Svadba vo februári 2009

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto na tento mesiac? :-)
Odpovedať
Veru, topanky su dolezitejsie:-)ani ja tie spolocenske nenahanam:-)akurat som dnes premyslala, ze svadbu mame uz za 3 a pol mesiaca...pamatam si, ked to bolo jedenast mesiacov...bezi to...ale uzivam si tieto chvile... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, my sme pred jedenastimi mesiacmi ani netusili, ze sa budeme poznat a planovat svadbu, takze si to uzivam teraz, len keby sme uz mali muzikantov. Mozno jedny by aj boli, ale pytaju 11 000 a to sa mi fakt zda vela. No uvidim, ako to doriesime. :-) Ja si vzdy pozrie planovac tu na stranke a vzdy sa zhrozim, ako ten cas uteka. My mame o dva tyzdne k dobru oproti vam. ;-)
Odpovedať
Vy sa tiez poznate tak kratko? my od decembra minuleho roku a vo februari sme uz vedeli, ze sa chceme vziat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sa pozname tiez od decembra a od februara som zacala zhanat pracu u mojho draheho. :-) Robotu som nasla. V lete sme si povedali, ze sa vezmeme a ja som si dala podmienku, ze to musi byt 21., no a najblizsia sobota 21. je vo februari a dalsia az v novembri, co sa vsetkym okrem mna zdalo daleko, tak sme zvolili ten februar. ;-)
Odpovedať
my sme chceli v lete, ale mal sa zenit jeho brat...nezenil sa :-( ale my sme uz mali dalsi termin-februar...aj ked som este v januari tvrdila ze sa nevydam v zime ani keby mi za to zaplatili :-D a vidis to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Citam, ze sme na tom velmi podobne :-) Ja som v decembri na zaciatku tvrdila, ze v zivote ziadneho chlapa nechcem vidiet a uz vobec si nijakeho nevezmem a hop a vsetko sa zmenilo a ja chystam svadbu a dokonca v zime, co som tiez vzdy odmietala. ;-) AKo sa hovori, clovek mieni, Pan Boh meni.
Odpovedať
Veru, veru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Co uz narobime, ked sme my zeny take "ovplyvnitelne" stvorenie. Ako sa hovori s chlapom zle, bez neho este horsie. ;-) Tak si radsej nejakeho vezmeme, aj ked sa na to tesim.
Odpovedať
Aj ja :-) uz nech je februar ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale musime si este uzit aj to slobodno, ved nam to uz navzdy konci :-)
Odpovedať
Aj ja si to hovorím, ale aj tak sa už veľmi teším na to, že budem pani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mna stale v robote oslovuju pani, tak mi to ani nepride, ale teraz to uz budem naozaj pani. ;-) Tento vikend som mala uspesny, zohnala som muzikantov a uz mam kupene aj boticky. Konecne sa to zacalo obracat na dobre, dufam, ze to tak aj ostane. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobra hudba je zaklad...bola som na svadbe, kde to DJ veeelmi pokazil...bola to hroza...preto som zajednavala tak veelmi dopredu...dufam, ze nam vsetko dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To dufam aj ja. :-)
Odpovedať
ahojte baby..zapajam sa do vasej debaty..ja mas svadbu sice v januari ale asi tu nikto na januar nie je..my vybavujeme dost na rychlo, sice nie som v tom :-) ale rozhodli sme sa tak kvoli tomu ze budem mat statnice a aj ine veci dookola takze tak. no zatial mame len salu a kostol..zhanam si saty, ale nemozem nic zohnat tak zacinam uz riadne stresovat..mam hrozne nervy z toho... nasli sme jednu svadobku kde maju aj agenturu a nakoniec nam tam urobia pozvanky, pohare, ozdoby na auto, maju zmluvy aj s klenotnictvami, dokonca ked chcete aj zvyky tak maju na to svojich ludi..poradia kapelu, dj-ja, fotografa aj kameru..tak sa v tom smere az tak nebojim..aj salu pomozu ozdobit.. amozno aj kostoll..takze mozno sa spolahneme na nic..len svadobne saty nejako vela nemaju..aspon nie take co sa mi pacia.. no a topanky to bude dalsia kapitola..vy mate ako oznamka?ja asi kuknem na nejaku inspiraciu...napiste mi baby co potrebujem este lebo ja uz od steresu neviem ani ako sa volam.. :-) :-|
Odpovedať
Neboj sa a hlavne nestresuj :-) vsetko stihnes. my mame oznamka, ako mozes najst v pripravnych albumoch, obdlznikove a otvaracie so stuzkou, v albumoch su vacsinou s hnedou a fialovou :-) topanky by som ti odporucala hladat, ale ide obdobie plesov, takze nejake urcite zozenies...a co sa tyka siat-ma prekvapuje, ze nemozes zohnat, janura a februar su mesiace, kedy velmi svadby nebyvaju, aspon tak mi v salonoch vraveli a ani ziadne saty zajednane neboli...tak sa neboj, najdes. len sa vyzbroj trpezlivostou a dobrou naladou ;-) ja som este zohanala podbradniky-neviem ci to u vas mavate, obrucky a pohare este nemame :-) takze nie si tak pozadu :-)
Odpovedať
hej aj tie podbradniky budem musiet..zoznat.. co sa tyka siat..ja mam 180 cm a mam kratke vlasy... nechcem ziadne tortove saty, ked vies ake myslim, chcela som uzke.a u nas som nasla len jedny saty take uzke..len sa bojim ci mi budee sediet dekolt a tak...tak preto ten stres..a ty mas ake satky?mas aj vlecku?no trochu sa obavam vlecky kvoli zime...
