sa musim setrit a oddychovat a vela spat a nerozculovat sa...a nech mi neiktory povei, ci sa to da...
    moj tatik mal oslavu, tak som frcala tam...hoci som mala byt pracovne inde, vyriesila som to a prisla som...bol stastny...vcera som si tak poplakala do vankusov, mi ptislo tak clivo...kurník aj šopa aj sliepky, aj teraz revem, ked si na to spomeniem...no a potom sme leteli sem...este bolo treba u nasaich nieco hore dole poriesit, pobalit a letiet sem, vybalit, vystrojit sa na vianocny vecierok do skolky, potom frcat na jazykovku, potom upit stromcek a o siedmej som nevedela, cia som 😛 dnes je to podobne, len v otocenom garde...dokoncovacky na detskej, ptom vystupenie dcery na namesti, potom pracovne zase az do noci...uf...a je tu paitok...a binec doma a ziadne napecene a medovnike nevyzdobene...

chcem urobit stuplikovi k vianociam tu izbu..vyzdobit a dat jej tam stromcek a previazat dvere maslickou ako darcek..takze musim este kupit svetla...modre...ma rada modru...

tak idem na to..ale este tuto trochu pokukam...kukuk...

• **lom, ak chodis na facebook tak tam je 😵 (ak nie tak poslem na mailik)
    ten darcek pre krpceka bude kraaaaaasny.....potom tiez pofot 🙂
    a preco ti prislo luto? sa nieco stalo..?

**dani, ja rada intimco 😃 😃 😃

• baby, my uz vyrazame na cestu. 😵 😵 😵 😵 😵 a sme na slovensku za 24 hodin, ak sa podari. Auto je nalozene samymi darcekmi.... 😵 😵 😵
    papa

• jeeeeeeeeeeeeee, vy idete na slovensko????? waw!!!!!!!!!!!!!!!
    tak stastnu cestu a nepotratte darceky 😎

• ...joj akurat som teraz spominala, ze by som sa aspon rada zbalila a mala pocit, ze niekam vyrazam 😞
    ..v oktobri sme tak isli my na aute plnom darcekov.....ako je to uz daaaaaaaaaaaaavno 😢 😞

• babulky krasnu nedelu prajem 🙂

uz aj my mame stromcek vcera som spravila,ste mali vidiet stuplikove ocka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• ahojte

ja len tak na skok

vsetkych pozdravujem a prajem KRASNE VIANOCE 😵 😵 😵 😵

zijem zijem len mam toho teraz straaaaasne vela a nestihacky ako vzdy pred x-mas, v praci mame frmol... a ze financna kriza 😛 😛 😃 😃 😎 😎 😬 😬

opatrujte sa ozvem sa zase viac hned ako to bude mozne 😵

• **dany, si viem predstavit, pred dvoma rokmi som stedry den travila s mojim krstniatkom...to bol zazitok.. 😵 😵
    Ja som prave dobalila darceky a dala pod stromcek..nech drazdia oci uz od dnes az do zajtra vecera 😃

**kika, no to mi hovor o tej "financnej krize"....ved shopping centra nestihaju doplnat tovar 😬 a cim viac ich otvraraju tym viac ich je plnych.... 😒 😒 😒

ale ja uz mam posledny den konecne za sebou, 20min pred koncom som si tak rozrezala prst, ze som dnes mala problem polepit darceky...a to nehovorim o pisani pohladnic.....zrovna na pravej ruke stredny prst....no des 😒

Tak zajtraaa je tu Stedry den!!!! vobec mi to nepride...

Prajeme magicku atmosferu a pohodu na dusicke, bo to je to najdolezitejsie v zivote. Magicke je natom, ze stale nasepkava aj prave teraz , psssst pocujes? 😵

PREKRASNE VIANOCE VSETKYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

• ahojte babulky,tak sa pochvalte aky bol jezisko 😵 😵 😵

• zelam vam babule krasne a pokojne sviatky, myslela som na vas, len som nestihala,(ved ako inak)...ale zvladla som spravit stuplikovi izbu, len tie skrine som nedotiahla do konca, takze to po novom roku... 🤔
    prikladam pohladnicu pre vas...

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2196709&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jezisko bol stedry a priniesol po com nam srdiecko pistalo...len pre mojho draheho nedorazil ten najsamspravnejsi darcek...tak som bola smutna...ale vo februari ma narodky...a to je coby dup...

odchadzame teraz k rodicom, takze neviem, kedy sa tu objavim...

• jeeeee, krasna pohladnicka 😵 😵 😵

ako sviatkujete? ja idem utorok na svadbu 😎

• Ahojte.
    Babenky mohli by ste mi poradit nejakeho DJ-ja? a mozno aj fotografa. Snazim sa zorganizovat svadbu cez internet, lebo nie sme na Slovensku a neviem si dat rady s DJ-jom. Za kazdu radu dakujem.

• ahoj Ashley,
    ja som tiez organizovala svadbu cez net tak uz mam nejake skusenosti 😉
    kde to chcete mat? fotografa si vies pozriet aj tu na tejto stranke ked kliknes hore na katalog firiem, ja som mala mat jedneho odtial a dj-a...ak chces mozem ti poslat kontakt do IPcky 😵
    vela stastia a neboj sa toho organizovania na dialku..je to docela sranda 😃 😃

• tak sme sa vratili..a z navstevy som frcala ani nie domov, ale na pohotovost...mam atb ako pre kona, ale hlavne je mi uz o kusok lepsie, pretoze predchadzajuca noc, tak to bol jazz... 😬

@miriama
    prijemnu zabavu na svadbe...

@ashley
    velmi neporadim... 🤔

• lom-prajeme skore uzdravenie,ako na potvoru ani cez sviatky namas chvilku kludu 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov