Svadba vo februári 2009

25. feb 2009960
  • nevesticky, vela stastia pri pripravach este🙂 a mne drzte palce, nech to dajak prezijem 😃 lebo sa mi stale sniva, ze to dopadlo strasne, ze nemam saty, ze su mi velke, ze meskame, no hroza sny 😠

• Ahoj mischelin 🙂 to poznáme aj ja mám divoké sny že meškám a šaty sú hrôza 🙂 ale všeeeetko bude okej budeš krásna uvidíš a bude to jeden z najkrajších chvíl v živote 😃 držím palce!!

• Neboj mischelin. Urcite to vsetko dobre dopadne. Mas este skoro dva tyzdne, tak sa uvolni a nepripustaj si ziadne negative a vcera som sa dozvedela, ze buducim mladomanzelom sa meskanie musi prepacit, tak si nerob starosti. 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj mischelin, tak uz len par dni a mas to za sebou. Zelam ti, nech ti to vsetko dobre dopadne a prezi vsetko tak, ako jeden najkrajsich dni vasho spolocneho zivota. 🙂

• Ahojte dievčatá🙂tak ja to už mám za sebou, bolo to nádherné, celý obrad som preplakala🙂stalo to za to🙂stuck_out_tongue:rajem Vám, nech vaše svadby dopadnú tak super ako moja 😉 držte sa a veľa šťastia

• Ahojte dievcata, tak uz aj ja patrim k vydatym zenickam. Bol to jeden z najkrajsich dni v mojom zivote. Mischelin prajem vela stastia v manzelstve

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...