Svadba vo februári 2009

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto na tento mesiac? :-)
Odpovedať
nevesticky, vela stastia pri pripravach este:-) a mne drzte palce, nech to dajak prezijem :-D lebo sa mi stale sniva, ze to dopadlo strasne, ze nemam saty, ze su mi velke, ze meskame, no hroza sny ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mischelin :-) to poznáme aj ja mám divoké sny že meškám a šaty sú hrôza :-) ale všeeeetko bude okej budeš krásna uvidíš a bude to jeden z najkrajších chvíl v živote :-D držím palce!!
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj mischelin. Urcite to vsetko dobre dopadne. Mas este skoro dva tyzdne, tak sa uvolni a nepripustaj si ziadne negative a vcera som sa dozvedela, ze buducim mladomanzelom sa meskanie musi prepacit, tak si nerob starosti. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mischelin, tak uz len par dni a mas to za sebou. Zelam ti, nech ti to vsetko dobre dopadne a prezi vsetko tak, ako jeden najkrajsich dni vasho spolocneho zivota. :-)
Odpovedať
Ahojte dievčatá:-)tak ja to už mám za sebou, bolo to nádherné, celý obrad som preplakala:-)stalo to za to:-)prajem Vám, nech vaše svadby dopadnú tak super ako moja ;-) držte sa a veľa šťastia
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak uz aj ja patrim k vydatym zenickam. Bol to jeden z najkrajsich dni v mojom zivote. Mischelin prajem vela stastia v manzelstve
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?