Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@ivka219 mna to vcera tiez napadlo, ze od dnes to mate presne za rok :-D ja som 21.4. sledovala pocasie :-D ale bolo naaaadherne :) tak dufam, ze aj dnes bude kraasne a presne o rok tak isto :-D ja mam len salu... chcem este dj a starejsieho cim skor, ale volako sa mi nechce to riesit :-D leniva som.. @alexandra1402 aj ja rozmyslam nad kombinovanym, ale neviem no... asi musim najst nejake uuuzasne, aby ma to oslnilo :-D a vy zalohu musite platit uz teraz?
Odpovedať
@lillian18 aj ja som lenivá nič si z toho nerob :D ja by som si teraz chcela rezervovať hudbu....len ja sa vobec neviem rozhodnúť že koho :( mám kamaráta DJ a kamaráta ktorý hráva na svadbach je niečo ako DJ ale popritom keď ludia chcú tak aj zahrá na harmonike a možu si zaspievať aj keď ja to neznášam lebo podľa mna to nieje spievanie ale hulákanie :D vie spraviť aj dobrú zábavu roznymi tančekmi a popri hudbe čo si púšta tak vela pesničiek zaspieva sám. Lenže zase ma láka ten DJ lebo ma ľepšiu aparaturu a viac moderných pesničiek tiež by samozrejme zahral aj ludove...hráva v žiline na diskotekach a na roznych zábavach ....ach jaj ja vobec neviem :( :( :( kazdopadne chcem ale niekoho takeho kto mi tu hudbu dokaze pustit aj v kostole :D
Odpovedať
baby poradte ako ste to riešili s tou hudbou??? ja naozaj neviem :(
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 , my sme to riesili zivou hudbu , kramorovci z Martina , kedze je drahy folklorista , chce tam i take nieco , a bude i DJ , takze popri prestavkach DJ bude i folklor , tiez som to nikdy nemala rada , ale vsetko je o kompromisoch .
Odpovedať
@ivka219 no ja síce velmi rada tancujem ludovky ale moj drahý to nevie vobec ....chcem to vyriešiť tak aby sa zabávali aj mladý aj starý ...tiež som myslela že to skombinujem ale nechce sa mi zase do hudby dávať toľko penazí
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 nas to snad nevyjde prilis drahou , aj ked to budeme kombinovať , DJ berie 200 , a hudba to zrejme len naklady na benzin ... no uvidime ...
Odpovedať
@ivka219 tak to máš naozaj super :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 citam , ze i vy zvažujete kombinovane obručky , ked ja sa tak bojim, že to biele zlato mi po čase zožltne
Odpovedať
@ivka219 a ja sa bojím zase toho bieleho :( švagrina ma obrúčky z bieleho zlata a teraz už keď sa ošúchali keďže sa to nosí každý deň tak mi prídu škaredé a pripomínajú mi strieborné prsstene :( to je ďalšia moja dilema :( a prečo by malo zožltnúť vidíš to ma ani nenapadlo mám zlaté naušnice prstienky ale sú zlaté a nie žlté :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 lebo poznam pripady , ze biele zlato zozltne , aj v zlatnictvach sme to poculi ....a cisto biele nechcem urcite , bud kombinovane , alebo klasika zlte
Odpovedať
@ivka219 no ja to budem riešiť asi tiež tým kombinovaným a budem sa modliť nech žlté nezožltne a biele sa neošúcha nech nevyzerá ako striebro :D :D :D
Odpovedať
jáj baby ja mám takú chrípku že jediné nad čím rozmýšlam je kedy vypadnem z práce a pojdem do postele :D to je asi prvý krát čo ani nad svadbou nerozmýšlam :) dnes mi naozaj mozog pracuje na 0,01 percento :D rozmýšľam čo by som si dala aby mi to čo najkor prešlo ku doktorke sa mi nechce ísť :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alexandra1402 skus nejake tie horuce drinky proti chripke , a hlavne vela ovocia si davaj
Odpovedať
baby ja tiez preto nechcem biele zlato, lebo chcem aby obrucky boli vzdy kraasne a nie ze budem o rok nadavat ze co to mam na prste... ale citala som tu na fore o zlatnikovi z Cadce, ze robi krasne a lacne sperky a urobi ich naozaj kvalitne a hlavne biele zlato nerhodiuje, co je vlastne pricina toho osuchovania a zltnutia a flakatenia... a este v kazdom zlatnictve mi povedali, ze matne zlato sa po case osucha do leskla, takze to sa asi tiez moc neoplati o tom uvazovat.. biele zlato bz som teda urcite nekupovala len tak v zlatnictve, lebo za prve je predrazene a za druhe nebude take krasne velmi dlho... ozaj a na chripku si kup sumivy vitamin C 1000 mg :)
Odpovedať
a k tej hudbe.. no ja este tiez neviem ze co... ale chcela by som hlavne dobreho DJ, nech sa fakt bavia vsetci... lebo ludia vzdy ked hodnotia svadbu, tak hodnotia v prvom rade zabavu a nevestu :-D ale tiez by som chcela nech aj na tej harmonike zahra, nech zahulakame daco :-D
Odpovedať
@lillian18 máš pravdu s tými obrúčkami nad tým matným zlatom som vobec neuvažovala práve kvoli tomu že sa aj tak ošúcha do leskla. Moj drahý mi kupil snubný prsten zo žltého zlata (ja som aj chcela zo žltého) takže aj obrúčky budú zo žltého rozmýšlala som len nad tým že či tam nedať nejaký pásik bieleho a do toho malí briliantik. A s tým že ľudia vždy na svadbe hodnotia hlavne zábavu a nevestu máš pravdu ja by som ešte doplnila jedlo :) tak práve preto tak rozmýšľam nad tou hudbou nechcem nudnú svadbu :)
Odpovedať
asi mame rovnaku predstavu o obruckach :-D teda zatial sa zhodneme asi vo vsetkom :-D ano, na jedlo som zabudla.. :) a ako planujete? my rozmyslame jedno cele menu a potom svedske stoly...
