Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • dakujem babenky ale hned prvy skrachoval....sefino nam dnes tu xmas party zrusil...no coment...tak som zvedava ako to bude dalej pokracovat.... 😠

• ..predpokladam, ze zajtra zatvoria shopping centrum a vecer sa tiez nieco prihodi...ale ved co uz..nic nove ked budem zas cely weekend doma kukat z okna!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

• tak sa opat hlasim aby to tu aspon trochu ficalo...xi....aj ked mozno sama pre seba...ale aspon sa vykecam...
    ...takze piatkova xmas party v cudu, shopping zas stal za to!!! tak nas to odrovnalo, ze sme sa ledva dovliekli domov a zbytok partie, co mala ist s nami na tu akciu zas cely den stravil na Oxforde..samoze shopping a dopadli rovnako... 😬 😬 😬 ...a co este dodalo k nechuti sa vybrat do nocneho londyna bolo nenormalne otrasne pocasie!!!!!!!!!!!! tak strasne lialo, ze to som uz davno tu nevidela.....take taky vianocny weekend 😬

no a dnes upratujem, varim, stromcek asi idem postavit a este do par obchodov behnem tu kusok lebo mi treba kabat....30teho totiz idem za svedka na polsko-alzirsku svadbu 😎 😎 😎

• Sponzor fóra
  • babulky nestiham citat pisat lebo peciem a upratujem ale myslim na Vas 😉

• @dannynka
    podobne...a k tomu malujeeeeem.... 😛 😉

• ale ved babenky tu sa uz dlllllho da stihat citat 😬
    tak vesele pecenie a malovanie.....ja uz mam stomcek od vcera postaveny 🙂)))))))))))))))))))

• lom-tak sme na tom podobne 😬

miriama-jeeeej aj my ho budeme asi uz cez vikendik stavat 😵 😵

• @miriama
    jeeee.zavidim...ale o to viac sa tesim na ten nas..este ho sice nemame, ale hlava rodiny ma ulohu zohnat ho... 😉

• jeej tu sa to aspon trosku rozbieha 😵

• caute babulky
    to ja len aby ste vedeli, ze este zijem 😃 😃 😃

• a aj ery zije... IP-ckuje so mnou ... 😬 😬 😬 😬 😬 😬

• Ze, ery??? 😵 😵 😵 😵 😵

• No nic, bezim do sprchy 😶

• no pekne..takto poza plochu 😠 😠 😠 😠 .... 😃 😃 😃

ja viem, ze trochen skoro na stromcek ale ked tu uz vsetci maju daaaaaaavno a tak ma to akosi chytilo..ale teraz v tyzdni si ho nevsimam, nezazinam...az cez weekend zas...

tak vam zelam prijemne sromcekovanie 😎

• miri, prepac 😴 😴 😴 😴
    To su take intim veci 😬 😬 😬

• Sponzor fóra
  • @danny
    ja na vas vsetky myslim, len naozaj nebolo kedy..r.esp. nebolo sil...

@danka
    hod mi, pls, do ip tvoj mail, lebo nechcem vypisovat na ten co mam, lebo netusim, ci si nahodou nezmenila a chcem sa nieco spytat...

@miriama
    posli mi fotku stromceka, pls...ja milujem obrazky vianocne...ma chytil taky oný, že teraz stahujem z netu obrazky vinocne, ake len pride a take co sa mi pacia...a stromceky a ozdoby a vyzdoby a adventne a tak...

som zas rozlietana a uz zas nevladzem...dr-i povedali, ze sa musim setrit a oddychovat a vela spat a nerozculovat sa...a nech mi neiktory povei, ci sa to da...
    moj tatik mal oslavu, tak som frcala tam...hoci som mala byt pracovne inde, vyriesila som to a prisla som...bol stastny...vcera som si tak poplakala do vankusov, mi ptislo tak clivo...kurník aj šopa aj sliepky, aj teraz revem, ked si na to spomeniem...no a potom sme leteli sem...este bolo treba u nasaich nieco hore dole poriesit, pobalit a letiet sem, vybalit, vystrojit sa na vianocny vecierok do skolky, potom frcat na jazykovku, potom upit stromcek a o siedmej som nevedela, cia som 😛 dnes je to podobne, len v otocenom garde...dokoncovacky na detskej, ptom vystupenie dcery na namesti, potom pracovne zase az do noci...uf...a je tu paitok...a binec doma a ziadne napecene a medovnike nevyzdobene...

chcem urobit stuplikovi k vianociam tu izbu..vyzdobit a dat jej tam stromcek a previazat dvere maslickou ako darcek..takze musim este kupit svetla...modre...ma rada modru...

tak idem na to..ale este tuto trochu pokukam...kukuk...