Odpovedať
rigulka si priamo zo Senice?
Odpovedať
a ozaj regulka..nepoznas mirku oslejovu zo senice?
Odpovedať
kikusa100 aj ty si zo Senice??
Odpovedať
nie nie som ale poznam mirku.. :-)
Odpovedať
kikusa, ja mam 178 a chcela som tortove :-) s co najvacsou suknou ;-) mne sa zase tie uzke na mna nepacia, som chuda a nevyzeralo by to dobre :-) tortickove su akurat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. silvia1983 nie som priamo zo SE, som zo Sobotista.:), ale momentalne zijeme so snubencom v Bielom Kostole pri Trnave. kikusa100 poznam Mirku Oslejovu ako kadernicku. Preco? :-) Kikusa vobec nestresuj. Ja som to spravila asi pred mesiacom kvoli muzikantom a nechci vediet, ako to u nas doma vyzeralo. Ak si aj ty zo Senice zajdi si do Salonu Betty na Myjave. Super obsluha, super saty. Ahoj mischelin, Inak my uz mame muzikantov, stareho svata, salu, kameramana, ja mam saty, topanky, oznamka mame uz vybrane, ale este nie objednane, mame zajednanu vyzdobu a kyticu s pierkom, zhaname pohare. V sobotu sme boli na matrike, tak uz mame aj podanu ziadost, len nam to hned nevybavili, lebo ja som chcela obe priezviska a to teta na matrike musela overit na Ministerstve vnutra. :-) Ale ja musim mat vsetko zlozite. Takze netreba ziadny stres, dnes nam napr. vypovedal fotograf, tak snad nas niekto vyfoti. Este nas asi vsetky caka vela vybavovaciek, ale my to urcite zvladneme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidim, ze som zasa perlila. Mischelin, len som ta chcela pozdravit a spytat sa, ako sa mas a ako daleko si s pripravami, len mi to nejaky skriatok nedovolil dopisat. :-)
Odpovedať
Rigulka, v pohode :-) my uz mame aj oznamka-minuly tyzden dosli, uzsme na ne aj maslicky priviazali a su aj v obalkach priparvene na odoslanie-uz len cakam, kedy to nebude "prilis skoro" posielat ]-( ako to prebiehalo na matrike?musime tam ist obaja? ci ako to je?
Odpovedať
To kikusa: ano, saty maju obrovsku vlecku :-) myslim, ze vlecka nie je problem ani v zime...pustenu ju budem mat len v kostole a tam nastastie ani neprsi ani nesnezi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No na matriku musite ist obaja, ak si to s tetou/ujom nedohodnes inak. Treba platne obcianske preukazy, rodne listy - prvopisy s titulnou stranou. Nam ziadost vyplnila pani na matrike. A teraz ju uz mame doma, lebo dnes pre nu bola moja maminka, aby sme ju odovzdali knazovi. :-) Pockali sme tam asi pol hodinku, pokecali s pani matrikarkou, lebo u nas na dedine sa vsetci pozname, nechali tam rodne listy a mohli sme ist. S tym, ze tam rodne listy musis nechat az do sobasa rataj. To je asi vsetko. Hlavne aby ste boli dohodnuti na podobe priezvisk i priezvisk deti, ak si nedavate spolocne priezvisko. :-)
Odpovedať
Ake prvopisy? ja mam novy rodny list, lebo som kdesi zapatrosila ten stary...to bude problem?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ak mas novy, tak to nie je problem, len aby mal tu prednu stranu, kde je napisane rodny list a je tam statny znak. To su prvopisy. AK mas novy, tak pouzijes ten. :-)
Odpovedať
ahojte kocky...pridavam sa k vam.... my mame svadbu 14.2.2009 a zacali sme vybavovat len tento tyzden.... ale zase nasa svadba je malicka a taka netradicna... takze to bude asi tym :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?