Odpovedať
@lillian18 no a dalsia vec co sa zhodneme ja to chcem presne tak isto hlavné jedlo a svedske stoly :D a uz vies co by si chcela ako hlavne jedlo?
Odpovedať
to este neviem.. dali nam nejaky vyber jedal, co zvycajne byva na svadbach, tak asi nieco z toho... nejaka klasika, co chuti vsetkym... aj ked asi nikdy clovek nevyhovie vsetkym... :) ale by som chcela pripitok sampanske s jahodkou :)
Odpovedať
ahojte....tak aj my plánujeme svadbu na budúci rok...je to ešte ďaleko, ale už rozmýšľame nad sálou, hudbou aj video a foto...akurát včera som folala pani, ktorá aj s manzelom fotí a robia DVD...vypýtali si 290 Eur za všetko...to sa mi zdá úplne super cena...no a mne sa strašne páci sála vo Vurale..v tje novej reštike co tam je.. neboli ste ju uz niektorá pozerat?
Odpovedať
@lillian18 to aj ja chcem šampanské s jahodkou drahý sa mi smial že nech si nezabudnem dať ružové šampanské keď to už chcem mať všetko zladené. Vidíte baby akú srandu si so mna robí :D ale tak aspoň je doma veselo :D
Odpovedať
@katarinan ahoj super že je tu zase niekto nový :D a to je naozaj super cena :D a ja vobec neviem ktorú sálu myslíš ale tiež som to počula pár ludí chváliť nemáš ani fotku tej sály???
Odpovedať
Profilova fotka
tak pomalicky sa tu rozrastame :-)
Odpovedať
@ivka219 no naozaj pomaličky :-D
Odpovedať
@katarinan ahooj :) vitaj medzi nami :) a v ktorom mesiaci chcete svadbu? :) @alexandra1402 aj zo mna si moj robi srandu... najnovsie nechape, preco sa usmievam do pc, ked odpisujem vam :-D a ja cela natesena, ze konecne mam s kym zdielat moje ruzove fantazie o svadbe :-D
Odpovedať
@lillian18 moj je taký istý a aj mne sa smial že som nejaká moc šťastná keď si tu píšem ....som tak na neho pozerala že ale ja tu mám baby ktoré sa so mnou rozprávajú o všetkom a nedívajú sa na mna či to myslím vážne :-D ale potom skonštatoval že miláčik aspoň sa máš s kým rozprávať lebo ja tomu naozaj nerozumiem a nechápem čo je také doležité na ružových balónoch :-) no chlapy sú už taký čo narobíme :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D :-D nemas ty nahodou doma toho mojho? :-D moj tiez nechape, co to vlastne riesim.. ked sme boli pozerat obrucky, tak mi po druhom zlatnictve povedal, ze uz staci, ze ved vsetky su rovnake, tak naco pojdeme inam... tak ja som v soku z toho, ze kolko moznych typov obrucok je a jemu sa vsetky zdaju rovnake :-D a to nehovorim o farbe... ked som mu povedala, ze budeme mat cyklamenovu vyzdobu, tak som mu najprv musela vysvetlit aka farba je cyklamenova :-D takze uz ho radsej nezatazujem, radsej si popisem tu a potom mu len oznamim co a ako :-D a on len povie, dobre laska, to bude krasne :-D a je to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 @alexamoj je pravy opak , obehali sme spolu uz asi 6 zlatnictiev , a zapacilo sa nam to a v lete pokracujeme , je registrovany na tejto stranke , a vzajomne sa inšpirujeme
Odpovedať
@ivka219 tak to je parada :) a kedy planujete kupovat obrucky? v lete?
Odpovedať
ahojcek, no ja mam svadbu v aprili,, akurat sme boli pozriet salu , tak sme ju aj rezervovali,,, teraz bude trosku pauza, do dakeho septembra a potom zacnem pozerat saty:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?