• **lom, ak chodis na facebook tak tam je 😵 (ak nie tak poslem na mailik)
    ten darcek pre krpceka bude kraaaaaasny.....potom tiez pofot 🙂
    a preco ti prislo luto? sa nieco stalo..?

**dani, ja rada intimco 😃 😃 😃

• baby, my uz vyrazame na cestu. 😵 😵 😵 😵 😵 a sme na slovensku za 24 hodin, ak sa podari. Auto je nalozene samymi darcekmi.... 😵 😵 😵
    papa

• jeeeeeeeeeeeeee, vy idete na slovensko????? waw!!!!!!!!!!!!!!!
    tak stastnu cestu a nepotratte darceky 😎

• ...joj akurat som teraz spominala, ze by som sa aspon rada zbalila a mala pocit, ze niekam vyrazam 😞
    ..v oktobri sme tak isli my na aute plnom darcekov.....ako je to uz daaaaaaaaaaaaavno 😢 😞

• babulky krasnu nedelu prajem 🙂

uz aj my mame stromcek vcera som spravila,ste mali vidiet stuplikove ocka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• ahojte

ja len tak na skok

vsetkych pozdravujem a prajem KRASNE VIANOCE 😵 😵 😵 😵

zijem zijem len mam toho teraz straaaaasne vela a nestihacky ako vzdy pred x-mas, v praci mame frmol... a ze financna kriza 😛 😛 😃 😃 😎 😎 😬 😬

opatrujte sa ozvem sa zase viac hned ako to bude mozne 😵

• **dany, si viem predstavit, pred dvoma rokmi som stedry den travila s mojim krstniatkom...to bol zazitok.. 😵 😵
    Ja som prave dobalila darceky a dala pod stromcek..nech drazdia oci uz od dnes az do zajtra vecera 😃

**kika, no to mi hovor o tej "financnej krize"....ved shopping centra nestihaju doplnat tovar 😬 a cim viac ich otvraraju tym viac ich je plnych.... 😒 😒 😒

ale ja uz mam posledny den konecne za sebou, 20min pred koncom som si tak rozrezala prst, ze som dnes mala problem polepit darceky...a to nehovorim o pisani pohladnic.....zrovna na pravej ruke stredny prst....no des 😒

Tak zajtraaa je tu Stedry den!!!! vobec mi to nepride...

Prajeme magicku atmosferu a pohodu na dusicke, bo to je to najdolezitejsie v zivote. Magicke je natom, ze stale nasepkava aj prave teraz , psssst pocujes? 😵

PREKRASNE VIANOCE VSETKYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

• ahojte babulky,tak sa pochvalte aky bol jezisko 😵 😵 😵

• zelam vam babule krasne a pokojne sviatky, myslela som na vas, len som nestihala,(ved ako inak)...ale zvladla som spravit stuplikovi izbu, len tie skrine som nedotiahla do konca, takze to po novom roku... 🤔
    prikladam pohladnicu pre vas...

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2196709&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jezisko bol stedry a priniesol po com nam srdiecko pistalo...len pre mojho draheho nedorazil ten najsamspravnejsi darcek...tak som bola smutna...ale vo februari ma narodky...a to je coby dup...

odchadzame teraz k rodicom, takze neviem, kedy sa tu objavim...

• jeeeee, krasna pohladnicka 😵 😵 😵

ako sviatkujete? ja idem utorok na svadbu 😎

• Ahojte.
    Babenky mohli by ste mi poradit nejakeho DJ-ja? a mozno aj fotografa. Snazim sa zorganizovat svadbu cez internet, lebo nie sme na Slovensku a neviem si dat rady s DJ-jom. Za kazdu radu dakujem.

• ahoj Ashley,
    ja som tiez organizovala svadbu cez net tak uz mam nejake skusenosti 😉
    kde to chcete mat? fotografa si vies pozriet aj tu na tejto stranke ked kliknes hore na katalog firiem, ja som mala mat jedneho odtial a dj-a...ak chces mozem ti poslat kontakt do IPcky 😵
    vela stastia a neboj sa toho organizovania na dialku..je to docela sranda 😃 😃

• tak sme sa vratili..a z navstevy som frcala ani nie domov, ale na pohotovost...mam atb ako pre kona, ale hlavne je mi uz o kusok lepsie, pretoze predchadzajuca noc, tak to bol jazz... 😬

@miriama
    prijemnu zabavu na svadbe...

@ashley
    velmi neporadim... 🤔

• lom-prajeme skore uzdravenie,ako na potvoru ani cez sviatky namas chvilku kludu 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov